paczelok - czym najlepiej kroić chleb?

#gotujzwykopem #glupiewykopowezabawy #ankie...

źródło: comment_1594900799xU726q2A6FmCR4wpf2Or0G.jpg

Pobierz

jak to robić

  • nożem 24.1% (27)
  • nożem z ząbkami 42.0% (47)
  • najlepiej kupować pokrojony 23.2% (26)
  • ja tylko bezglutenowe pierożki uznaję 10.7% (12)

Oddanych głosów: 112

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mam takie dziwne rozmyślania...

Jestem ateistą. To chyba warunkuje te rozmyślania, a więc - po co żyć skoro po śmierci nic nie ma? Ludzie wierzący mają jakieś niebo, życie wieczne itp, ale do mnie to nie przemawia. Dla mnie żyję, żyję a potem pyk, trup i koniec. Tak sobie myślę, że po co się starać robić cokolwiek, zbierać majątek, zakładać rodzinę, mieć dzieci? Przecież po śmierci jest game over i
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, nie mam tak. To życie i przyjemnosc z niego jest moja motywacja do działania. Ja właśnie nie mogę sobie wyobrazić jaka motywacja może być życie pozagrobowe. Dla mnie to tylko wytłumaczenie ludziom cierpienia i biedy w jakiej żyli, z obietnicami, ze to cierpienie przyniesie im radość ‚wieczna’ po śmierci. Żeby ich pocieszyć i się nie buntowali, a uważali cierpliwe znoszenie bólu życia za cnotę.
  • Odpowiedz
Uwielbiam te wyszczekane rzesze emerytów, plujących się o wiek emerytalny. No bo się nie da przecież pracować 40 lat a później żyć na emeryturze 5 lat. To jest przecież oszustwo i oni chcą żyć 30 lat na tej emeryturze, wcześniej odkładając jakieś grosze i dostać godną emeryturę, żeby żyć na poziomie. Tylko jakoś się tak dzieje, że zapytani dlaczego w takim razie uważają, że ja powinienem pracować do 75 roku życia, żeby
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Czasami trochę żałuję, że urodziłam się a tym momencie w historii ludzkości. Ludzkość stosunkowo niedawno zaczęła rozwijać technologie, czeka nas pewnie jeszcze wieeeele wieeeeele przełomowych wynalazków, które zmienią życie ludzkości, a ja tego pewnie nie dożyję... ()

#filozofia #zycie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie pamiętacie najwcześniejsze wspomnienia po urodzeniu? U mnie okres 2-3 lat to najwcześniej i to tylko takie urywki paro sekundowe. Jeszcze wcześniej nie potrafię sobie jakoś przypomnieć

#pytanie #zycie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blablalbla: Tytułu książki nie pamiętam, ale sprawa rozchodzi się o wolę do życia. W czasach, gdy wywożono ludzi do pracy w obozach zaobserwowano jak nastawienie do życia zmienia jego długość.

W dużym skrócie, jeńcy/robotnicy, którzy wewnętrznie się poddali umierali w bardzo krótkim czasie, chociaż więźniowie obozowi z wolą życia będący w dużo gorszym stanie fizycznym dalej żyli. Umysł to potężne narzędzie, które do końca nie jest przez nas rozumiane
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#medycyna #zdrowie #zycie #zwiazki
Jestem tak bezradna, że aż mi wstyd pisać. Ale może ktoś z Was miał podobny problem i mi poradzi.
Od około 15 lat mam problemy z poranną dwójką. Tzn., jak tylko się obudzę po śnie, nieważne czy po 5 godzinnym, czy 8 godzinnym i dłuższym, mam dosłownie 5 sekund na wskoczenie na toaletę, bo dwójka sama ze mnie wychodzi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: gdyby się okazało, że kupon był prawdziwy to by p--------i hajs w miesiąc, a potem żyli w biedzie i długach. Nawet nie wiedzą jakie mieli szczęście :D
  • Odpowiedz
Nieudacznicy mają cały czas problemy, ale jeżeli przyjrzymy się problemom, to możemy stwierdzić, że "pro", znaczy tak naprawdę dla nas, więc problemy są stworzone dla nas a nie przeciwko nas, bo inaczej nazywałyby się antyblemy.

#zycie #ciekawostki #pdk #susi #ptaki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach