@uranium14: w jednym ma racje, ten patologiczny system wymaga naprawy, ale tak się składa że to on jest szefem rządu i to on może go naprawić. No chyba że tradycyjnie przekisimy temat, potem przyjdzie PiS tez nic nie zrobi, PO poszczeka z opozycji przez 4 lata że rząd pisowski nie naprawia służby zdrowia i wracamy do punktu wyjscia ( ͡°͜ʖ͡°)
Ile czasu czekaliście na wysłanie faktury do ksef przez infakt? Wysłałem wczoraj rano i dalej mam status „w trakcie wysyłki”. Nie mogę go przerwać ani nic. Support nic nie pomaga, ponoć mam czekać aż będzie zwrotka.
@uranium14: Długo bo mieli buga. Skonfigurowałem u nich KSEF, ale na poziomie UI wpadałem w pętlę skonfigurowany poprawnie => skonfiguruj KSEF. Jakoś to naprawili po zgłoszeniu. ( ͡°͜ʖ͡°)
@odysjestem: jak jesteś turystą przyjeżdżającym do Polski to możesz nie być świadomy jakie mamy nazwy zagranicznych walut. Patrząc po opiniach to głównie turyści się na to łapią
#bekazszurow #klimat #pogoda
źródło: IMG_1813
Pobierz