Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shael

shael

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39037
  • Znaleziska 4917
  • Mikroblog 34120
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 34
shael
shael 22.04.2026, 16:55:34
  • 0
Jaki android stick do tv Medion X15015? Kupiłem go po taniości, ale yt z reklamami nie da się używać #androidtv #telewizory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
22.04.2026, 17:27:52 via Wykop
  • 0
@rafalsul: Nie będzie się mulił? Miałem kiedyś jakiegoś, ale chodził tak se.
  • Odpowiedz
shael
shael
Autor
22.04.2026, 17:57:39 via Wykop
  • 0
@rafalsul: Dzięki, to chyba go wezmę.
  • Odpowiedz
shael
shael
Autor
przedwczoraj, 15:55:52 via Wykop
  • 0
@rafalsul: Szukam właśnie tego sticka, i wpadły mi dwa urządzenia takie https://www.amazon.de/-/pl/dp/B09Q947VKN?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2BROO62OTYRLA&s=ce-de&sprefix=xiaomi%2Bmi%2Btv%2Bstick%2Celectronics%2C117&sr=1-4&th=1
i takie https://www.amazon.de/-/pl/dp/B0G52DCZMB?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2BROO62OTYRLA&s=ce-de&sprefix=xiaomi+mi+tv+stick%2Celectronics%2C117&sr=1-5
czym się różnią? Ramu mają tyle samo
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
15.06.2026, 04:22:46
  • 353
#dziendobry #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Afrobiker - #dziendobry #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: 1000006860

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael 15.06.2026, 10:57:35 via Android
  • 0
@Afrobiker: O i Quaz się załapał
  • Odpowiedz
shael
shael 09.06.2026, 15:11:23
  • 4
Czaicie, że u mnie w pracy jest teraz obowiązek zgłaszania wychodzenia do WC i powrotu z tegoż? XD a najlepsze jest to, że na 160 ludzi są czynne tylko trzy toalety więc kolejki są ZAWSZE #pracbaza #praca #januszex #niemcy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
10.06.2026, 19:43:41 via Android
  • 0
@Haddi: Nie znam się na niemieckim prawie pracy, ale coś tu śmierdzi. Tak samo nie płacą, za l4 ani za nadgodziny. W marcu miałem 244 godziny i zarobiłem coś około 2600 Euro. A i generalnie po ostatnich kradzieżach naszych kochanych rumunskich kolegów, firma wydała oświadczenie, że nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione gdziekolwiek xD
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
02.06.2026, 08:00:21
  • 721
Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.

https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html

#polska #januszebiznesu
wscieklykabanos - Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.

Funkcj...

źródło: 2-348369

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael 02.06.2026, 10:39:08 via Android
  • 0
@wscieklykabanos: O to chyba nawet wiem jaki zakład
  • Odpowiedz

693

40 mln zł przekazało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na "nowatorskie" piwo

40 mln zł przekazało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na "nowatorskie" piwo

NCBiR w założeniu ma pomagać firmom w działalności badawczo-rozwojowej. Jak to się więc stało, że kilkadziesiąt milionów z państwowej kasy dostała firma Perła - Browary Lubelskie na produkcje nowego rodzaju piwa? Firma twierdzi, że ich nowe piwo jest "innowacyjne".

Poludnik20
z
wyborcza.biz
dodany: 29.05.2026, 04:28:27
  • 68
  • #
    piwo
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    badania
  • #
    lublin
  • #
    perla
shael
shael 30.05.2026, 15:33:35 via Android
  • 0
Mmm perła chmielowa
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
25.05.2026, 11:10:20
  • 330
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #jedzenie
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #jedzenie

źródło: 1000017425

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael 25.05.2026, 22:19:47 via Wykop
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997: Monolit szynkowy, k---a kisnę xD
  • Odpowiedz
shael
shael 23.05.2026, 19:09:17
  • 0
Brać taki https://www.thomann.de/de/harley_benton_hb40r.htm czy https://www.thomann.de/de/harley_benton_hb80r.htm taki piec? Gitara to Harley Benton Extreme-76 BK, multiefekt Mooer GE100 Box. Nie szukam nie wiadomo czego, ale po prostu spoko wzmacniacza na początek, który wystarczy na dłużej. Budżet około 150 euro, grana muzyka generalnie metal. Nie grałem z 10 lat, więc nie mam wymagań z kosmosu #gitaraelektryczna #gitara
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
23.05.2026, 23:12:37 via Wykop
  • 0
@7uras: To jest 2x mój budżet.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
23.05.2026, 05:06:07
  • 362
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028294

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael 23.05.2026, 12:58:28 via Android
  • 0
@splinter96: Trwa opróżnianie zmywarki, proszę czekać
  • Odpowiedz
shael
shael 21.05.2026, 18:47:36
  • 0
Mam do pokoju doprowadzony przewód od internetu (WiFi ssie pałe), jak zrobić by po tym przewodzie rozprowadzić sygnał WiFi w dobrym stanie? Głównie chodzi mi o internet na komputerach, ale jakby było WiFi do telefonów to też spoko #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
21.05.2026, 18:50:07 via Android
  • 0
@SpongeBobertKanciastoRenki: Jest na mieszkaniu, ale nie mam do niego dostępu. Mam tylko dostęp do WiFi albo tego rj45 w pokoju
  • Odpowiedz
shael
shael
Autor
21.05.2026, 19:01:24 via Android
  • 0
@Salpinx: Dokładnie. Dziękuję
  • Odpowiedz
shael
shael
Autor
21.05.2026, 19:01:29 via Android
  • 0
@Rudz1elec: Dziękuję
  • Odpowiedz

457

Idą zwolnienia i cięcia w branży meblarskiej w Polsce. "Sytuacja jest trudna"

Idą zwolnienia i cięcia w branży meblarskiej w Polsce. "Sytuacja jest trudna"

Potężne zwolnienia w fabrykach IKEA w Polsce to zły znak dla całej branży. Trwa kryzys w branży meblarskiej, a spadek eksportu mebli do Europy sięgnął już 15 proc. Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Jan Szynaka ostrzega, że trudna sytuacja zagraża setkom tysięcy pracowników.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 17.05.2026, 15:08:05
  • 235
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    meble
shael
shael 18.05.2026, 16:09:43 via Android
  • 0
U mnie w robocie w Niemczech tego nie widać, tak doebali zamówieniami, że nawet jakby tu 200 osób pracowało to i tak byśmy się nie wyrabiali. A meble oczywiście z Chin, Indii
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

shael
shael 15.05.2026, 11:06:41
  • 0
Wie ktoś, czy jak zamówiłem kuriera Ups express w Niemczech, to czy w sobotę mogę liczyć na dostawę? #niemcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
15.05.2026, 16:23:02 via Wykop
  • 0
@bidzej: Wczoraj, ale dziś zostało wysłane. Z tego co mi pokazuje, to dostawa w poniedziałek. To na uj ten express brałem xD
  • Odpowiedz
shael
shael 11.05.2026, 17:11:12
  • 0
Chciałbym kupić sobie jakiś multiefekt do gitary, w oko wpadł mi MOOER GE100 GUTARA, polecacie? Może coś lepszego w tej cenie? Chciałbym to podłączyć pod kompa, da radę? #gitaraelektryczna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
12.05.2026, 17:03:31 via Wykop
  • 0
@Ommadawn: Tak koło 350 zł. Nie musi mieć pedała, aczkolwiek fajnie jak jest
  • Odpowiedz

323

8,5 mln zł kary dla Beliani. Powód ? Szybko! Zostało kilka

8,5 mln zł kary dla Beliani. Powód ? Szybko! Zostało kilka

Wystarczyło odnieść się do próśb Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a kary by nie było. Szwajcarski producent mebli Beliani został ukarany blisko 8,5 mln zł kary. Ta nie została nałożona ze względu na wykroczenia ze strony przedsiębiorcy, a za brak kontaktu ze strony firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.05.2026, 12:47:29
  • 59
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
shael
shael 11.05.2026, 17:24:30 via Wykop
  • 2
@hu-nows: Pracuję tam teraz xD
shael
shael 11.05.2026, 17:28:11 via Wykop
  • 2
@cebulowy_krezus: Z Indii też
shael
shael 11.05.2026, 19:09:54 via Wykop
  • 2
@hu-nows: Dywany i pufy też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
shael
shael 10.05.2026, 18:52:02
  • 0
Który sprzęt lepszy, Homespot-Router 5G ZOWEE czy FRITZ!Box 6850 5G v2? Chcę wziąć razem z internetem od Freenet #internet #niemcy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prezydent88
prezydent88
10.05.2026, 19:18:03 via Wykop
  • 1
ZOWEE


@shael: FRITZ!Box to Mercedes wśrod routerów ZOWEE to jakiś chińczyk
  • Odpowiedz
prezydent88
prezydent88
11.05.2026, 07:44:30 via Wykop
  • 0
@fishery: no ale on ma do wyboru twojego No-Name i FRITZ!Boxa
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
01.05.2026, 08:48:17
  • 118
rozpoczął się sezon otwartych okien i jak teraz komuś dzieciak sie drze w domu to słyszy to całe osiedle i jak się kłócą to też słyszy to całe osiedle i zaczęli z psami częściej wychodzić w nocy i te psy też drą ryja bez powodu do tego chlanie i darcie ryja na ławkach znowu wróciło
nawet się lato w mieście nie zaczęło a ja już mam dość
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael 01.05.2026, 19:47:12 via Wykop
  • 0
@vieniasn: Się ciesz, że nie mieszkasz z rumunami. Oni to się dopiero drą. Do tego palą fajki przez okna, oraz przy wejściu na klatkę. Smog jak w Krakowie
  • Odpowiedz
shael
shael 01.05.2026, 15:10:04
  • 1
Polecicie jakieś buty do roboty? Pracuję na magazynie po 11 h, dużo chodzę i stoję. Wymagania, to tylko blacha i żeby miały amortyzacje (mam problem z stopami i kolanami) #buty #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael
Autor
01.05.2026, 15:15:41 via Android
  • 1
@Mega_Smieszek: Rozum straciłem dawno temu, bez jednak łatwiej się żyje.

Pracuje w De muszę odbić się od dna, do końca sierpnia muszę wytrzymać chociaż. Nie mam lepszych opcji niestety
  • Odpowiedz

379

Dzisiaj sąd w Świdnicy rozpozna zażalenie na areszt dla Borysa

Dzisiaj sąd w Świdnicy rozpozna zażalenie na areszt dla Borysa

Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Świdnicy odbędzie się posiedzenie w sprawie zażalenia na areszt dla 28-letniego Borysa B., który dwa tygodnie temu zastrzelił w Bystrzycy Kłodzkiej 26-letniego Krzysztofa L. Przez wiele dni mieszkańcy miasteczka i całej Polski nie mówili o niczym innym. Na pomoc prawną d

murison
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 30.04.2026, 09:05:23
  • 93
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    bron
  • #
    muremzaborysem
shael
shael 30.04.2026, 16:27:49 via Android
  • 12
@real_scoria: W USA jak stoisz w żabce to celuje ktoś do Ciebie z pistoletu?
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
29.04.2026, 05:24:03
  • 112
Plan na dzisiaj jest nastepujacy
#gry #gownowpis #darksouls
wscieklizna_irl - Plan na dzisiaj jest nastepujacy
#gry #gownowpis #darksouls

źródło: ddd

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shael
shael 29.04.2026, 11:48:53 via Android
  • 2
@wscieklizna_irl: Pamiętam jak mnie tam gość najechał kiedyś, zabił i dodał na steamie do grupy arrested by fashion police xD Piękne to były fashion souls
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Dawid

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Elbląg
  • https://www.wykop.pl/ludzie/shael/
  • siabadaba@gmail.com
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.06.2021

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 09.06.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 22.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.07.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking