Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 409
@pearl_jamik: Kminek.
@pearl_jamik koperek
Hej, jak wam się udało rzucić palenie ?
Z miejsca? Czy sobie ograniczaliscie fajki w czasie ?
Z pomocą jakis medykamentow czy na czysto bez niczego ?
#palenie #nalogi #rzucaniepalenia #pytaniedoeksperta
Z miejsca? Czy sobie ograniczaliscie fajki w czasie ?
Z pomocą jakis medykamentow czy na czysto bez niczego ?
#palenie #nalogi #rzucaniepalenia #pytaniedoeksperta
@chado_podobny jak się chce nie palić to da radę to zrobić z dnia na dzień, jak chciałam przestać to się zaparłam i z dnia na dzień rzuciłam na 3 miesiące, ale z racji tego, że dzięki fajkom strasznie się „resetowałam” w chorobie to postanowiłam wrócić, poza tym często odwiedzam szpital i tam dosłownie nie ma nic do roboty oprócz palenia
@chado_podobny: Miałem kilka podejść, trochę lekami, trochę tą książką "łatwy sposób na rzucenie palenia" czy jakoś tak. Udało się i nie palę już 12 lat.
- 0
Mam pytanie do sprytniejszych ode mnie.
Sprzedałem telefon Samsung A53, przywróciłem wcześniej do ustawień fabrycznych. Nie usunąłem wcześniej konta google.
Nowy właściciel właśnie do mnie dzwonił, ze nie może zalogować się do telefonu, bo wola o hasło do mojego konta.
Można
Sprzedałem telefon Samsung A53, przywróciłem wcześniej do ustawień fabrycznych. Nie usunąłem wcześniej konta google.
Nowy właściciel właśnie do mnie dzwonił, ze nie może zalogować się do telefonu, bo wola o hasło do mojego konta.
Można
A jeśliusuniesz przypisanie telefonu z konta Google?
https://myaccount.google.com/device-activity
Jak w tym telefonie dasz opcję "Wyloguj się", to zniknie z listy. Może wtedy da radę bez konkretnego konta?
https://myaccount.google.com/device-activity
Jak w tym telefonie dasz opcję "Wyloguj się", to zniknie z listy. Może wtedy da radę bez konkretnego konta?
mirki aktualnie mam taki laptop, co polecicie troche lepszego?
do przegladania internetu i pracy, zeby ekran byl dobry, na tym dosc szybko pojawily sie slady po klawiaturze
zeby strony www szybko chodzily
HP 15s Ryzen 5-3500/16GB/512/Win10 Black
#pytaniedoeksperta #komputery #pcmasterrace
#laptopy
do przegladania internetu i pracy, zeby ekran byl dobry, na tym dosc szybko pojawily sie slady po klawiaturze
zeby strony www szybko chodzily
HP 15s Ryzen 5-3500/16GB/512/Win10 Black
#pytaniedoeksperta #komputery #pcmasterrace
#laptopy
- 1
@copanrobisz: o tym mysle, po prostu do pracy, nic szczegolnego, niby sporo lepszy od mojego aktualengo sprzetu
budzet 2000-4000, ale jak do przegladania internetu to chyba nie ma sensu przeplacac
https://www.x-kom.pl/p/1331550-laptop-15-16-dell-inspiron-3535-ryzen-7-7730u-32gb-1tb-win11-120hz-srebrny.html?sm=pepper&utm_tag=ppr-pl-717709935
budzet 2000-4000, ale jak do przegladania internetu to chyba nie ma sensu przeplacac
https://www.x-kom.pl/p/1331550-laptop-15-16-dell-inspiron-3535-ryzen-7-7730u-32gb-1tb-win11-120hz-srebrny.html?sm=pepper&utm_tag=ppr-pl-717709935
konto usunięte via Wykop
- 2
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@grondir:
https://www.kannawellness.com/blog/does-kanna-show-up-on-a-drug-test
Podobno nie, ale mógłbyś sprawdzić sam na teście z moczu w kierunku opio
https://www.kannawellness.com/blog/does-kanna-show-up-on-a-drug-test
Podobno nie, ale mógłbyś sprawdzić sam na teście z moczu w kierunku opio
mirki laptop przy uruchamianiu sie zawiesza przy kreceniu, czasami przechodzi do diagnostyki czy restartu i tez sie zawsze
jak wchodze w bios i wychodze to sie odpala normalnie
zainstalowalem najnowszego biosa, wylaczylem jakies tmp, wylaczylem szybkie wlaczania i w sumie nic to nie dalo
ktos ma jakis pomysl?
troche sprzet jest wynoszony, nie wiem czy wibracje nie mogly czegos uszkodzic, podczas jazdy na rowerze itd
#
jak wchodze w bios i wychodze to sie odpala normalnie
zainstalowalem najnowszego biosa, wylaczylem jakies tmp, wylaczylem szybkie wlaczania i w sumie nic to nie dalo
ktos ma jakis pomysl?
troche sprzet jest wynoszony, nie wiem czy wibracje nie mogly czegos uszkodzic, podczas jazdy na rowerze itd
#
źródło: b82
Pobierz@Milegodniawszystkim: jak nagranie bootowalnego pendrive cię przerasta to może lepiej oddaj tego lapka do jakiegoś speca zanim zaczniesz cokolwiek rozbierać
- 0
@wieszakhybrydowy: @nomariko @0_I_0 @m4rio @sberatel tak sobie rozkminilem, ze od dluzszego czasu cos tam z tym wlaczaniem i wylaczaniem bylo nie tak, niekiedy sie wlaczyc w ogole nie chcial, nie wiem czy to ma jakies znaczenie
czasami niby wlaczony byl, ale ekran sie nie palil
przed chwila sie zwiesl w trakcie pracy i przestal reagowac
czasami niby wlaczony byl, ale ekran sie nie palil
przed chwila sie zwiesl w trakcie pracy i przestal reagowac
#pytaniedoeksperta co robicie kiedy nie wiecie co robić? Xd
@pawel-lutka: nic skoro nie wiem co robić to nic nie robię
- 0
Nie mogę znaleźć takiego prostego wieszaka na rower. Rzuciło się może komu w oczy? #rower #rowery #pytaniedoeksperta
źródło: temp_file5897851428620024911
Pobierz@hukot: Mam coś podobnego w garażu, on się składa do góry ale można rower bardziej spakować na ścianie o ile wieszak ma nie być serwisowy.
źródło: 20250729_151145
Pobierz
źródło: 20250729_151238
PobierzHej Mirki proszę o pomoc,
Kupiłem sobie nową lodówkę i wszystko jest fajnie tylko zauważyłem że mi pierogi z niej znikają.
Ktoś miał może taki problem?
#
Kupiłem sobie nową lodówkę i wszystko jest fajnie tylko zauważyłem że mi pierogi z niej znikają.
Ktoś miał może taki problem?
#
źródło: temp_file2643254912620819923
PobierzKtoś miał może taki problem?
@Satan_Was_a_Babyboomer: Tak mieli - oryginalny pomysłodawca i jego komentujący ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
@SpasticInk @ZbigniewUSA
https://wykop.pl/wpis/82515127/noz-kur-polska-kosmos-astronomia-spacex-heheszki-h
źródło: image
Pobierz- 1
@SpasticInk
Najgorzej ( ͡º ͜ʖ͡º) plaga znikających pierogów
@Satan_Was_a_Babyboomer: niestety, to teraz plaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorzej ( ͡º ͜ʖ͡º) plaga znikających pierogów
#januszebiznesu #stream #pytaniedoeksperta
Witam. Mam wykupioną w promocji subskrypcję na Disney+, która kończy mi się jutro. Oglądam teraz pewien serial, zostało jeszcze niecałe 30 odcinków, więc no siłą rzeczy nie dam rady go tamże obejrzeć (oglądam w oryginalnej ścieżce dialogowej z polskimi napisami). Przyszedł mi jednak do głowy taki pomysł, być może wysoce niemądry: czy jeżeli jeszcze przed zakończeniem subskrypcji, otworzyłbym w nowych kartach w przeglądarce
Witam. Mam wykupioną w promocji subskrypcję na Disney+, która kończy mi się jutro. Oglądam teraz pewien serial, zostało jeszcze niecałe 30 odcinków, więc no siłą rzeczy nie dam rady go tamże obejrzeć (oglądam w oryginalnej ścieżce dialogowej z polskimi napisami). Przyszedł mi jednak do głowy taki pomysł, być może wysoce niemądry: czy jeżeli jeszcze przed zakończeniem subskrypcji, otworzyłbym w nowych kartach w przeglądarce
@OstatniGrosz nie
@OstatniGrosz: spoiler alert - strony się odświeżą i nici z oglądania
Witam szanownych Mirków i Mirabelki,
mam założony w domu zmiękczacz do wody. Chcę do tej już zmiękczonej wody, założyć jakąś stacje uzdatniania wody do codziennego picia, zależy mi na tym aby woda miała regulowane PH oraz była mineralizowana, z dodatków fajnie by było aby była możliwość gazowania wody(Co2), możecie polecić instalacje o takim przeznaczeniu? #pytaniedoeksperta
mam założony w domu zmiękczacz do wody. Chcę do tej już zmiękczonej wody, założyć jakąś stacje uzdatniania wody do codziennego picia, zależy mi na tym aby woda miała regulowane PH oraz była mineralizowana, z dodatków fajnie by było aby była możliwość gazowania wody(Co2), możecie polecić instalacje o takim przeznaczeniu? #pytaniedoeksperta
co myślicie o czarnych skarpetach do białych butów?
@_____________________: Niektórzy będą twierdzić, że to wieśniactwo i nie powinno się tak chodzić, ja całe życie na przykład mam wywalone na tę kwestię.
Chłopaki kupiłem w końcu porządną lutownicę, jaką temperaturę ustawić do lutowania?
#elektronika #pytaniedoeksperta #lutowanie
#elektronika #pytaniedoeksperta #lutowanie
źródło: image
Pobierz@tomasz-cilos: grot się podświetla na czerwono, znaczy jeszcze za niska, grzej mocniej, musi się zielony zrobić.
@tomasz-cilos: Masz nieznacznie za dużą temperaturę, lutowanie miedzi (lutem srebrnym, mosiężnym) to okolice do 900°C a u ciebie jest jakieś 1150°C. Jednak pamiętaj, że jak przyłożysz do obiektu lutowanego to temperatura spadnie. Eksperymentuj - i nie zapomnij o fartuchu i rękawicach spawalniczych. Jak to mówią "Safety First!"
źródło: image
PobierzChcę sobie pospać w hamaku w lesie. Jaki kupić do tego celu? Co polecacie? Spać będę w sierpniu więc raczej noc powinna być ciepła.
#pytaniedoeksperta #bushcraft #spierdotrip
#pytaniedoeksperta #bushcraft #spierdotrip
Chcę sobie pospać w hamaku w lesie.
@JanTrajbal2: Kombinuj coś z moskitierą bo ci meszki żyć nie dadzą.
@JanTrajbal2: ja spałem tydzień temu nad morzem 3 razy (akurat trafiłem gdy nie padalo). Hamak bez podpinki, ale spałem w lekkim śpiworze (temperatura komfort 12+) i było mi mega ciepło, cały czas się odkrywałem.
Koniecznie z moskitierą bo latem to sobie nie pośpisz, zeżrą Cie owady. Poza tym polecam tarpa nad sobą na wypadek deszczu + chroni przed poranną wilgocią.
Hamak nie musi być najdroższy ale upewnij się że ma
Koniecznie z moskitierą bo latem to sobie nie pośpisz, zeżrą Cie owady. Poza tym polecam tarpa nad sobą na wypadek deszczu + chroni przed poranną wilgocią.
Hamak nie musi być najdroższy ale upewnij się że ma
- 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@curiousboi: zobacz co kupuja i pakuja do toreb to poznasz odpowiedz ¯\(ツ)/¯.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tegoroczne lato w porównaniu do poprzednich kilku lat jest w twoim odczuciu:
#ankieta #wakacje #polska #lato #przemyslenia #niepopularnaopinia #rozkminy #pytaniedoeksperta
#ankieta #wakacje #polska #lato #przemyslenia #niepopularnaopinia #rozkminy #pytaniedoeksperta
Jak wyżej
- Tak samo upalne 13.3% (8)
- Bardziej gorące 6.7% (4)
- Trochę chłodniejsze 35.0% (21)
- Anomalia. Zimno i pada, zimno i pada 45.0% (27)
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: tak popapranego lata jeszcze nie widziałem
- 1
Dobra, widzę że nikt jeszcze nie poruszył tematu. Mireczki jak ogarnąć kolejne aktualizacje na win 10, w sensie wychodzi na to że od października koniec ze wsparciem.
Wiadomo że:
- Nie mam 1000 pkt na żadnym microsoft rewards
- Nie chce win 11
- Nie p------o mnie aby jeszcze dodatkowo dorzucać im 140 cebulionów w zamian za aktualizacje gdzie kiedyś już zakupiłem klucz do win 10
Reddit na razie milczy mimo kilku wpisów odnośnie zmian w rejestrze,
Wiadomo że:
- Nie mam 1000 pkt na żadnym microsoft rewards
- Nie chce win 11
- Nie p------o mnie aby jeszcze dodatkowo dorzucać im 140 cebulionów w zamian za aktualizacje gdzie kiedyś już zakupiłem klucz do win 10
Reddit na razie milczy mimo kilku wpisów odnośnie zmian w rejestrze,
źródło: image
PobierzPytanie do ekspertów z #budownictwo, #nieruchomosci #budowadomu
Szeregówka, stan deweloperski - w standardzie jest ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, oba piętra - sterowane jednym sterownikiem bez podziału na pomieszczenia.
Za dopłatą mogę dobrać sterowanie bezprzewodowe temperaturą w każdym pomieszczeniu oddzielnie, z panelem głównym w salonie.
Pytanie - czy koszt 7k za dodatkowy osprzęt do podłogowymi i robociznę to rynkowa
Szeregówka, stan deweloperski - w standardzie jest ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, oba piętra - sterowane jednym sterownikiem bez podziału na pomieszczenia.
Za dopłatą mogę dobrać sterowanie bezprzewodowe temperaturą w każdym pomieszczeniu oddzielnie, z panelem głównym w salonie.
Pytanie - czy koszt 7k za dodatkowy osprzęt do podłogowymi i robociznę to rynkowa
@TragiKomediant w------e tam, będzie za ciepło np w sypialni to sobie przykrecisz na rotametrze i juz
@TragiKomediant: Wydaje mi się że drogo, dużo roboty z tym nie ma. Szczególnie jak bezprzewodowe. Aczkolwiek osobne sterowanie w każdym pokoju dobrze mieć, jest to na pewno oszczędniejsze w użytkowaniu.

































#grzyby #pytaniedoeksperta
źródło: 1000003797
Pobierz