Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ATAT-2
ATAT-2

ATAT-2

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35048
  • Znaleziska 17218
  • Mikroblog 17830
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 58
  • Dodane (2298)
  • Komentowane (15031)
  • Plusowane (501)
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 wczoraj, 13:23:39
  • 45
Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

#nawrocki #heheszki #bekazpisu #polityka
ATAT-2 - Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia? 

#nawrocki #heheszki #bekazpisu #poli...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evancito
evancito
wczoraj, 13:49:29 via Wykop
  • 11
@ATAT-2: mieszkanie 55m2 z wielkiej płyty kupione w 1990 za dwa jabole
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 wczoraj, 11:08:41
  • 3
PILNE!!!!!

Trzaskowski pozbawia Warszawiaków wody pitnej! Spragnione kobiety mdleją! Podajcie dalej!!!!

(oryginalne, szokujące nagranie: https://www.facebook.com/reel/27548620141440880 )

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #polska #warszawa
ATAT-2 - PILNE!!!!!

Trzaskowski pozbawia Warszawiaków wody pitnej! Spragnione kobiet...

źródło: image

Pobierz
ATAT-2 - PILNE!!!!!

Trzaskowski pozbawia Warszawiaków wody pitnej! Spragnione kobiet...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 wczoraj, 09:18:44
  • 11
Ten typ to w jabłuszko czy w gruszkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dupeczkizvinted #tyleczki
ATAT-2 - Ten typ to w jabłuszko czy w gruszkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#dupeczkizvinted #tylecz...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
wczoraj, 09:20:33 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: No jabłuszko ewidentnie. Gruszka jest pociągła bardziej. To jest zaokrąglone sraczewo
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
wczoraj, 09:24:23 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: ale hot
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 13:05:03
  • 24
Od kilku dni multikonto - zielonka @adam_mada oraz @romanamo próbują naciągnąć mnie na scam ukryty pod płaszczykiem promocji w Revolucie z której można skorzystać tylko logując się uprzednio na konto Gmail (Byle nie wpisywać maila ręcznie!! xD)

Link oznaczony jako scamowy (screen w komentarzu), wiadomości generowane przez translatora / chata gpt, odpisywanie z dwóch kont jednocześnie tymi samymi formułkami - kij tam, dla moderacji wszystko legitne xD

Zgłaszajcie i uważajcie
ATAT-2 - Od kilku dni multikonto - zielonka @adam_mada oraz @romanamo próbują naciągn...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The_DiceMan
The_DiceMan
przedwczoraj, 13:52:54 via Android
  • 9
@Bujak: Był zlgaszny temat na tagach #finanse #afera #bankowosc #scam

Naglosnienie powinno spowodować odzew.

Najważniejsze aby koleś dalej nie szukał mniej świadomych użytkowników tego portalu.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
przedwczoraj, 14:00:20 via Wykop
  • 7
Typ się dosłownie przelogowuje raz po raz i odpisuje jednocześnie z dwóch kont ale administracja nie widzi multikonta pomimo zgłoszenia obydwu xD
ATAT-2 - Typ się dosłownie przelogowuje raz po raz i odpisuje jednocześnie z dwóch ko...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przedwczoraj, 09:22:47
  • 144
#bekazkatoli #katolicyzm #religia #bekazpisu #bekazprawakow #republika
ATAT-2 - #bekazkatoli #katolicyzm #religia #bekazpisu #bekazprawakow #republika

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 09:51:23 via Android
  • 78
@ATAT-2: a potem te dziady i baby płaczą, że ich wnukowie nie chcą chodzić do kościoła, brać ślubu kościelnego i chrzcić prawnucząt.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
przedwczoraj, 10:17:23 via Wypiek
  • 46
@ATAT-2

Niech się modlą żeby już mu nikt nie przeszkadzał gdy w swoim mieszkaniu, bez gaci, przebywa ze swoją asystentką.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 24.06.2026, 12:53:29
  • 6
Nie wiedziałem, że mój Peugeot z 2004 ma funkcje premium które trzeba negocjować ;)

#heheszki #motoryzacja #auto #samochody
ATAT-2 - Nie wiedziałem, że mój Peugeot z 2004 ma funkcje premium które trzeba negocj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 24.06.2026, 12:06:57
  • 1
I to ja rozumiem, to mi się podoba! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wesele #ciekawostki #heheszki #jedzenie
ATAT-2 - I to ja rozumiem, to mi się podoba! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wesele #ciekawostki #hehes...

źródło: 1000020646

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

projektant_doktorant
projektant_doktorant
24.06.2026, 12:34:07 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Chipsy na weselu? Standing party, a o 22:00 wszyscy do domu? Stare, znałem, tak w USA się bawią na weselach.
  • Odpowiedz
MariacziZKariaczi
MariacziZKariaczi
24.06.2026, 12:35:40 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: wyglada jak tasiemiec
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 23.06.2026, 12:36:20
  • 4
Zdjęcie z miejscowej grupy osiedlowej.

30 stopni, susza hydrologiczna, prognozy na następne dni zapowiadają ciągłe upały bez ani jednej chmurki i temperatury dochodzące do 29 stopni.

Co robi spółdzielnia mieszkaniowa? Jedyny sensowny scenariusz - ścina trawę do samej ziemi ¯\(ツ)/¯ (wiem wiem, na zdjęciu nie widać ale w dolnej części lata typ z kosiarką)

Czy
ATAT-2 - Zdjęcie z miejscowej grupy osiedlowej. 

30 stopni, susza hydrologiczna, pro...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emasele
emasele
emasele
23.06.2026, 12:42:38 via iOS
  • 1
@ATAT-2: czego ty chcesz ?
Mają w grafiku koszenie tego miejsca to robią.
Nawet się cieszą, że jest susza - następne koszenie będzie np za 3 a nie 2 tygodnie. Oszczędności.
To działa tak samo jak z odśnieżaniem.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
23.06.2026, 16:25:28 via Android
  • 0
nawet nie macie pojęcia jak bardzo ależ to bardzo mnie to W-----A


@Lawsonik: dokaldnie, szczególnie w miejscach gdzie trawa jest nedzna i plackowata. A po takim ścięciu wygląda jak gunwo
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 23.06.2026, 11:30:28
  • 0
Ktoś użytkuje w #ogrod jeden albo drugi typ hamaka?

Chce kupić coś dla dzieci / jednej osoby dorosłej.

Po lewej idzie dostać za 160 zł
Ten po prawej poskładałbym sam ale w materiale wyszedłby pewnie 300 zł (sama podstawa za 150). Mam hamak lesovika który mógłbym tu zawiesić
ATAT-2 - Ktoś użytkuje w #ogrod jeden albo drugi typ hamaka? 

Chce kupić coś dla dzi...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
23.06.2026, 11:34:17 via Android
  • 0
@ATAT-2

Opcja po lewej + najtańszy hamak. Lesovika szkoda jak dzieciaki wpadną z czymś ostrym czy coś.
  • Odpowiedz
Sedum
Sedum
Sedum
23.06.2026, 11:45:12 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: mam ten po lewej oraz hamak jedno- i dwuosobowy. Używany bardzo sporadycznie. Bardziej jako ozdoba i świadomość, że gdybym miała ochotę to mogę się na nim położyć. Dlatego tańszy - szybciej się zamortyzuje.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 23.06.2026, 07:43:49
  • 5
Jak to leciało?
'To są te detale', 'Zareagowali wzorowo', 'Za pisu byśmy się takiej reakcji nie doczekali' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS
Nawet jakby te pieniądze szpital zatrzymał to typ dostałby 70k zwrotu podatku xD

#konowalposting #lekarz #lekarz100k #bekazpodludzi #polska #polityka
ATAT-2 - Jak to leciało? 
'To są te detale', 'Zareagowali wzorowo', 'Za pisu byśmy si...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
23.06.2026, 08:11:52 via Wykop
  • 0
Więc sorry ale tamci nadal mają wyższe standardy.


@danob99: Jak dla mnie standardy jednych i drugich szorują po dnie

No ale kto broni tego typa, że zwraca hajs XD?


@donaldJretard: połowa wykopków?
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
23.06.2026, 08:18:13 via Wykop
  • 0
połowa wykopków?


@ATAT-2: No raczej widziałem bronienie samej partii, że rusza śledztwo, a nie tego typa, ale ok.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 22.06.2026, 20:37:29
  • 0
PROMOCJA! Dobrotliwy wykopek @adam_mada specjalnie założył konto na wykopie co by rozdawać 2100 zł za załzenie revoulta z linka polecającego. Kilka prostych, zupełnie niepodejrzanych kroków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #scam #oszustwo #moderacja
ATAT-2 - PROMOCJA! Dobrotliwy wykopek @adam_mada specjalnie założył konto  na wykopie...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
22.06.2026, 20:38:00 via Wykop
  • 0
ATAT-2

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
22.06.2026, 20:38:28 via Wykop
  • 0
ATAT-2

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 22.06.2026, 08:42:16
  • 31
Trochę bawi mnie ta ciągła narracja, że to Nawrocki i Polska zaprzepaściła sojusz i przyjaźń z Ukrainą oraz uszczęśliwiła Putina.

No to nie wiem, może będąc głową państwa w czasie wojny, mocno uzależnionym od sojuszników wypadałoby pomyśleć czy okrzyknięcie zbrodniarzy swoimi bohaterami to taki rozważny krok ? Szczególnie, że ich historia jest ściśle powiązana z jednymi z najbliższych sojuszników i jest to delikatny temat?

I nie wiem, może jednak nadać jednostce imię
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Okcydent
Okcydent
22.06.2026, 08:47:40 via Wykop
  • 18
nawrocki dając ultimatum nie chciał rozwiązania problemu.


@dqdq1: Prezydent Ukrainy nadając nazwę jednostce za to chciał mocno rozwiązać problem?
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
22.06.2026, 09:07:14 via Android
  • 11
@ATAT-2: dokładnie Batyr jaki jest taki jest, można a nawet trzeba go jechać za inne rzeczy, ale z odebraniem Orderu Zełeńskiemu dobra decyzja, którą popieram. Takich rzeczy się nie robi jak w 4 roku wojny i 7 prezydentury nazywanie elitarnej jednostki wojska imieniem Bohaterów UPA. Niebiańska Sotnia z Majdanu czy cyborgi z lotniska w Doniecku proszę bardzo, a nawet Azowcy z Azowstalu mogli by być, ale nie ludzie którzy mordowali
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 22.06.2026, 08:22:26
  • 282
O ku*wa, logika godna czołowych dziennikarzy republiki xD

#heheszki #polityka #polska #lekarz #lekarz100k #warszawa #dziennikarstwo
ATAT-2 - O ku*wa, logika godna czołowych dziennikarzy republiki xD

#heheszki #polity...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
22.06.2026, 08:25:19 via Wykop
  • 75
@ATAT-2: a tu jest realny powód dlaczego trzaskowski nie chciał z nim na boku gadać.
https://wykop.pl/link/7965973/sygnalista-ze-szpitala-poludniowego-chcial-za-darmo-dzialke-od-miasta
@TenXen47 117

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

więcej
  • Odpowiedz
ruut
ruut
22.06.2026, 08:28:12 via Wykop
  • 209
@ATAT-2: jabłoński ma dwie nogi, a wiecie kto jeszcze miał dwie nogi? Hitler
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 22.06.2026, 08:19:18
  • 8
Pan młody był na studiach rekordzistą w opróżnianiu setek (wow?), podczas ślubu wypadła ich 100 miesięcznica i z tej okazji panna młoda wynajęła karła który jeździł pomiędzy znajomymi, rodziną i dziećmi na zabawkowym traktorku załadowanym setką małpek i rozdawał butelki.

Po czym młodzi wyzerowali na hejnął po jednej na środku parkietu.

W żadnym wypadku nie mam kija w dup*e ale dawno nie czułem takiego zażenowania jak podczas oglądania tego filmu.

#wesele
ATAT-2 - Pan młody był na studiach rekordzistą w opróżnianiu setek (wow?), podczas śl...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
22.06.2026, 08:26:04 via Wykop
  • 5
@ATAT-2: zastanawia mnie w jaki sposób oni wynajęli tego karła... "będzie pan jeździł na małym traktorku i rozwoził wódkę" (ʘ‿ʘ)' no przecież to już trzeba nie mieć godności...
  • Odpowiedz
biczek
biczek
22.06.2026, 10:22:08 via Wykop
  • 12
@ATAT-2: a pana młodego to mała flaszka. Dla karła, normalna.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 22.06.2026, 08:15:00
  • 4
Hej wykopki spod tagu #perfumy
Który zapach najlepszy co by zwabić loszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

#niebieskiepaski #uroda #heheszki
ATAT-2 - Hej wykopki spod tagu #perfumy
Który zapach najlepszy co by zwabić loszkę ( ...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajss
kajss
kajss
22.06.2026, 08:20:06 via Wykop
  • 6
@ATAT-2: wybralbym malizia vetyver a na chłodniejsza połowę roku ofc brutal
  • Odpowiedz
markaron
markaron
22.06.2026, 08:24:14 via Wykop
  • 2
@ATAT-2: Testowałem większość z nich i śmiało mogę polecić Hattric, Old Spice Whitewater i Bonda z kofeiną. Zwłaszcza ten ostatni fajnie się łączy z drzewno-irysowymi perfumami.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 19.06.2026, 13:05:15
  • 3
Po Miszalskim to chyba będzie kolejna telenowela do śledzenia xD

Nie chciał się spotkać z ordynatorem, nie zareagował na informację na piśmie mu przekazane (chociaż sam poprosił o taką formę kontaktu), dyrektorka szpitala też z tym nic nie zrobiła, po miesiącu od zgłoszenia postanowili ordynatora wywalić (oczywiście brak związku - przecież o zgłoszeniu nic nie wiedzieli). Wniosek? Ordynator winny, powinien inaczej to załatwić

A tak w ogóle to yyy chyba ordynator się sądzi
ATAT-2 - Po Miszalskim to chyba będzie kolejna telenowela do śledzenia xD

Nie chciał...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 19.06.2026, 12:36:07
  • 7
- setki godzin pracy
- kilkadziesiąt prototypów, konsultacji, badania rynku
- dziesiątki zaangażowanych grafików, designerów, firm marketingowych
- budżet oscylujący w setkach tysięcy dolarów
- różne wizje

Ale
ATAT-2 - - setki godzin pracy
- kilkadziesiąt prototypów, konsultacji, badania rynku
...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
19.06.2026, 12:36:53 via Android
  • 12
@ATAT-2 jest grubsze, pewnie od tych kurczaków
  • Odpowiedz
EmJakMarian
EmJakMarian
19.06.2026, 12:51:10 via Wykop
  • 3
@MonsieurLaBoule: to logo to podprogowa sugestia odnośnie zwiększonej zawartości panierki w panierce.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 19.06.2026, 07:32:22
  • 19
I tak to się żyje w tym naszym k--------u wybierając pomiędzy większymi i mniejszymi złodziejami...

#zalesie #polityka #polska #lekarze #lekarz #lekarz100k
ATAT-2 - I tak to się żyje w tym naszym k--------u wybierając pomiędzy większymi i mn...

źródło: Screenshot_20260619_092127_Facebook

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
19.06.2026, 07:34:00 via Wykop
  • 53
wybierając pomiędzy większymi i mniejszymi złodziejami...


@ATAT-2: co by nie mówić, jedni zachowują się znacząco lepiej od drugich, symetryzm nie ma tutaj zastosowania
plus przypomnij sobie jak TVP i Republika zachowywalo sie przy aferach PiSu a jak zachowuje sie aktualne TVP i TVN przy aferach PO, całkowicie inne światy
więc tak, dalej sie usmiecham, dalej bede głosowal na PO. Nie są idealni ale to duzo blizej standardów zachodnich niż wschodni
  • Odpowiedz
Not_Broken
Not_Broken
19.06.2026, 07:34:09 via Wykop
  • 5
@ATAT-2:
Not_Broken - @ATAT-2:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 18.06.2026, 11:40:18
  • 248
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#polska #medycyn #lekarz #zdrowie
#wydarzenia #lekarz100k
ATAT-2 - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
18.06.2026, 11:46:40 via Wykop
  • 260
@ATAT-2: pomylił się chłop po prostu.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
18.06.2026, 11:53:37 via Wykop
  • 201
@PremeditatioMalorum: nigdy Ci się nie zdarzyło nic podobnego?
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 18.06.2026, 11:25:29
  • 0
Hej,
internet światłowodowy w domu wykorzystuje do pracy zdalnej oraz streamingów (seriale, filmy), wszystko po wifi Nic więcej.

Aktualnie mam prędkości 400 mb/s i czasem się wkurzam jak głupiego filmu na yt nie moge płynnie przewijać czy dłuższą chwile czekać na załadowanie serialu (tak wiem, realny problemy) czy podczas spotkania się coś przytnie. Pobieranie plików też do najszybszych nie należy.

Zapytałem o ofertę upgreadu i taką wycenę dostałem.
ATAT-2 - Hej, 
internet światłowodowy w domu wykorzystuje do pracy zdalnej oraz strea...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
18.06.2026, 11:27:06 via Wykop
  • 32
@ATAT-2: problemem jest gówniane wifi a nie prędkość internetu
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
18.06.2026, 11:32:15 via Wykop
  • 6
To przymulanie yt które widzisz, to pewnie przez adblocka, a yt z nim walczy w taki sposób, że przymula - w lewej na dole nawet pokazuje info, że coś jest nie tak xD


@sirgorn: na youtube nawet jak nie masz adblocka to i tak zamula. Youtube to największa padlina naszych czasów, nie dość że 1080p wygląda gorzej często niż 720p to jeszcze ograniczają transfer użytkownikom bez premium.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 101
  • Strona 1 z 101
  • >

Mikey

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 10.08.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 04.07.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.06.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking