@chado_podobny jak się chce nie palić to da radę to zrobić z dnia na dzień, jak chciałam przestać to się zaparłam i z dnia na dzień rzuciłam na 3 miesiące, ale z racji tego, że dzięki fajkom strasznie się „resetowałam” w chorobie to postanowiłam wrócić, poza tym często odwiedzam szpital i tam dosłownie nie ma nic do roboty oprócz palenia
  • Odpowiedz
Mam pytanie do sprytniejszych ode mnie.

Sprzedałem telefon Samsung A53, przywróciłem wcześniej do ustawień fabrycznych. Nie usunąłem wcześniej konta google.

Nowy właściciel właśnie do mnie dzwonił, ze nie może zalogować się do telefonu, bo wola o hasło do mojego konta.

Można
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki laptop przy uruchamianiu sie zawiesza przy kreceniu, czasami przechodzi do diagnostyki czy restartu i tez sie zawsze
jak wchodze w bios i wychodze to sie odpala normalnie
zainstalowalem najnowszego biosa, wylaczylem jakies tmp, wylaczylem szybkie wlaczania i w sumie nic to nie dalo
ktos ma jakis pomysl?
troche sprzet jest wynoszony, nie wiem czy wibracje nie mogly czegos uszkodzic, podczas jazdy na rowerze itd

#
Milegodniawszystkim - mirki laptop przy uruchamianiu sie zawiesza przy kreceniu, czas...

źródło: b82

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#januszebiznesu #stream #pytaniedoeksperta

Witam. Mam wykupioną w promocji subskrypcję na Disney+, która kończy mi się jutro. Oglądam teraz pewien serial, zostało jeszcze niecałe 30 odcinków, więc no siłą rzeczy nie dam rady go tamże obejrzeć (oglądam w oryginalnej ścieżce dialogowej z polskimi napisami). Przyszedł mi jednak do głowy taki pomysł, być może wysoce niemądry: czy jeżeli jeszcze przed zakończeniem subskrypcji, otworzyłbym w nowych kartach w przeglądarce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam szanownych Mirków i Mirabelki,
mam założony w domu zmiękczacz do wody. Chcę do tej już zmiękczonej wody, założyć jakąś stacje uzdatniania wody do codziennego picia, zależy mi na tym aby woda miała regulowane PH oraz była mineralizowana, z dodatków fajnie by było aby była możliwość gazowania wody(Co2), możecie polecić instalacje o takim przeznaczeniu? #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomasz-cilos: Masz nieznacznie za dużą temperaturę, lutowanie miedzi (lutem srebrnym, mosiężnym) to okolice do 900°C a u ciebie jest jakieś 1150°C. Jednak pamiętaj, że jak przyłożysz do obiektu lutowanego to temperatura spadnie. Eksperymentuj - i nie zapomnij o fartuchu i rękawicach spawalniczych. Jak to mówią "Safety First!"
bialy100k - @tomasz-cilos: Masz nieznacznie za dużą temperaturę, lutowanie miedzi (lu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanTrajbal2: ja spałem tydzień temu nad morzem 3 razy (akurat trafiłem gdy nie padalo). Hamak bez podpinki, ale spałem w lekkim śpiworze (temperatura komfort 12+) i było mi mega ciepło, cały czas się odkrywałem.
Koniecznie z moskitierą bo latem to sobie nie pośpisz, zeżrą Cie owady. Poza tym polecam tarpa nad sobą na wypadek deszczu + chroni przed poranną wilgocią.

Hamak nie musi być najdroższy ale upewnij się że ma
  • Odpowiedz
Dobra, widzę że nikt jeszcze nie poruszył tematu. Mireczki jak ogarnąć kolejne aktualizacje na win 10, w sensie wychodzi na to że od października koniec ze wsparciem.
Wiadomo że:
- Nie mam 1000 pkt na żadnym microsoft rewards
- Nie chce win 11
- Nie p------o mnie aby jeszcze dodatkowo dorzucać im 140 cebulionów w zamian za aktualizacje gdzie kiedyś już zakupiłem klucz do win 10
Reddit na razie milczy mimo kilku wpisów odnośnie zmian w rejestrze,
bird71 - Dobra, widzę że nikt jeszcze nie poruszył tematu. Mireczki jak ogarnąć kolej...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do ekspertów z #budownictwo, #nieruchomosci #budowadomu
Szeregówka, stan deweloperski - w standardzie jest ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, oba piętra - sterowane jednym sterownikiem bez podziału na pomieszczenia.

Za dopłatą mogę dobrać sterowanie bezprzewodowe temperaturą w każdym pomieszczeniu oddzielnie, z panelem głównym w salonie.

Pytanie - czy koszt 7k za dodatkowy osprzęt do podłogowymi i robociznę to rynkowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TragiKomediant: Wydaje mi się że drogo, dużo roboty z tym nie ma. Szczególnie jak bezprzewodowe. Aczkolwiek osobne sterowanie w każdym pokoju dobrze mieć, jest to na pewno oszczędniejsze w użytkowaniu.
  • Odpowiedz