Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xenux
xenux

xenux

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13836
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 13808
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
54 min temu
  • 0
Jakie kamienie do ostrzenia kupić? Jest sens 1000/6000 od parkside? Czy mając kamień 6k będę potrzebował stropu z pyłem diamentowym? Chcę jak najmniej sobie zagracić kuchnie. #noze #ostrzrzenie #gotujzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 44 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Muszą być koniecznie kamienie? Bo jeżeli nie, to polecam Spyderco TriAngle albo tańszą alternatywę, czyli Lansky Turn Box. Cały system zajmuje tyle miejsca co jeden szerszy kamień wodny :)
  • Odpowiedz
xenux
xenux
xenux 23 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Turn Box jest dużo tańszy. Nie sugeruj się filmikami z neta, to są na prawdę dobre systemy do ostrzenia, które od lat utrzymują się na rynku i są polecane w środowiskach nożolubów ;) W obsłudze są bajecznie proste, a nóż do poziomu golenia włosów można naostrzyć dosłownie w dwie minuty. Nie ściemniam, sam używam tego od lat.
  • Odpowiedz
xenux
xenux
xenux 17 min temu via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Popatrz, pooglądaj :) Żeby nie było, kamienie to też spoko sprawa, tylko trzeba się do tego przykładać, a na takim systemie z gotowym kątem ostrzenia po prostu przeciąga się nożem tak, jakby się coś kroiło. Kilkanaście takich machnięć na dwóch gradacjach prętów i nożyk naostrzony.
  • Odpowiedz
xenux
xenux
xenux 13 min temu via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Ja ogarniam tym wszystkie kuchenniaki, od małych p-------w do obierania po noże szefa od Fiskarsa i Viktorinoxa.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
3 godz. i 57 min temu
  • 5
#perfumy

W sumie to jak się psikacie do pracy? W domu czy bierzecie flakon z sobą? Albo macie flakon już w pracy w gotowości? Z flakonu w dekant? XD

Chciałbym w sumie brać flakon w plecak ale się boje, że prędzej czy później się stanie tragedia.
KjatanSveisson - #perfumy 

W sumie to jak się psikacie do pracy? W domu czy bierzeci...

źródło: 1000008080

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 1 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 6
@KjatanSveisson: Nigdy się nie psikam w pracy, rano wystarczy. Mam kumpla, który perfumami stara się zabijać smród potu i fajek jak za dużo się nabiega i najara w pracy. Po takim dopsikaniu smród jest niemiłosierny, pot i fajki projektują na pół biura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
freddd
freddd
23 godz. i 40 min temu
  • 13
Fajne to było.
Człowiek za łebka nie zarabiał pieniędzy, nie było internetu na masową skalę, ale świat był ciekawszy, teraz to wszystko jakieś takie o dupę rozbić, niby wszystko nowoczesne ale brak już ducha ludzkości

freddd - Fajne to było.
Człowiek za łebka nie zarabiał pieniędzy, nie było internetu ...

źródło: 1000061192

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 23 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 7
@Mechamaru: Nigdy nie mogłem znaleźć takiego spadochroniarza w żadnym sklepiku ani kiosku, a pamiętam, że marzyłem o takim :) W domu robiłem sam prowizoryczne spadochrony z reklamówek, ale kiedyś bawiłem się takim "kupnym", którego miał kumpel i tamten latał, a raczej spadał zdecydowanie lepiej niż samoróbki.
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
wczoraj, 09:21:12
  • 28
006 - "Kota nie ma, myszy harcują"
Bogaccy wyjeżdżają w weekend, przez co lokatorzy urządzają imprezę. Krysia chce spotkać się z Markiem - aktorem.

7/10 - Nie ma Bogackich przez pół odcinka, a jak wracają to Stasiu ma dobre zakończenie. Dobre sceny Krysia/Jacek u Bogackich.

LORE:
mala_kropka - 006 - "Kota nie ma, myszy harcują"
Bogaccy wyjeżdżają w weekend, przez ...

źródło: odcinek6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux wczoraj, 09:31:12 via Wykop
  • 12
@mala_kropka: Miałem kiedyś w domu identyczne niebieskie świeczki, siedziały w świeczniku jako ozdoba z 20 lat, oczywiście nigdy nikt ich nie zapalił :)
  • Odpowiedz
duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
przedwczoraj, 21:12:54
  • 130
Pamiętacie jak w katarze selekcjonerem Arabów był ten pan? Zasłynął tym że KRZYKNĄŁ na piłkarzy, no i ma mordę chada- to wystarczyło by był faworytem na objęcie stanowiska po michael downloadzie XD #mecz
duszanzkapitana_dupy - Pamiętacie jak w katarze selekcjonerem Arabów był ten pan? Zas...

źródło: 1000013519

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux wczoraj, 08:15:44 via Wykop
  • 2
@duszan_z_kapitana_d--y: That's Jaime fokin Lannister!
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
przedwczoraj, 11:59:38
  • 20
005 - "Żadnych zwierząt"
Franek - kolega Jacka, ma do oddania trzy szczeniaki. Jeden z nich ląduje u lokatorów, ale Bogaccy zaznaczyli w umowie najmu "Żadnych zwierząt!".

7/10 - Bogaccy są częścią głównego wątku, intryga jest dobra i są szczeniaczki.

LORE:
mala_kropka - 005 - "Żadnych zwierząt"
Franek - kolega Jacka, ma do oddania trzy szcz...

źródło: odcinek5

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux przedwczoraj, 12:01:21 via Wykop
  • 6
@mala_kropka: Piękny tag, uwielbiam taki wypok (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
przedwczoraj, 09:25:32
  • 41
Chłop dla beki pokazał do kamery tzw “muke”, pewnie żeby były j---a ze znajomymi, a przyklepią mu rasizm, antysemityzm, homofobie i hemoroidy XD

#polityka #mecz
Warcomx - Chłop dla beki pokazał do kamery tzw “muke”, pewnie żeby były j---a ze znaj...

źródło: image_picker_D3E05BEF-06BB-42B9-BBDB-EA74C62E3643-7346-000000DC0A726295

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux przedwczoraj, 09:26:52 via Wykop
  • 1
@Warcomx: Co k---a? xD Co oni p------ą? Przecież od lat wiadomo, że "muka" to zwykłe heheszki.
  • Odpowiedz

1

DZIADEK STANISŁAW RADZI: JAK PRZEŻYĆ TRUDNE CZASY ?

DZIADEK STANISŁAW RADZI: JAK PRZEŻYĆ TRUDNE CZASY ?

Ożywiony przez AI, bo jego mądrość jest dziś potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

malgorzata22222
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 08:52:25
  • 2
  • #
    rolnikszukazony
  • #
    rolnictwo
  • #
    madrosc
  • #
    wies
xenux
xenux
xenux 11.06.2026, 09:05:51 via Wykop
  • 3
Co to za g---o? Wypad z tagu z tym szajsem!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rales
rales
31.05.2026, 07:55:44
  • 12
Jestem po kolejnym odcinku 10. sezonu i nie pamiętam czy kiedykolwiek jakaś laska w programie mnie tak trigerowała jak Aśka z Baraku.
Mój wykrywacz p0lczysk wariuje xd
Nawet psycholożka Dżuljetta zauważyła trafnie, że Barakowa ma spaczone wyobrażenie faceta i czeka na księcia na rumaku.

Jak słyszałem, że Kamil "nie ma na mnie pomysłu" "nie wie jak do mnie podejść" to mi się nóż w kieszeni otwierał.
Zrobił niespodziankę i zabrał ją na łyżwy?
rales - Jestem po kolejnym odcinku 10. sezonu i nie pamiętam czy kiedykolwiek jakaś l...

źródło: p00lczysk000

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 10.06.2026, 11:00:57 via Wykop
  • 0
nie pamiętam czy kiedykolwiek jakaś laska w programie mnie tak trigerowała jak Aśka z Baraku


@rales: Miałem tak samo oglądając ten sezon :)
  • Odpowiedz
totemy_bizuteria
totemy_bizuteria
10.06.2026, 07:32:37
  • 5
Najmocniej eksploatowana biżuteria, czyli obrączki ślubne (kompendium na co zwrócić uwagę)

W związku z często powtarzającą się serią pytań przedstawiam Wam kilka moich wskazówek odnośnie wyboru obrączek, biżuterii która domyślnie ma być na naszych dłoniach przez dekady, praktycznie cały czas noszona.

1. Wzornictwo
Jeśli chodzi o klasyczne obrączki to mówimy o obrączkach o profilu szyny: półokrągłym, płaskim lub fazowanych (tak de facto wariacja obrączki płaskiej).
totemy_bizuteria - Najmocniej eksploatowana biżuteria, czyli obrączki ślubne (kompend...

źródło: 000_Obrączki_Totemy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 10.06.2026, 08:10:06 via Wykop
  • 11
@totemy_bizuteria: Kolejny co zaśmieca tag (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
drte111
drte111
09.06.2026, 10:58:32
  • 288
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 09.06.2026, 12:01:20 via Wykop
  • 16
@f9JXBEArQ2H4TKl:

ZO STAWMO JEGO MĘŻA
K---O
  • Odpowiedz
DeVaFight4u
DeVaFight4u
DeVaFight4u
02.06.2026, 11:06:49
  • 7
Co ja znalazłem w starych plikach xD #milionerzy #staregry
DeVaFight4u - Co ja znalazłem w starych plikach xD #milionerzy #staregry

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 02.06.2026, 11:08:38 via Wykop
  • 2
@DeVaFight4u:
xenux - @DeVaFight4u:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
CrokusYounghand
CrokusYounghand
02.06.2026, 09:37:56
  • 12
Ah shit, here we go again. Nie wiedziałbym że jest ten śmieszny pride month, który w 2026 nikogo już nie obchodzi, gdyby nie istniały prawicowe szury, które codziennie rozmyślają o gejach i LGBT. Tolkienhedy ze stronnictwa tró ortodoksyjnych tolkinistów katolickich (ale autor Elendilona jest chyba protestantem) jak zwykle muszą przypomnieć o jednej z najdurniejszych interpretacji postaci Sarunana. No bo wiecie, mienił się tęczą, więc mamy symbolikę LPG i możemy tym spamować po
CrokusYounghand - Ah shit, here we go again. Nie wiedziałbym że jest ten śmieszny pri...

źródło: 1469

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 02.06.2026, 10:51:15 via Wykop
  • 10
@CrokusYounghand: Jak czytałem to bardziej tak to sobie wyobrażałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xenux - @CrokusYounghand: Jak czytałem to bardziej tak to sobie wyobrażałem ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
01.06.2026, 11:03:10
  • 5
#komputery #windows Czy gdyby obudzono cię o 3:00 w nocy byłbyś w stanie wyrecytować pełny klucz do Windows XP?
#pytaniedoeksperta
champolski - #komputery #windows Czy gdyby obudzono cię o 3:00 w nocy byłbyś w stanie...

źródło: HJuFEjiWIAYxLi-

Pobierz

Byłbyś?

  • Pytasz dzika, czy sra w lesie 44.9% (35)
  • Tylko początek, bo trochę czasu jednak minęło 38.5% (30)
  • Za młody jestem, dziadku! 16.7% (13)

Oddanych głosów: 78

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 01.06.2026, 12:07:33 via Wykop
  • 4
@champolski: efcekagiewu erhakukudwa
  • Odpowiedz
Lodes
Lodes
Lodes
01.06.2026, 10:26:30
  • 47
924 + 1 = 925

Tytuł: Brak tchu
Autor: George Orwell
Gatunek: literatura piękna
Ocena: ★★★★★★★★★
Lodes - 924 + 1 = 925

Tytuł: Brak tchu
Autor: George Orwell
Gatunek: literatura pięk...

źródło: 1044486-352x500

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 01.06.2026, 10:30:13 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: Ocena jest wyrażona gwiazdkami, 6/10 to prywatny licznik, proszę czytać uważnie!
  • Odpowiedz
Owieczka997
Owieczka997
29.05.2026, 11:29:08
  • 19
908 + 1 = 909

Tytuł: Tajemnica tajemnic
Autor: Dan Brown
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: 6/10
Owieczka997 - 908 + 1 = 909

Tytuł: Tajemnica tajemnic
Autor: Dan Brown
Gatunek: krym...

źródło: 1324366-352x500

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 29.05.2026, 11:34:46 via Wykop
  • 1
@Owieczka997: @moll Zawsze miałem tego autora gdzieś w planach, co polecacie na pierwszy strzał?
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
28.05.2026, 08:36:36
  • 12
Grałem w trylogię Wiedźmina. Teraz czas przyszedł na książki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #ksiazki #wiedzmin
PROponujek - Grałem w trylogię Wiedźmina. Teraz czas przyszedł na książki ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: 1000010122

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 28.05.2026, 09:29:36 via Wykop
  • 3
@Doberober: @PROponujek Moim zdaniem najpierw stare, potem nowe. Ostatnie Życzenie -> Miecz Przeznaczenia -> 5 tomów sagi -> (tutaj można jeszcze wcisnąć Coś się kończy, coś się zaczyna) ->Sezon Burz -> Rozdroże kruków. Na koniec można dorzucić Szpony i Kły.
  • Odpowiedz
chud
chud
24.05.2026, 19:07:52
  • 11
Czytanie dziecku. Mam dość tego cyrku. Jestem zaangażowanym tatą i mam dość tego gówna w książkach dla dzieci. Codziennie czytam mojemu dziecku. Wstaję w nocy, zmieniam pieluchy, bawię się, gotuję, sprzątam. Jestem prawdziwym ojcem, a nie jakimś weekendowym gościem czy jakimś pomocnikiem mamy. I wkur wia mnie to niemiłosiernie, co moje dziecko chłonie z tych popularnych książek.

Przejrzałem sporo tych bestsellerów polecanych przez blogerki. Ojca albo nie ma w ogóle, albo to totalny
chud - Czytanie dziecku. Mam dość tego cyrku. Jestem zaangażowanym tatą i mam dość te...

źródło: IMG_5732

Pobierz

Czy też widzicie taką propagandę anty-ojcowska?

  • Tak 79.6% (43)
  • Nie 20.4% (11)

Oddanych głosów: 54

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 28.05.2026, 05:56:51 via Wykop
  • 1
@chud: Pierwsze z brzegu i bardzo popularne: Kicia Kocia, Pucio, Jadzia Pętelka - normalna matka, normalny ojciec, normalne rodzeństwo. Nie wiem skąd wziąłeś te książki ze swoich przykładów, ale mam wrażenie, że specjalnie szukałeś takich, do których mógłbyś się p-------ć ;)

@Ranger W Bluey ojciec stara się być zawsze dla córek, spędza z nimi dużo czasu, a w jednym odcinku chce zmienić pracę po to, by, jak sam mówi,
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.05.2026, 05:07:27
  • 222
Mega_Smieszek

źródło: 1000016459

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 27.05.2026, 05:51:42 via Wykop
  • 37
@Mega_Smieszek: No jest klimat.
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 859
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux 27.05.2026, 05:41:18 via Wykop
  • 25
xenux

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Adam

  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking