Siema, czy znacie jakieś poradniki bądź filmy edukacyjne uczące importu oraz exportu paczek z chin i innych krajów spoza ue?

Bawie się w to od jakiegoś czasu i narażam sie na dużo niepotrzebnych opłat. Jestem ciekawy jak to zoptymalizować żeby nie narażać się na dodatkowe koszta transportu, przesyłek, magazynowania oraz w jaki sposób postępować gdy np. celnik zatrzyma paczke

z góry dziękuje

#pytanie #pytaniedoeksperta #jdg #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, a co to się stało na tym youtube, że z różnych języków tłumaczy mi tytuły filmów na język jaki mam podany w ustawieniach? Nie podoba mnie się to. Czy można jakoś to zmienić, by było tak jak wcześniej - film oryginalnie zatytułowany po polsku niech pozostanie po polsku, po angielsku niech zostanie po angielsku a nie tłumaczy na polski, po niemiecku niech zostanie z niemieckim tytułem, itd.?

#youtube #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chrystus +227
Ten "ficzer" istnieje od dawna, ale ostatnio coraz więcej tytułów jest tłumaczonych i czasami pojawiają się takie kwiatki. Z tego co mi wiadomo, to nie ma możliwości zmiany ustawień.
#google #youtube
  • Odpowiedz
Chciałbym żeby moja kobieta miała przebite suty. Ale też szukam na stałe i nie chcę wyjść na zboka pytając na pierwszej rance czy masz przebite suty. Nie chcę też pisać że szukam dziewczyny ale warunek to musisz mieć przebitee suuty no bo jak to niby wygląda ze jestem jakimś zbokiem? Chcę normalną dziewczynę ale po prostu musi mieć przebite suty. Jak mam to ugryźć?

#zwiazki #randki #randkujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik: Musisz zrozumeć czym jest i jak działa rzeczywistowść. Zrozumieć czym jesteś i czym jest to spowodowane. Kiedy to zrozumiesz, najprawdopodobniej śmierć będzie dla Ciebie tylko częścią procesu który trwa już tak długo że nawet nie potrafisz sobie wyobrazić takiej skali czasu.
  • Odpowiedz
Mirki, nie jestem serialowiec, ani filmowiec, ale może polecicie coś w klimatach Twin Peaks? Wciągnęło mnie uniwersum konkretnie, 3 sezony i FWWM...

Z góry dzięki za polecajki!

Najlepiej jakby się dało obejrzeć gdzieś na CDA czy coś, bo nie mam netkliksa ani nic xD

#film #filmnawieczor #seriale #serialseries #pytaniedoeksperta #pytanie #twinpeaks #kino #kultura
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Gdzie zaparkować samochód w Poznaniu przed lotem?
Witam Mirki,
czy zna ktoś #parking #zadarmo w pobliżu #lotnisko w #poznan? Nie jestem z Poznania, ale za tydzień będę leciał z Ławicy i musze gdzieś zostawić auto. Zależy mi na dobrym dojeździe z parkingu na lotnisko i niewielkiej odległości do pokonania.
#pytanie #pytaniedoeksperta #samochody #lawica
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystał ktoś kiedyś ze zmywarki nadblatowej/mini zmywarki? Warte to uwagi w ogóle? Obecnie w mieszkaniu mieszkam sam, na weekendy jest różowa, za rok to się chyba zmieni i ona wege ja nie więc trochę więcej garów by było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koszt w sumie jak za zmywarkę 45cm w których są programy "połowa załadunku"
#nieruchomosci #remontujzwykopem #pytaniedoeksperta
razdwatrzy55 - Korzystał ktoś kiedyś ze zmywarki nadblatowej/mini zmywarki? Warte to ...

źródło: Screenshot_2025-07-25-07-34-15-861_com.android.chrome

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: Nie miałem takiej ale jak masz miejsce, żeby wstawić normalną, to nad tą bym się nawet nie zastanawiał. Po pierwsze zajmuje dużo miejsca na blacie, po drugie jest malutka. Ja na dwie osoby mam zmywarkę 60cm i nie uważam, żeby była za duża - moim zdaniem im większa tym lepsza ;). Jeśli chodzi o jakieś programy poła załadunku itp, to w sumie nie wiem na ile one mają właściwie
  • Odpowiedz
@MagicznaRuda: mam, przesiadłem sie z kindle. Dla mnie lepsze od kindle ze względu na cechy które ma - w tym też to że czytnik jest twój a nie amazonu. Natomiast to jest kwestia gustu bo np na kobo nie ma usług typu legimi czy wysyłania książek przez chmurę.
  • Odpowiedz