Też macie tak że odkąd naszedł kryzys w IT + rozwój AI to straciliście motywację do samorozwoju, dokształcania się w ramach zawodu programisty ?
Mnie to dopadło tak szczerze, bo zacząłem dostrzegać jak duży jest wyścig szczurów w IT, że ten wysiłek który też wkładam w rozwój ma duże ryzyko, nie będzie wymiernie opłacalny względem poświęconego czasu. No i też że niepewna przyszłość jest w moim zawodzie. Czasem mam tak, że nie
Mnie to dopadło tak szczerze, bo zacząłem dostrzegać jak duży jest wyścig szczurów w IT, że ten wysiłek który też wkładam w rozwój ma duże ryzyko, nie będzie wymiernie opłacalny względem poświęconego czasu. No i też że niepewna przyszłość jest w moim zawodzie. Czasem mam tak, że nie
























Wróciłem pod koniec zeszłego roku, posiedziałem w domu z powodu operacji, i max. co mogę znaleźć to praca za 4500. W NL pracowałem na jedną zmianę pon-pt za 530 euro/tydzień na czysto. Tutaj taka robota to mi 4500 max oferują. Plusy życia w PL to mieszkanie (wynajęte) ale nadal mogę srać kiedy chcę i gotować co chcę. No ale finansowo to mi się
@Suheil-al-Hassan: Ceny czego? najtańszego żarcia w Lidlu? w pokoju pracowniczym? przeciez to wegetacja.
sprawdź ceny wynajmu normalnego mieszkania.