Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Beetlebum

Beetlebum

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5350
  • Znaleziska 506
  • Mikroblog 4844
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
kogi
kogi
22 godz. i 45 min temu
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 21 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 2
@kogi: Chłopie, ale jak on wiedział o takich zdarzeniach, i nikomu ich wcześniej nie zgłaszał (zwłaszcza na policję), to jest współodpowiedzialny za ten stan rzeczy...
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum 21 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 3
@kogi: Ale takich rzeczy się nie zgłasza tylko do kierownika, tylko na policję, bo to bardzo poważne przestępstwa. xd
To nie jest tak, że ja na 100 pro wykluczam, że to się wydarzyło - Kacprzyk na pewno nie powinien być tam kierownikiem SORu i na pewno nie jest dobrym człowiekiem. Ale jest różnica między fałszowaniem faktur, a tuszowaniem spowodowanych przez siebie zgonów ludzi. Z resztą sorry, ale uważam, że nie
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum 22 godz. i 13 min temu
  • 1
Hej mirki. Planuję spontaniczną podróż samochodem, dystans maks 1000km od Polski. Samochód, choć dobrze się trzyma, to ma już 15 lat. Chcę na tę podróż kupić rozszerzone assistance. Chyba najlepszą ofertę znalazłem na https://assistancepojazdu.pl/, bo tam oferują holowanie do 1000km z państw europejskich. xd Ktoś korzystał z tego pośrednika (iExpert)? Widzę, że opinie w Google raczej dobre, ale wolę się upewnić.

#motoryzacja #ubezpieczenia #assistance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum
Autor
21 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@jadalny_kasztan: Niby Europ Assistance/Redion.
  • Odpowiedz
mercatoneun0s
mercatoneun0s
wczoraj, 13:25:19
  • 8
https://x.com/tomio_cz/status/2069087020723376295 Przewodniczący czeskiej Izby Poselskiej ostro jedzie po bandersynach.

Miło mieć takich sojuszników z prawdziego zdarzenia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Cesko do toho! #czechy #ukraina #polska #polityka
mercatoneun0s - https://x.com/tomio_cz/status/2069087020723376295 Przewodniczący czes...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum wczoraj, 13:39:06 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Niezależnie od tego, kim jest ten Okamura i z jakiej partii pochodzi, to jest dowód, że to była fatalna decyzja Zelenskiego. Pisałem o tym wcześnie - skrajnie prawicowe partie w Europie z pewnością to podłapią. Niestety, trudno się cieszyć z takiego "wsparcia", bo reset z Rosją z pewnością nie jest w naszym interesie, ale ile można pozwalać na ataki ze strony rządu Ukrainy?
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum wczoraj, 13:47:09 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Nie no, lepsze jest dogadzanie skrajnym nacjonalistom w ukraińskim wojsku, w sytuacji, gdy jest się finansowo zależnym od państw zachodnich. Sorry, ale jak oni sobie sami strzelają w stopę, to to nie jest nasza wina.
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum 21.06.2026, 13:48:56
  • 64
Mimo tego, że głosowałem za rządzącą koalicją, ciężko mi zrozumieć, jak można krytkować przede wszystkim Nawrockiego, a nie Zelenskiego, który razem ze swoją ekipą świadomie rozpoczął kryzys dyplomatyczny, wiedząc, że może on tak się skończyć.

Parafianowicz chociażby mówił, że do tej pory jakoś skutecznie wstrzymywano idące z wojska prośby o nadawanie jednostkom nazw powiązanych z UPA. I teraz, w 5-tym roku wojny, jakoś magicznie to się nie udało. Naprawdę, nie mam złudzeń, że
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum
Autor
21.06.2026, 13:58:48 via Wykop
  • 6
@donaldJretard: Słuchaj, ja też Nawrockiego nie lubię i w ogóle prawica w Polsce mnie brzydzi. Nie zmienia to faktu, że to już któryś z kolei akt wymierzony w Polskę. Krytyka na forum ONZ, wysadzenie Tuska z pociągu, teraz to. Tak nie działa sojusznik, który realnie widzi nas jako partnera w rozwoju armii czy odbudowie kraju. Więc mam mieszane uczucia - z jednej strony to tylko nic nie warty order, a
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
Autor
21.06.2026, 14:01:48 via Wykop
  • 17
@Gother: To jest problem, z którym i tak się będziemy musieli zmierzyć w pewnym momencie. Nie ma opcji, że Ukraina dołączy do UE z kultem UPA. Oczywiście to jest bardzo odległa perspektywa, ale jak wojna się skończy, to na pewno będą się o to starali.
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
Autor
21.06.2026, 15:34:45 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: Właśnie tak jest. Do tanga trzeba dwojga, i nawet jakbyśmy nie zabrali Zelenskiemu tego orderu, to i tak wszystko by dążyło do zwarcia.
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
Autor
21.06.2026, 17:41:20 via Wykop
  • 0
@kill15you: Mają więcej kart, przynajmniej chwilowo, bo ich porażka w wojnie nam też nie jest na rękę. Tym bardziej, że jak pisałem, za niedługo może się zmienić układ polityczny w Europie i znowu będzie grany reset z Rosją.

Patrz, teraz rząd oznajmił, że nie oddamy reszty MiGów 29 Ukraińcom. A oni wcale ich tak bardzo nie chcieli, i wręcz oznajmili, że fajnie by było, jakbyśmy je najpierw zmodernizowali. xd I
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
Autor
21.06.2026, 18:10:45 via Wykop
  • 0
@kill15you: To ja ci powiem, że niestety nie w pełni ufam NATO i UE. Różne geopolityczne "rewolucje" jeszcze nas czekają w przyszłości. Większe nadzieje pokładałbym w sojusz państw, które rzeczywiście wszystkie są zagrożone rosyjską agresją.

No i tutaj pojawia się kolejny szkopuł. My już inwestujemy OGROM pieniędzy w armię, tylko niestety nie jest to budowanie własnych zdolności, własnej doktryny, tylko głównie zakupy bez offsetu na kredyt u USA - swoisty
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
Autor
21.06.2026, 18:24:47 via Wykop
  • 0
@kill15you: Właśnie, jest jeszcze tragiczna demografia, przy jednoczesnej niechęci do imigrantów, którzy i tak tutaj są, bo w erze globalizacji musimy ściągać tanią siłę roboczą. Pozwalał na to poprzedni rząd, pozwala i ten. Znowu nie ma racjonalnej dyskusji o obu tematach i tym, jak na siebie wpływają, jak rzeczywiście można je uregulować. Ale może jestem po prostu zmęczony tym zgiełkiem politycznym i przez to zbyt pesymistyczny. :P
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
21.06.2026, 13:38:42
  • 296
Rzygać się chce jak się widzi, że dla niektórych osób wybaczalne i akceptowalne by było zakłamywanie historii i plucie na pomordowanych przodków, dopóki inwestycje i hajs się zgadza xD Jakimi wartościami w ogóle się kierujecie w życiu? Własną matkę byście sprzedali za te potężne INWESTYCJE na Ukrainie xD

#ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 21.06.2026, 18:20:45 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: Niby zgadzam się z tymi plusowanymi mocno komentarzami, że najważniejsze jest "tu i teraz" i interesy, ale mam wrażenie, że ich autorzy zapominają, że te różne akty pogardy ze strony Zelenskiego i jego rządu są objawem tego, że oni niekoniecznie chcą z nami współpracować. xd

Przechodzimy od skrajności w skrajność, zarówno w sferze działań (bezwarunkowa pomoc, a potem nieokreślone wcześniej oczekiwania), jak i opinii publicznej (jedni wierzą, że polityka
  • Odpowiedz
debenek
debenek
17.06.2026, 09:11:09
  • 999
od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus
z tej okazji szarpnę się na #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
debenek - od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus 
z tej okazji szarpnę się ...

źródło: 1000038039

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 17.06.2026, 11:14:41 via Wykop
  • 2
@debenek: Sto lat, mirku!
Wyglądasz jak frontman jakiegoś polskiego rockowego zespołu, który spija śmietankę ze swoich sukcesów na Juwenaliach i tym podobnych. xd
  • Odpowiedz

237

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: 15.06.2026, 11:08:50
  • 174
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
Beetlebum
Beetlebum 16.06.2026, 12:26:31 via Wykop
  • -1
@ooooooooo: No spoko, tylko jest jedna zasadnicza różnica - inni pracownicy nie chcieli tego związku zawodowego xd.
Próbował go założyć zawodowy aktywista.
Beetlebum
Beetlebum 16.06.2026, 13:02:39 via Wykop
  • -1
@ooooooooo: Skąd wiesz, że zastraszonych? Ja mam akurat dowód anegdotyczny, bo mój znajomy tam pracował i mówił, że ten gość to był jakiś cymbał.
Ja nie mam nic przeciwko związkom zawodowym ogólnie i kontrolowaniu pracodawców, no ale nie oszukujmy się, że w korpo czasem zdarzają się aktywiszcza, które kręcą aferę o byle g---o, wbrew opinii reszty.

570

Polska wstrzymała dostawy MiG-29 dla Ukrainy. Postawiliśmy warunek

Polska wstrzymała dostawy MiG-29 dla Ukrainy. Postawiliśmy warunek

Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29, choć wcześniej przedstawiciele rządu mówili o takiej decyzji. Wiceszef MON Tomczyk wyjaśnił, że sprawa zależy od rozmów o ukraińskich technologiach dronowych. Przekażemy sprzęt Ukrainie, jeżeli ta sprawa zostanie dopięta powiedział

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: 15.06.2026, 10:40:39
  • 128
  • #
    polska
  • #
    drony
  • #
    ukraina
  • #
    lotnictwo
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
Beetlebum
Beetlebum 15.06.2026, 21:19:07 via Wykop
  • 0
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że UA ma więcej doświadczonych pilotów post-sowieckich samolotów, niż tych NATOwskich, więc te MIGi choć stare, wcale nie są bezwartościowe.
Pytanie, czy są warte podzielenia się technologiami rakietowymi...
wshk
wshk
wshk
15.06.2026, 07:15:01
  • 647
Kuszące.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda
wshk - Kuszące.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda

źródło: 30621

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 15.06.2026, 08:22:02 via Wykop
  • 24
Czyżby SOJUZ z Królem Szczurów?
Godne to i sprawiedliwe.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
11.06.2026, 21:03:52
  • 59
chłopu u-----o pół głowy
#przegryw #blackpill
GoldenJanusz - chłopu u-----o pół głowy 
#przegryw #blackpill

źródło: 1000034777

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 11.06.2026, 22:32:32 via Wykop
  • 1
@GoldenJanusz:
Beetlebum - @GoldenJanusz:

źródło: 1000039517

Pobierz
  • Odpowiedz

1676

Trzy osoby zginęły. Sprawczyni miała trafić do więzienia, ale tak się nie stało

Trzy osoby zginęły. Sprawczyni miała trafić do więzienia, ale tak się nie stało

Jak w tytule, sąd po raz kolejny odroczył wykonanie kary. Najpierw odroczył, bo miała staż stomatologiczny, a teraz bo stan zdrowia nie pozwala XD co tu się odwala? W powiązane wrzucę artykuł z tvn24, gdzie sprawa jest szerzej opisana, ale tam jest Paywall.

Krmtzzz
z
radiolodz.pl
dodany: 10.06.2026, 09:27:47
  • 86
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motocykle
Beetlebum
Beetlebum 10.06.2026, 16:22:36 via Wykop
  • 7
@szasznik: Nie, żebym jej bronił, ale ci motocykliści z------------y 90 km/h też pracowali na to, że kiedyś zdarzy się wypadek. Oczywiście główną winną jest tu wyprzedzająca.
Beetlebum
Beetlebum 11.06.2026, 06:09:38 via Wykop
  • 0
@bylem_zielonko: Racja. Ja też nie chcę bronić jakiejś bananowej dziewczyny, ale widzę, że ludzie się już z pochodniami i widłami ustawiają dlatego, że widzą pewne słowa klucze, bez chęci zgłebienia przypadku. Kary w sądzie nie wymierza się na podstawie opinii tłumu, a wszystkich czynników mających wpływ na zdarzenie.
why1sthat
why1sthat
21.05.2026, 15:09:36
  • 721
Tak mi wyskoczyl filmik, za czasow Bidena jak mowil ze beda bronic kazdy kawalek nato, o jednosci krajow i o tym jakim zbrodniarzem jest putin. Masakryczne jak to sie wszystko zmienilo przez te 3 lata. Ile jeden psychicznie chory czlowiek jest w stanie zniszczyc na calym swiecie #polityka
why1sthat - Tak mi wyskoczyl filmik, za czasow Bidena jak mowil ze beda bronic kazdy ...

źródło: 1000045680

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 21.05.2026, 16:57:36 via Wykop
  • 1
@why1sthat: Mówił, mówił i co z tego? Xd
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum 22.05.2026, 07:36:45 via Wykop
  • 0
@Smarek37: Teraz nie ma łańcuch, a Ukraińcy walą rakietami i dronami po Moskwie i głęboko położonych rafineriach - czego zabraniał między innymi Biden. Trump też, no ale nasi sąsiedzi się od niego uniezależnili. I gdzie ten atom?
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum 22.05.2026, 08:35:36 via Wykop
  • 0
@Smarek37: Ale Biden też hamował eskalację ze strony ukraińskiej i nie pozwalał im wybić rosyjskich "zębów". O to mi chodziło. :)
  • Odpowiedz
Frygus96
Frygus96
22.05.2026, 04:13:19
  • 0
#wojna #polska #usa #geopolityka

Trump wysyła dodatkowe 5k żołnierzy do Polski. Powiedzial ze to dzieki wyjatkowej relacji z naszym prezydentem.
Nie naszczekaliscie sie dlugo turbo antypisowcy co? XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 22.05.2026, 05:13:19 via Wykop
  • 1
@Frygus96: Ale jak nie zrotował 4000 żołnierzy, a teraz wysyła 5000, to chyba jednak będzie 1000 dodatkowych. Pomarańczowa małpa się specjalizuje w takich nieścisłościach.
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
20.05.2026, 11:04:42
  • 7
#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #konfederacja

1/3 widzów TVN to wyborcy pisu xD
Wychodzi na to, że największy polityczny beton to wyborcy uśmiechniętej koalicji którzy nie chcą wychodzić ze swojej upośledzonej bańki.

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 20.05.2026, 11:09:28 via Wykop
  • 2
@Latarenko: No tak - bo TVN może czasami jest stronniczy, ale da się go oglądać nawet jako wyborca PiSu. A dokąd ze swojej bańki ma wychodzić wyborca Koalicji? Do TV Republika? xd

"Badania naukowe". xd
  • Odpowiedz

1010

Miała walczyć o dziewczynki. Zorientowała się, że krzywdzi chłopców

Miała walczyć o dziewczynki. Zorientowała się, że krzywdzi chłopców

Maja prowadziła warsztaty dla nastolatków. Zorientowała się, że wzmacniając dziewczynki, równocześnie dołuje chłopców, którzy biorą w nich udział. Kiedy zmieniła scenariusze, by wyrównać proporcje, straciła możliwość prowadzenia zajęć. Nie pasowały do koncepcji organizacji feministycznej.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 17.05.2026, 12:55:36
  • 149
  • #
    polska
  • #
    feminizm
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
Beetlebum
Beetlebum 18.05.2026, 16:39:48 via Wykop
  • 1
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Jak w ogóle można iść do szkoły i gnębić dzieci jednej płci, bo wg swojej ideologii ta płeć jest zła? To jest p-----c i szowinizm. Takie osoby, a szerzej fundacja, nie powinmy być nigdy więcej wpuszczone do żadnej placówki oświatowej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Właśnie dlatego mam trochę wątpliwości co do prawdziwości opisanych zdarzeń. Jednak lubię Karolinę Olejak jako dziennikarkę, jest dość centrowa, więc ciężko
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.05.2026, 20:04:43
  • 582
Osobiście uważam #kanalzero za zdecydowanie bardziej szkodliwy niż #republika, pomimo, iż nie jest aż tak komiczny i tak bezpośredni w swoim przekazie.

Dlaczego? Bo Republika jedyne co robi, to jest stacją dla ludzi, którzy oglądają rzeczy, które chcą oglądać. Mają wypaczony światopogląd, nic go już nie zmieni. Jeśli ktoś włącza tę stację nieironicznie, to dla takiej osoby nie ma ratunku i nie uda się jej w żaden sposób
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 14.05.2026, 22:08:59 via Wykop
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum 15.05.2026, 07:28:38 via Wykop
  • 3
@galicjanin: Ja wczoraj gadałem z matką o związkach partnerskich. Moi rodzice są starej daty, ale wyżej wykształceni, i tak naprawdę wcale nie chodzą do kościoła i nie są konserwatywni. Ale oczywiście ona jest przeciwko. Czemu? "Bo geje sobie mogą pójść do notariusza". No to pytam: "Skoro już mogą jakoś sformalizować związek, to czemu im tego nie ułatwić jedną procedurą?". Nie dostałem jakiejś sensownej odpowiedzi, ale w gruncie rzeczy matce nie
  • Odpowiedz
styxu
styxu
07.05.2026, 12:19:05
  • 46
Ja pierdziele, nie wiem ktory to rok, ale jak to przeczytalem to wam tez wkleje.
#przegryw #blackpill #redpill
styxu - Ja pierdziele, nie wiem ktory to rok, ale jak to przeczytalem to wam tez wkle...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 07.05.2026, 13:58:07 via Wykop
  • 18
@BlackpillNaCalego: Ja kukoldy to widzę, ale w tym wątku xddd.
Ktoś zrobił głupi post, żeby zgnębić chłopaka (znając życie jakiś facet, a nie ta dziewczyna, bo tu się nie ma czym chwalić), a wy to ciągniecie dalej. I jeszcze ludzie piszą, że go znali, jaki był kiedyś itd. Internet jest super. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteście p------i.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
07.05.2026, 11:56:50
  • 503
Ciocia Kasia jak zwykle z rigczem. Niestety p0laczki kukoldy nie dorosły do posiadania praw wyborczych i do demokracji i Ciocia Kasia może liczyć na szalone 0,5% poparcia. Polska - Kukolandia.

#polska #rownosc #nieruchomosci #polityka #bekazpisu
KRZYSZTOFDZONGUN - Ciocia Kasia jak zwykle z rigczem. Niestety p0laczki kukoldy nie d...

źródło: 1000095421

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beetlebum
Beetlebum 07.05.2026, 13:48:51 via Wykop
  • 1
@dzkeson: Jaka wspólna lista, jak dla Razem i jej zwolenników PL2050 to są libki i konserwy?
Ja tam chciałbym, żeby była jakaś centrowa, zdroworozsądkowa partia łącząca pomoc socjalną z odpowiedzialną polityką fiskalną, a Tuńczyk proponuje zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 60 roku życia - co jest sprowadzeniem tematu do absurdu, który nigdy nie zostanie zaimplementowany. xd
  • Odpowiedz

928

Tajemnice wypadku posła Litewki.

Tajemnice wypadku posła Litewki.

W nawiązaniu do wszechobecnych wątpliwości jakie towarzyszą wypadkowi posła Litewki, przedstawiam potencjalną wersję nieszczęśliwych wydarzeń, które mogły mieć częściowy bądź kluczowy wpływ na to co stało się tego dnia. Nie ukrywam, że zdarzenie miało miejsce w moim regionie, a sam zaś niejednokrotn

Parad0x-90
z
wykop.pl
dodany: 30.04.2026, 13:36:56
  • 270
  • #
    litewka
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    polityka
Beetlebum
Beetlebum 01.05.2026, 17:45:47 via Wykop
  • 3
@omicronns: Nie chcę oceniać posła surowo, bo robił dobrą robotę, ale o ile pamiętam zabrali mu prawo jazdy - więc raczej luźno traktował zasady ruchu drogowego.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking