Aktywne Wpisy

lubie-sernik +11
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

serio_serio +3
ciekawe czy jak na wykop napisze się, że ksu i farben lehre to 2 najgorsze zespoły "punkowe", ktoś się oburzy o godzinie nocnej 00:43





Wersja bez grafiki w komentarzu na FB tutaj
źródło: Garść Newsów na 22 lutego
PobierzNews dnia to...
@urarthone: no to najwyrazniej jestes botem bo kazdy mirek na mirko wie kto to rumun
To jest najbardziej hinduska rzecz jaką słyszałem od dawna
A 6 to hindi all the way, kasta i te sprawy panie ważniejsze, od zdrowego rozsądku i logiki XD.
@buczubuczu: się śmiejesz, ale w Europie też istnieją podobne uwarunkowania społeczne - przynajmniej są zredukowane do minimum to co było 120 lat temu
@urarthone: ja p------e typie weź już daj umrzeć tej serii bo wszystko po drugiej części to i tak były gówna nie z tej ziemi