spadł mi telefon i ekran ma bubu, w związku z tym szukam czegoś co zastąpi mojego wysłużonego Poco X3 NFC. w sumie zdecydowałem się już na #motorola Razr 50 tylko nie wiem czy brać "zwykłego" czy dopłacić tysiaczka do wersji ultra?

plusy i minusy zwyklego:
+ cena
+ obiektyw ultrawide
- mniejszy ekran zewnętrzny
P.....t - spadł mi telefon i ekran ma bubu, w związku z tym szukam czegoś co zastąpi ...

źródło: 1000064909

Pobierz

Razr 50:

  • Zwykły za około 2k PLN 57.1% (8)
  • Ultra za około 3k PLN 42.9% (6)

Oddanych głosów: 14

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytaniedoeksperta #buty #wzrost

Pytanie do ekspertów więc proszę nie komentować że "po co Ci to", "później zdejmiesz i prawda wyjdzie na jaw" etc.

Czy ktoś nosił buty podwyżaszane dla mężczyzn? Mam 175 cm i te dodatkowe 5cm by się przydało. Ostatnio na fb wyskakują mi reklamy tych butów i mocno się zastanawiam nad kupnem ale wolałbym kupić coś sprawdzonego.

https://faretti.pl/strona-glowna/276-1862-buty-podwyzszajace-romeo-6-cm.html#/32-rozmiar_buta-43
kiedysbylemzielonka - #pytaniedoeksperta #buty #wzrost

Pytanie do ekspertów więc pro...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z wymoderowaniem jednej z moich wypowiedzi, postanowiłem ustalić prawdę raz na zawsze. #ankieta #heheszki #pytaniedoeksperta

Co jest bardziej gejowe?

  • Zajeżdżanie drogi i road rage 18.5% (12)
  • Jazda środkiem drogi w jajogniotach, obok ścieżki 29.2% (19)
  • Jaranie się piłką nożną 33.8% (22)
  • seks dwóch mężczyzn 18.5% (12)

Oddanych głosów: 65

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a teraz pracują jako nauczycielki


@zackson: w klasach integracyjnych pracuje nauczyciel przedmiotu i nauczyciel wspomagający dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Byłoby jak znalazł w polskim szkolnictwie xd
  • Odpowiedz
Jaki laptop dla grafika? #laptopy #pytaniedoeksperta #komputery #grafika #grafikakomputerowa

Siema, przymierzam się do zakupu laptopa. Głównym przeznaczeniem jest praca przy grafice 2D (Illustrator, Photoshop, InDesign), rzadziej przy obróbce filmów (After Effects). Celem jest posiadanie sprzętu, który będzie mi służył poza domem. Chcę połączyć podróżowanie z pracą zdalną, ale nie będzie to mój główny sprzęt do pracy (chyba, że okaże się super wygodny).

Budżet
Nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak prawidłowo powinno sie wykonywać resuscytacje? Czy na pewno muszą byc to 2 oddechy i 30 uciśnięć? Czy moze wystarczą same uciśnięcia? Bo to dość nie miłe komuś dmuchać w usta, szczegolnie w podeszłym wieku, a do tego zbiera sie niewiadomo jakie bakterie

I jak zbadać czy na pewno uciskam w dobrym miejscu?

#medycyna #zdrowie #pierwszapomoc #lekarz #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: zauważasz brak czynności życiowych? Naparzasz uciski na klatkę do skutku, utraty sił, bądź przyjazdu ZRM! Żadne wdechy Cię nie obowiązują. Masz stymulować serce ile się da
  • Odpowiedz
@essos: zmieniło się, a zmieniało się co dwa lata. Uciskasz klatę w rytm saying alive i nic więcej. Jak wytrzymasz do karetki to ktoś ma super szczęścia. Cokolwiek zrobisz onego. OC nie da. Ale upewnij się że nie ma zatkanych ust :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, znów pytanie egzaminacyjne, wiele ludzi miałoby z nim problem nawet ja. Jak szybko może się poruszać autokar skręcając w drogę poprzeczną z prawej strony? Pod znakiem teren zabudowany mamy ograniczenie do 40, a więc oznacza to że na całym terenie ograniczenie wynosi 40 km/h, no chyba że zmieniono wartość. Dla samochodu byłoby to proste -> mamy znak 70 km/h czyli podniesienie prędkości i by obowiązywało do odwołania. Jednak znaki podnoszące prędkość
ErogowyDrogowy - Hej, znów pytanie egzaminacyjne, wiele ludzi miałoby z nim problem n...

źródło: autokar4070zabudowany

Pobierz

Jak szybko może jechać ten pojazd?

  • 40 km/h 31.4% (16)
  • 50 km/h 23.5% (12)
  • 70 km/h 45.1% (23)

Oddanych głosów: 51

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak naprawić roślinkę? (,)
Dostałem z pół roku temu monsterę w doniczce i jakoś tam sobie rosła, potem przeczytałem, że musi mieć odpowiednie podłoże więc zrobiłem jej miks czipsa kokosowego z ziemią dla monster. Wtedy wypuściła dwa nowe liście i była skierowana w górę. Teraz po 2 miesiącach wygląda jak na zdjęciu. Co może być przyczyną? Podlewam ja raz na tydzień lub dwa. Nie wypuszcza nowych liści, te
hurrdurr221 - Jak naprawić roślinkę? (╯︵╰,)
Dostałem z pół roku temu monsterę w donic...

źródło: temp_file1923649359125006624

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy znacie jakąś apkę na androida , żeby można było zamienić stary telefon w kamerę monitorującą 24/7?

Wymagania:
1) musi mieć możliwość nagrywania w pętli, np. ustawiam mu 200 GB miejsca i on sobie to nagrywa np. dzieląc pliki jak w rejestratorze samochodowym np. po 3 minuty i jak się skończy miejsce to zatępuje najstarsze nagrania
2) musi mieć możliwość nagrywania na zablokowanym telefonie

Znacie
pearl_jamik - Czy znacie jakąś apkę na androida , żeby można było zamienić stary tele...

źródło: monitoring-900x444

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, czy znacie jakieś poradniki bądź filmy edukacyjne uczące importu oraz exportu paczek z chin i innych krajów spoza ue?

Bawie się w to od jakiegoś czasu i narażam sie na dużo niepotrzebnych opłat. Jestem ciekawy jak to zoptymalizować żeby nie narażać się na dodatkowe koszta transportu, przesyłek, magazynowania oraz w jaki sposób postępować gdy np. celnik zatrzyma paczke

z góry dziękuje

#pytanie #pytaniedoeksperta #jdg #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach