Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ATAT-2
ATAT-2

ATAT-2

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34877
  • Znaleziska 17176
  • Mikroblog 17701
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 58
  • Dodane (2275)
  • Komentowane (14925)
  • Plusowane (501)
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 przed chwilą
  • 0
Do czego to doszło, żeby człowiek nie mógł swobodnie zgarniać 150k miesięcznie z szemranych umów i rejestrować nierealnej liczby godzin w pracy. I teraz ktoś ma czelność to kontrolować po tym co musieli przeżyć na tych ciężkich studiach?

KON-STY-TU-CJA! Prześladowanie, szykanowanie! Koniec z tym! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pdk #polska #lekarz #medycyna #konowalposting #lekarz100k
ATAT-2 - Do czego to doszło, żeby człowiek nie mógł swobodnie zgarniać 150k miesięczn...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 1 godz. i 2 min temu
  • 2
Czy widzieliście kiedyś makrokawalerkę? Nie? No to macie okazje ;)

Niezwykle wysoki standard wykończenia, dbałość o komfort i funkcjonalność zdecydowanie rekompensują 3300 PLN czynszu (co i tak jest obniżką o 500 zł do tego co było wcześniej).

Nie przedłużając - zapraszam na wycieczkę w komentarze.

#patodeweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #heheszki
ATAT-2 - Czy widzieliście kiedyś makrokawalerkę? Nie? No to macie okazje ;) 

Niezwyk...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
59 min temu via Wykop
  • 1
Funkcjonalna kuchnia idealna dla fanów gotowania (jajecznicy lub dań jednogarnkowych)
ATAT-2 - Funkcjonalna kuchnia idealna dla fanów gotowania (jajecznicy lub dań jednoga...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
58 min temu via Wykop
  • 2
No i wreszcie - master bedroom w którym wypoczniecie po trudach dnia.

ATAT-2 - No i wreszcie - master bedroom w którym wypoczniecie po trudach dnia. 
SPOIL...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 1 godz. i 8 min temu
  • 9
Chlipi chlipu biedny Robert nawet na prawnika nie ma :(

Aż mnie nosi jak sobie pomyślę jakie to ku**y grające na emocjach byle tylko kase dostać. Hatfu na was narodowcy

PS
Przypominam, że dopiero co zbierali pieniądze na jedzenie i papier toaletowy po tym jak zostali uwięzieni na kilka godzin w 'miasteczku' w centrum Warszawy
ATAT-2 - Chlipi chlipu biedny Robert nawet na prawnika nie ma :(

Aż mnie nosi jak so...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 1 godz. i 15 min temu
  • 1
Sprzedam dom. Jego największy atut to przeciekający dach do remontu - nabywca sam zdecyduje jaką dachówkę położyć

#heheszki #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #posrednicynieruchomosci
ATAT-2 - Sprzedam dom. Jego największy atut to przeciekający dach do remontu - nabywc...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
1 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@ATAT-2: no tak, bo domu który nie wymaga odświeżenia nie da sie przearanżować :)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 18 godz. i 28 min temu
  • 232
- Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze z podwójnym rantem'

Just gastronomia things xD

#gastronomia #jedzenie #restauracja #bekazpodludzi
ATAT-2 - - Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael
18 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 290
@ATAT-2: nie dość, że januszerka, to jeszcze wygląda c-----o
  • Odpowiedz
Farfocle_w_kurtopie
Farfocle_w_kurtopie
17 godz. i 55 min temu via Android
  • 170
@ATAT-2: i cyk, skladniki oddalone 5 cm od każdego rantu :)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 21 godz. i 45 min temu
  • 0
Może i się nie znam na modzie ale....

XDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modadamska #rozowepaski #slub #moda #logikarozowychpaskow
ATAT-2 - Może i się nie znam na modzie ale....

XDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modadamska #rozowe...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

le_kuk
le_kuk
21 godz. i 37 min temu via Wypiek
  • 1
@ATAT-2 kiedy masz ślub o 13 ale onlyfansa o 16
  • Odpowiedz
holy-cow
holy-cow
holy-cow
17 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 21 godz. i 54 min temu
  • 2044
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
21 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1562
@ATAT-2: teraz pomyśl sobie jak powszechne to jest skoro potrzeba oświadczenia majątkowego żeby się dowiedzieć.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
21 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1136
@Bpnn: No dokładnie. Wystarczy nie być radnym i nikt się nie dowie
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 22 godz. i 1 min temu
  • 56
#dupeczkizvinted #changingrooms #ladnapani
ATAT-2 - #dupeczkizvinted #changingrooms #ladnapani

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
21 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 13
@ATAT-2: ta skrzynka to musi tak na widoku być?
o__0 - @ATAT-2: ta skrzynka to musi tak na widoku być?

źródło: Screenshot 2026-06-16 at 12.57.06

Pobierz
  • Odpowiedz
szejas
szejas
20 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 20
@o__0: Wygląda jak rewizja od komina - takie rzeczy znajdują się zazwyczaj w piwnicy
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 23 godz. i 29 min temu
  • 5
They are the same picture ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #budujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
ATAT-2 - They are the same picture ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #budujzwykopem #mieszk...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd
23 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@ATAT-2: z lewej zdjęcie zrobione w lecie a z prawej zdjęcie zrobione przy jesieni xd Chowają taras na zimę.
  • Odpowiedz
caeles
caeles
caeles
23 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 3
@freddd: na lato przekopują ogródek i zasypują na jesień? z tarasu 5-10cm nad glebą nagle wyrosły schodki na 30-40+
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 23 godz. i 57 min temu
  • 2
Czy jeb*tna karpa na jakieś 1,5m wysokości i wadze że sam jej nie rusze o centymetr może mieć dla kogoś jakąś wartość / do czegoś posłużyć?

Czy pozostaje pociąć i spalić?

#pytanie #budujzwykopem #ogrod #ogrodnictwo
ATAT-2 - Czy jeb*tna karpa na jakieś 1,5m wysokości i wadze że sam jej nie rusze o ce...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@ATAT-2: trzeba nawiercić i zalać paliwem, widziałem na tik toku
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
21 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@kawior2007:
ATAT-2 - @kawior2007:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 wczoraj, 08:46:56
  • 136
Kompromitacja, blamaż, hańba.

Nic innego nie można napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #heheszki
ATAT-2 - Kompromitacja, blamaż, hańba. 

Nic innego nie można napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emasele
emasele
emasele
23 godz. i 49 min temu via iOS
  • 187
@ATAT-2: Xd pisowcy to jednak inny rasa.
Untermenschen.
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
23 godz. i 45 min temu via Android
  • 271
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 wczoraj, 08:45:34
  • 7
Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz #polityka #polska
ATAT-2 - Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz #po...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
23 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 5
Przecież już jest wszczęte postępowanie przeciw niemu


@quescik1: Mówisz o tym xD?

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
23 godz. i 53 min temu via Android
  • 13
@ATAT-2: ale jak to tak? Nikt nie szuka komunistów w rodzinie osob, które nagłośniły temat? Gdy na pisiora wychodzą brudyz to tak właśnie się dzieje. No i najważniejsze? Politycy KO nie stoją murem za swoim tak jak robią to politycy PiS?
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 11.06.2026, 10:53:26
  • 9
A mama mówiła że 55 metrów nam w zupełności wystarczy...

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #polska #imigranci
ATAT-2 - A mama mówiła że 55 metrów nam w zupełności wystarczy...

#bekazpisu #bekazp...

źródło: 1000020384

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emasele
emasele
emasele
11.06.2026, 11:02:39 via iOS
  • 6
@ATAT-2: czyli wchodzi na to, że nas tym pracuje pis.
No przecież oni o tym piszą xD
  • Odpowiedz
kristart
kristart
kristart
11.06.2026, 17:13:02 via Wykop
  • 0
@pozdroxxx666: Już jemy.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 11.06.2026, 08:49:26
  • 356
'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykonanie napraw' (ʘ‿ʘ)

(na zdjęciu 'pęknięcie' w ścianie przez które widac kuchnie)

#budujzwykopem #nieruchomosci #warszawa #remontujzwykopem #mieszkanie #patodeweloperka
ATAT-2 - 'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykon...

źródło: image

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x3rxlr
x3rxlr
x3rxlr
11.06.2026, 09:54:45 via Wykop
  • 288
@ATAT-2: a więc deweloperzy mają rację, wielka płyta przetrwa maks 50 lat, wprowadzić dopłaty do kredytów, lać beton, otwierać nowe salony Porsche dla deweloperów.
  • Odpowiedz
Ommadawn
Ommadawn
11.06.2026, 10:17:19 via Wykop
  • 313
@ATAT-2: taki ubytek normalnie można uzupełnić zupką chińską i cyjanoakrylem
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 11.06.2026, 08:21:29
  • 4
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dupeczkizvinted #ladnapani
ATAT-2 - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dupeczkizvinted #ladnapani

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczekRecords
PaczekRecords
11.06.2026, 08:22:37 via Android
  • 4
@ATAT-2: jakie kunrwa dzień dobry
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
11.06.2026, 08:25:53 via Wykop
  • 2
@PaczekRecords: Sylykonu chyba zabraklo bo jakies takie rozne te c---i
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 10.06.2026, 08:37:33
  • 24
#dupeczkizprzypadku #dupeczkizvinted
ATAT-2 - #dupeczkizprzypadku #dupeczkizvinted

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu
10.06.2026, 08:48:49 via Wykop
  • 16
@ATAT-2: ani d------a, ani z przypadku
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
14.06.2026, 17:18:47 via Wykop
  • 3
@Kulfonix: @Sylwiusz_89 Ta z Vinted mi się podoba na przykład
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 10.06.2026, 08:21:04
  • 0
Polećcie jakieś dzikie tereny w promieniu 1h jazdy autem od Warszawy na trekking? Woda / lasy / ciekawostki / przewyższenia mile widziane

#bushcraft #trekking #las #przyroda #camping
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyZeit
FunkyZeit
10.06.2026, 10:35:12 via Wykop
  • 2
@ATAT-2: Przewyższenia? Godzine drogi od Warszawy? Panie, tu jest płaskopolska, tu jezioro i rzeka to maks a nie przewyższenia xD
  • Odpowiedz
Lasomir
Lasomir
10.06.2026, 14:27:59 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Polecam Mazowiecki Park Krajobrazowy, pełno szlaków, ścieżek znajdą też się bunkry, jest barek w Dakowie, a jak zapuścisz się wzdłuż Świdra to i rzeka się znajdzie :) nawet do ujścia Wisły. Spoko też jest mostek wiszący w Kopkach.
Górek to raczej słabo, chociaż jakbyś chodził po wydmach slalomem góra-dół to coś by dało radę :)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 10.06.2026, 07:11:57
  • 9
Ojoj ja tylko zahaczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co mu zrobią? Nic mu nie zrobią.

#patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie #polska #nieruchomosci
ATAT-2 - Ojoj ja tylko zahaczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co mu zrobią? Nic mu nie zrobią. 

#...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciecierere
Ciecierere
Ciecierere
10.06.2026, 07:18:13 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: jak to co mu zrobią? 500 zł z OC koparki się należy jak nic. To pewnie zwykła pomyłka koparkowego była, chłop bez szkoły to mogło mu się pomylić.
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
10.06.2026, 08:39:51 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: nie rozumiem afery przeciez ich nie wycial. Wszystko zgodnie z prawem. Skad oburzenie? Jakos jak firmy szukaja optymalizacji podatkowych to nikt sie nie czepia a to tez "obchodzenie" prawa. Jak maja problem to niech uszczelnia prawo ze tez nie mozna przewracac, wyrywac z korzeniami np ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 09.06.2026, 07:21:32
  • 205
Powtóreczka z rozrywki?

Dopiero co PO rękami i nogami za wszelką cenę próbowało dopchać dopłaty dla deweloperów pomimo ogromnego sprzeciwu ludności i wymyślało 38 sposobów dziennie co by to zrobić.

To co? Teraz pora na emerytury dla artystów! 74% Polaków jest przeciwna więc róbmy akcje promocyjne, nagłasniajmy i wałkujmy dzień w dzień jaki to dobry pomysł. Co może pójść nie tak?

A
ATAT-2 - Powtóreczka z rozrywki? 

Dopiero co PO rękami i nogami za wszelką cenę prób...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
09.06.2026, 07:27:57 via Wykop
  • 260
@Tagliacozzo: pis to najgorsze co spotkało Polskę od dekad ale obawiam się, że PO znowu pójdzię na wybory na pewniaka bo 'huehue nikt pisu nie chce u władzy' i się z ludźmi liczyć nie będa
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
09.06.2026, 07:32:57 via Wykop
  • 101
is to najgorsze co spotkało Polskę od dekad


@ATAT-2: pis i po ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2 08.06.2026, 11:55:05
  • 2
Dużo patologi w kwestii koncertowych biletów widziałem ostatnimi czasy ale to już jest jawne oszustwo.

TL:DR
Eventim sprzedaje bilety na płytę za 465 zł i zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia Cię na koncert xD

Wał jak uj.
ATAT-2 - Dużo patologi w kwestii koncertowych biletów widziałem ostatnimi czasy ale t...

źródło: Screenshot_20260608_135156_Gallery

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 99
  • Strona 1 z 99
  • >

Mikey

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 10.08.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 04.07.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.06.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking