Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
buczubuczu

buczubuczu

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54368
  • Znaleziska 4352
  • Mikroblog 50016
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 80
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
13 godz. i 26 min temu
  • 182
Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu bardziej aktualne zdjęcie

#p0lka
MagicznyMariusz - Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu ...

źródło: 1000022251

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 11 godz. i 22 min temu via Wypiek
  • 6
@MagicznyMariusz nie no, pierwsze i drugie zdjęcie identyko. Tak się oszpecić przed osiemnastką XDDDD @f9JXBEArQ2H4TKl miałem taką w guwbazjum, pudrowała syfy I krosty na twarzy, wyglądała brzydko i tapetowo, zanim skończyła 15 lat. Teraz na szybko fejs jej nawet nie znajduje. Może to i lepiej.
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
15 godz. i 31 min temu
  • 126
Maja chwalinska spocona nago szukaj #tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 11 godz. i 25 min temu via Wypiek
  • 2
@lubiesikacdozlewu ale to nie Radwańska, żeby była jej rozbierana sesjacw plejboju.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
15 godz. i 20 min temu
  • 456
Nie miałem co do Lewicy żadnych oczekiwań, a i tak jestem rozczarowany xD

#nieruchomosci #heheszki #polityka
Czoso - Nie miałem co do Lewicy żadnych oczekiwań, a i tak jestem rozczarowany xD

#n...

źródło: 1000059572

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 11 godz. i 30 min temu via Wypiek
  • 0
@Czoso dawanie głosów takiemu żukowx i tej płaskiej na ciele i mózgu biejat nie może się dobrze kończyć.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
19 godz. i 52 min temu
  • 712
Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie za rok będzie pierwszym z 3 cyfrową liczbą wet.

Jest również pierwszym który po roku ma poziom poparcia poniżej 50% xD

Świetny
ProstyKrzywy - Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie...

źródło: 1000136426

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 16 godz. i 35 min temu via Wypiek
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
walokid
walokid
01.06.2026, 20:01:42
  • 104
No i poszedłem na te lody. Zjadłem 7 gałek za które zapłaciłem 14 zł zamiast 49 bo była promka

#frenpill
walokid - No i poszedłem na te lody. Zjadłem 7 gałek za które zapłaciłem 14 zł zamias...

źródło: icecream

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 07:51:53 via Wypiek
  • 1
@walokid ja kiedyś o------m 8 na promo, też nie znałem granic swojego męstwa. Brawa dla Ciebie.
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
przedwczoraj, 03:21:03
  • 2201
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 06:34:45 via Wypiek
  • 9
@Sterax33 no to gastro się już po tym nie podniesie, nie ma opcji. Wszystkim dookoła się opłaca, tylko naszym pćembjojcom się nie opłaca (jak zawsze). Szybko, dopłaty interwencyjne do pciembjojcuf potrzebne na już!
  • Odpowiedz
buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 07:32:42 via Wypiek
  • 22
@Dadas77 ojej, jak boli. Nie muszę mieć doświadczenia jako przedsiębiorca, by wiedzieć, że w gastro większość lokali j---e klientów na hajs. Na dokładnie tej samej zasadzie (twojej) nie powinieneś się wypowiadać choćby o drogach, korkach, przepisach itd. A wątpię, że siedzisz cicho.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 02:27:19
  • 136
Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze stolikami . Zaś mnie pachwiny obtarły . Obsypałem talkiem ale jak się zacząłem pocić od upału wszystko poszło jak w krew w piach. A teraz Siedzę se na jakimś kompletnym odludziu , zjadłem tuńczyka z makaronem i owsianka, przed chwilą widzialem jelonka , i pije se zimno p--o IPA (stone ipa -the iconic west coast style ipa) . Miły pan
ChlopoRobotnik2137 - Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 06:49:26 via Wypiek
  • 1
@ChlopoRobotnik2137 spaniały ugułem huopski wpis, ja bym się zesrau ze strachu na tak długiej wycieczce, a potem zdechł pod kaktusem z zasapania się, dlatego ogromny szacun dla ōpa nie śródstopa.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
przedwczoraj, 04:54:57
  • 2181
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 06:44:44 via Wypiek
  • 0
@jurekqwerty do lekarza na głowę z pewnością nie chodzi, patrząc po "poziomie" jego komentarza.
  • Odpowiedz
buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 06:47:42 via Wypiek
  • 10
@Wojciech_Skupien elegancko, ja się nie musiałem z żoną starać - dwie ciąże na pstryk palcem, ale nie ukrywam, że szkoda mi niesamowicie tych, którzy o zapłodnienie i utrzymanie ciąży muszą walczyć i próbować raz po raz. W życiu większość rzeczy przychodziła mi w bólach i z trudem (I najczęściej po kilku lub więcej próbach), więc dzieci to miła odmiana. A co, jak co, ale ô dzieci warto się starać, jeśli tylko
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
przedwczoraj, 04:29:15
  • 1253
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu przedwczoraj, 06:42:56 via Wypiek
  • 1
@vieniasn a przyjdzie większy deszcz, albo nie daj Boże śnieg i nagle każdy, każdy taki chojrak z suva obsrany po szyje ledwo 40 jedzie (po śniegu) albo 80-100 w deszczu. Bo szybciej jak śmignie, to pokona go fizyka i wrzuci do rowu albo na barierki. Debile I tyle, objeżdżam jednych i drugich starą skodziną, którą mogę spokojnie gazować w zakręcie, nawet, jak jest ślisko (najwyżej trochę przód pomyszkuje). A spróbuj to
  • Odpowiedz

1222

Hipokryzja NSZZ policjantów

Hipokryzja NSZZ policjantów

NSZZ policjantów boi się losowych kontroli trzeźwości funkcjonariuszy. Ale losowe kontrole kierowców są już OK.

leon-san
z
facebook.com
dodany: 30.05.2026, 20:05:56
  • 93
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    bagiety
buczubuczu
buczubuczu 01.06.2026, 02:48:32 via Wypiek
  • 1
Jestem prosty chłop, jak widzę, że ktoś z szeroko pojętej władzy (nie ma znaczenia, czy to sędzia z sądu, policjant, polityk, właściciel firmy, czy osoba publiczna) kręci na tak podstawowe rzeczy, jak kontrola trzeźwości czy narkotesty w pracy, albo nie daj Boże, konieczność przestrzegania np przepisów ruchu drogowego (wiadomo, jazda z przepisami to dosłownie f-----m urągający godności, bo nie można Z---------Ć), to wiadomo, że to albo patologiczny kłamca, albo bej ochlejus, albo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qurvinox
Qurvinox
31.05.2026, 06:13:32
  • 407
Czasami jak jadę samochodem, przejeżdżam przez wieś i widzę, że jakiś debil ma w nosie obszar zabudowany i musi cisnąć, to mrugam, że niby policja stoi, więc zwalnia. Ciekawe kiedy się orientują, że jednak nie stoi
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 31.05.2026, 10:03:19 via Wypiek
  • 1
@fredikamionkagminaburzenin to jest dosłownie cyklon B z nawiewu, jak taki z-----------r musi przepisowo jechać.
  • Odpowiedz
Warren997
Warren997
30.05.2026, 19:46:40
  • 132
Podoba mi się to w aktualnym PSG, że gagatki tam nie cwaniakują. Iglesias mówi, że schodzisz to schodzisz. Dałeś z siebie wszystko teraz czas na innych. Ściąga Dembele, Kvare, Vitinie, a oni na luzie do tego podchodzą. Wyobraźcie sobie teraz sytuację taką samą tylko, że w Realu. #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 31.05.2026, 05:45:43 via Wypiek
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 339
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 30.05.2026, 08:55:16 via Wypiek
  • 2
@PiersiowkaPelnaZiol co ja właśnie przeczytałem... Jeszcze własnego ciuraka, święte miejsce, sobie ciąć. Tak, rozumiem, że potrzeba medyczna, ale chociaż to jakiś lekarz oglądał, czy tniesz na podstawie własnych obserwacji?

P------a akcja.
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 135
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 30.05.2026, 08:53:01 via Wypiek
  • 0
@Krzewiciel_prawdy kupiłbym jakieś kombi na Twoim miejscu, używane od prywaciarza. Wiadomo, zapachu nowego auta nie będzie, ale płacisz połowę tej kwoty, jak nie mniej. Cóż, co kto lubi. Do europejskich łatwiej o części, kitajce mają u siebie tak wielki rynek, że Europa musi grzecznie na części czekać, a nie, że ma za 48h.
  • Odpowiedz

2465

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 361
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
buczubuczu
buczubuczu 29.05.2026, 04:28:38 via Wypiek
  • 6
Dlatego nie przykładam ręki do tantiem takich marud. Można spokojnie posłuchać np Wodeckiego czy Andrzejczaka, którzy w całym życiu się ani razu nie zająknęli, że mają za mało i że im się należy. Większość artystów to niestety mendy, złodzieje i krętacze (choćby Cugowski, Skawiński, Borysewicz, Panasewicz). Do tego poświęcanie dzieci na rzecz kariery, zdrady, kłamstwa na okrągło - słowem - nie są to ludzie, jakich chciałbyś mieć blisko siebie.

A jak kasy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1987
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 28.05.2026, 18:35:24 via Wypiek
  • 28
@thorgoth oooo patrzcie, j----e nieroby I śmiecie w togach w Polsce. Da się? Da się.
  • Odpowiedz
luki10022000
luki10022000
luki10022000
28.05.2026, 05:48:24
  • 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 28.05.2026, 11:48:30 via Wypiek
  • 0
@luki10022000 to jedna z niewielu rzeczy, jakie są w stanie zrobić. Więc się pewnie podniecają tym, jak to dużo umieją. Typowe u debili i ludzi bez horyzontów umysłowych.
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
28.05.2026, 08:20:17
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 28.05.2026, 10:12:49 via Wypiek
  • 1
@First999 nie ma to jak równe standardy I empatia wobec huopa, mmm.
  • Odpowiedz
Bimbas
Bimbas
Bimbas
28.05.2026, 07:18:08
  • 37
#raportzpanstwasrodka Klapek dziś wyśmiał na gniocie do kamery przemijającą urodę Wąsatej w obecności nierozumiejącej po polsku Wąsatej. To chyba jakiś ukłon w stronę zazdrosnych Grażynek w celu zmiękczenia portfeli
Bimbas - #raportzpanstwasrodka Klapek dziś wyśmiał na gniocie do kamery przemijającą ...

źródło: 1000065040

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buczubuczu
buczubuczu 28.05.2026, 10:02:26 via Wypiek
  • 2
@Marecki85 nie znasz się, pocieranie kinola to magiczne zaklęcie na bycie wiecznie fit (raczej błagalny gest do wątroby żeby jeszcze ciągła), a w ogóle nasza bejoza jest super i on yyy, eee, dobrze robi widzowie, dejcie na paszport dla dżunq.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Rafał

  • Jeśli szukasz tu mądrego cytatu, to źle trafiłeś. Na życie zarabiam kopiąc doły :)
  • małopolskie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.06.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking