#anonimowemirkowyznania
#krakow #zycie #zarobki #pracbaza
Jak u was w Krakowie z wydatkami?
Dostałem pracę w korpo za niecałe 3400zł brutto. Możecie mnie wyśmiać, ale nie mam doświadczenia i lepsze to niż magazyn/produkcja.
#krakow #zycie #zarobki #pracbaza
Jak u was w Krakowie z wydatkami?
Dostałem pracę w korpo za niecałe 3400zł brutto. Możecie mnie wyśmiać, ale nie mam doświadczenia i lepsze to niż magazyn/produkcja.




















#zycie
Zawsze mówicie o tym, że mieszkania są tańsze w mniejszym mieście, ale tak naprawdę to ja nie mam kontaktu i nie znam nikogo z miasta poniżej 500k. Każdy gdzieś tam wyjechał albo zagranicę albo siedzi w dużym mieście. Podzielmy się wspólnie doświadczeniami :)
Jeśli chodzi o zakup mieszkania w takim małym mieście 20k, to trzeba chyba znać specyfikę i gdzie co jest. Na jednym osiedlu jest
źródło: comment_1595935110NaNgQxnnvdPoXLReN9413Z.jpg
PobierzChyba, że coś z rynku wtórnego ewentualnie może by starczyło.
Osobiście planuję się wyprowadzić całkiem na wieś, nad jeziorkiem w okolicy.
Domy 150m2, z jakąś działeczką to tak od 320k się zaczynają.
Planuję taki zakup z wyremontowanym w miarę dołem i z górą do remontu we własnym zakresie.