Słuchajcie, mam jakąś tragedię przez ponad tydzień z internetem mobilnym od #play
Korzystam z ich oferty z netbox 5g internet bez limitu.
Podpisywałem umowę w lutym i wtedy jak mogłem "testować" usługę i bezpłatnie zrezygnować gdyby coś było źle to prędkości nie były demonicznie szybkie ALE mi takie przepustowości w zasadzie do szczęścia wystarczą. Było zawsze coś koło 40 Mbps przy ściąganiu i lekko więcej przy wysyłaniu danych. Ping fajny bo
inny_89 - Słuchajcie, mam jakąś tragedię przez ponad tydzień z internetem mobilnym od...

źródło: playssie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hukot: przy rozkladzie bialka powstaja aminy, ktore odpowiadaja za ten rybi zapach. W polaczeniu z kwasem powstaje sól aminowa, ktora nie ma praktycznie zapachu - wiec tak, aby zneutralizowac zapach. Przydaje się zwlaszcza, jak rybia tusza ma wiecej niz jeden dzien.
  • Odpowiedz
Czy trzeba płacić podatek PCC3 za samochód kupiony na terenie Niemiec od niemieckiego komisu? i jeśli jest czasowo zarejestrowany w Niemczech to czy mogę go w tym czasie zarejestrować już w Polsce czy muszę czekać aż wygasną niemieckie tablice?
#prawo #pytaniedoeksperta #samochody #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu ludzie nie potrafią korzystać z tak prostego urządzenia jak winda?

Chcesz jechać w górę - wciskasz strzałkę w górę, chcesz jechać w dół - wciskasz strzałkę w dół.

Tymczasem ludzie zachowują się jak by musieli wskazać windzie kierunek w którym musi jechać aby dotrzeć na ich piętro przez co notorycznie zatrzymują windę która jedzie w odwrotnym kierunku niż ich docelowy i robią w niej tłok.

#zalesie #gorzkiezale
H_Moody - Czemu ludzie nie potrafią korzystać z tak prostego urządzenia jak winda? 

...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ma ktoś pomysł jak skontaktować się z Amazon bez konta?

Wymyślili, że muszę zresetować hasło po latach i wysyłają mi kod smsem na numer który nie istnieje od kilku lat.

Wysłali też na maila ale mimo to wymuszają wysyłkę na numer telefonu.

Ktoś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy tutaj na portalu kogoś siedzącego w temacie Rozporządzenia GPSR (UE) 2023/988?

Wysłałem podobne zapytanie do poczytnych portali internetowych zajmujących się prawem. Może ktoś z was zechce się pochylić.

Myślę, że temat jest szczególnie ważny dla konsumentów, którzy chcą naprawiać swoje samochody, telefony czy komputery.
Vexolax - Mamy tutaj na portalu kogoś siedzącego w temacie Rozporządzenia GPSR (UE) 2...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vexolax z tego co piszesz na początku to jesteś podmiotem wprowadzającym produkty elektroniczne na rynek. Z reszta sam to zauważasz. Obejmuje Cie znacznie szerszy obszar BDO niż tylko opakowania.
  • Odpowiedz
@Vexolax: Jak kiedyś interesowałem się podobnym biznesem, to dopiero telefon do Ministerstwa Ochrony środowiska mnie sprowadził na ziemię. Okazało się, że do takiej działalności musisz mieć zgodę na przetwarzanie odpadów i lokal, który spełnia wymagania przeciwpożarowe w pierwszej kolejności. Księgowa, doradca podatkowy, ludzie zajmujący się BDO mówili, że wszystko jest w porządku, a po rozmowie z MOŚ wyszło, że groziłoby mi do 1.5 mln kary, za nielegalne przetwarzanie elektroodpadów.
Ponoć
  • Odpowiedz
Siema, wiem ze temat walkowany czesto ale chce dopytac znawcow #komputery i #it . Chce kupic dysk na zdjecia. Nie potrzebuje go jakiegos duzego. Przeczytalem posty ze najlepiej dysk z laptopa (czyli jak dobrze rozumiem to 2,5’?). Taki 500 gb na allegro to koszt 45 zl, to bedzie dobre? Czy polecicie jakis sprawdzony? Do tego kieszen 2,5 cala, polecicie rowniez cos?
#pcmasterrace #dyski #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kermirz: cokolwiek kupisz będzie dobre HDD, SSD, czy nawet na pendrivach. Najważniejsze jest to żeby kopie mieć na dwóch dyskach w razie awarii jednego.
  • Odpowiedz
Chcę zwrócić coś przez dpd. W instrukcji od nich jest:

NIE MUSISZ DRUKOWAĆ NOWEJ ETYKIETY. WYSTARCZY, ŻE UMIEŚCISZ NA PACZCE 14 CYFROWY NUMER LISTU PRZEWOZOWEGO (NUMER PACZKI ZNAJDUJĄCY SIĘ NAD KODEM KRESKOWYM), OTRZYMANY W WIADOMOŚCI E-MAIL.


No i teraz 2 kwestie:
- raz piszą o "numerze listu przewozowego", a raz o "numerze paczki". To to samo?
becvvv - Chcę zwrócić coś przez dpd. W instrukcji od nich jest:
 NIE MUSISZ DRUKOWAĆ ...

źródło: firefox_xoS6wZKLEi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na czym oglądacie filmy w naprawde dobrej jakości ?
Kolega ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma przykladowo film Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia który zajmuje 140Gb, jest w Dolby Vision i ma Dolby Atmos.
VLC nie radzi sobie z Dolby Vision
Jelly fin zainstalowany na chromecascie ścina się
Plex na chromecascie zacina się
To samo TV widać tak duży transfer
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niebadzogrem: Rozumiem że chodzi o wyświetlanie obrazu na telewizorze? No to chyba najprościej na wbudowanym w tv playerze. Film na pendrive-a, do USB w tv. I próbować odtworzyć na playerze który jest na tv. Jeśli to tv z Android TV/Google TV to spróbować zainstalować na nim VLC/MX Player ewentualnie KODI.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: Stara dobra nvidia shield pro po kablu (przy duzych plikach to wazne), z plexa dziala mi bardzo dobrze, z DV, HDR i innymi wynalazkami (co prawda moja Druzyna Pierscienia ma "tylko" 50GB, ale 0 problemow)
  • Odpowiedz
1851


@Adom007: A za jakiś czas chęc zmiany i znów kupowanie nowej płyty głownej + CPU

A na AM5 wymiana tylko CPU
Co by ne mówić, AM4 było wspierane bardzo długo
  • Odpowiedz