- mam 26lvl i nie mam studiow
- w 2019 pracowalem w januszowym korpo za 2.4k na stanowisku niskiego szczebla, rzucilem po roku, potem walnela epidemia i nie moglem nic innego znalezc wiec poszedlem do 'gownoroboty' za 1.9k
- chce sie nauczyc czegos konkretnego, fajnie byloby zrobic z czegos jakis kurs/certyfikat tylko jeszcze nie wiem z czego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- w obecnej gownorobocie mam troche czasu na nauke na ewentualny kurs/certyfikat

co w moim przypadku lepsze?

  • gownorobota + refleksja i kursy "kiedys tam" 56.8% (21)
  • wsiasc do korpołowrotka i robic sztuke dla sztuki 43.2% (16)

Oddanych głosów: 37

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChelseaDagger: wlasnie opisałeś życie lekko 70% rodaków, ogolnie jeszcze zostaje emigracja, najprościej, ale w 2 osoby łatwiej, nie trzeba wtedy w pokoju sie gnieździć, a wynajac sobie małe mieszkanko po pewnym czasie jak wszystko ładnie pójdzie.
Łykopki napisza, żebyś pewnie programował pralki za 15k, w realu promil ludzi zarabia dobre pieniadze w Polsce, nie ma tylu dobrze płatnych miejsc pracy dla każdego, nie na darmo dominanta to ponad minimalną, a
  • Odpowiedz
@DildoShwaggins: jak ktoś ma jakieś wzorce, próbuje nowych rzeczy, to może i wie, ale reszta, jeśli nie trafi od razu w dziesiątkę z tym co chce robić, to nie jest to takie proste, wiele ludzi przez to marnuje mnóstwo czasu na studiach, a ostatecznie i tak robi co innego
  • Odpowiedz
@Drozdzowka: Wstaję rano i witam kolejny piękny dzień.
Ogółem to trzeba zmienić nastawienie. Przez bite kilka lat byłem bardzo nastawiony na jakieś zmiany, na zmiany środowiskowe, wymagałem tego poniekąd od niektórych osób. Przejmowałem się wszystkim, martwiłem się zdaniem innych i chciałem w ich oczach wyglądać jak pan.
Od dość niedawna po prostu się niczym nie przejmuję, jestem ciekaw co przyniesie mi kolejny dzień. Cieszę się nawet drobnymi rzeczami, jak oglądanie
  • Odpowiedz
@iThink: jak dobrze, że mnie znasz. Nie będę Ci się tłumaczyć, ale musisz wiedzieć, że wygląd czy płeć nie ma na to wpływu. Wpływ mają doświadczenia życiowe. Dziś np boje się dzwonić przez telefon, unikam domówek, znajomych, nie lubię chodzić do lekarza bo tam zawsze siedzą ludzie. Mam zryty beret, bo rodzice wychowywali mnie w poczuciu wstydu, winy, potem szkoła i inni ludzie kreowali u mnie ten schemat. Doksztalc się
  • Odpowiedz
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #zycie #milosc #ankieta
Kiedy jest prawdziwa miłość?
1. Kiedy jest budowana z czasem. Nie ma wielkiego bum na początku i w zasadzie ciężko powiedzieć czy kiedykolwiek.. Obie strony są ze sobą, bo jest im że sobą dobrze. Przychodzi zaufanie, wzajemne wsparcie.
2. Wielkim bum od samego początku. Zderzenie spojrzeń, jeden uśmiech i trafia cię jak piorun. Nie

Która to prawdziwa miłość?

  • Ta zbudowana na rozsądku i zaufaniu. 67.3% (37)
  • Ta którą rozpoczyna wielkie bum. 32.7% (18)

Oddanych głosów: 55

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zarazstadpojde: tylko, że wielkie bum nie wyklucza rozwoju miłości dojrzałej...

Bum tyczy się zakochania, haju Hormonalnego, ekscytacji druga osoba. Miłość rozwija się już w codzienności, gdy poznamy wady drugiej osoby.
  • Odpowiedz
#aplikacje #aplikacjemobilne #google #internet #ludzie #randki #facebook #zycie #emigracja

Czy wyszła w ostatnim czasie aplikacja do poznawania nowych ludzi ? Mam meetup ale w moim rejonie same nudy, przez rok czasu nic ciekawego się tam nie zadziało. Nie chodzi mi o tindera bo nie szukam randek tylko serio chciałabym poznać ciekawych ludzi, którzy mają
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pany i Panie z racjii, że dziś sobota skorzystajmy z wypoczynku jak najlepiej można i nie odmawiajcie sobie przyjemności kiedy jak nie za młodego sie wyszaleć później się będzie żałować tych gier, seriali oglądanych całymi dnami tego nie będzie się tak dobrze wspominac jak wypadzików. Nawet jeśli nie ma się do kogo wyjść to czy warto ulec lękowi przed poznaniem jakieś dziołchy ? W najgorszym wypadku powie nie świat sie nie zawali.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ależ dzisiaj usłyszałem piękny tekst:
"Jakbyś się dowiedział, że do końca życia możesz jeździć jednym tylko samochodem i nie wolno Ci go zmienić.
To jak byś o niego dbał?
A teraz pomyśl jak dbasz o własne ciało."

Wiem, że trochę Pablo Coelho ale jakoś tak mnie zmusiło do zastanowienia.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na spotted pojawiło się zdjęcie wyrzuconej na śmietnik komody z lat 70 w całkiem niezłym stanie, więc moja wewnętrzna cebula nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego cuda (szczególnie, że od dawna takiej szukam) i pojechałam zobaczyć czy jeszcze jest. Zajeżdżam, jest, ale zaklinowana wśród innych mebli. Siłowałam się z nią dobre dziesięć minut, ale nijak nie chciała ruszyć, więc powoli zaczęłam spisywać ją na straty. Wtem zjawia się ON, cały na
Lubiepoziomki - Na spotted pojawiło się zdjęcie wyrzuconej na śmietnik komody z lat 7...

źródło: comment_1593842227pgdpRKv0AbXnhOHlGmlyIS.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Szszymon14 w branży CNC guzikowy to taki gość co na umowie ma wpisane że jest operatorem, ale w rzeczywistości jedyne co robi to zmienią sztuki i startuje program, bo wszystkie modyfikacje programu, wraz oczywiście z jego napisaniem oraz doborem narzedzi robi technolog
  • Odpowiedz
Wkurza mnie to życie na wynajmie. Od rodziców wyprowadziłem się już dawno, powrotu tam nie ma bo małe mieszkanko. Wynajmuje mieszkanie z dziewczyną i żule Żydowi 1750 zł co miesiąc za 44 metry kwadratowe w małym mieście. Przez pandemie zarabiam 1/3 mniej niż przed pandemią do tego jeszcze pewnie będę musiał to mieszkanie odmalować bo już ściany upier..dolone i znowu koszta. Kredytu na swoje nie dostanę, sam oszczędności większych nie mam, dziewczyna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach