Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KubaJ1001
KubaJ1001

KubaJ1001

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2429
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 2428
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
latajacy_napletek
latajacy_napletek
11.06.2026, 19:48:49
  • 14
Najzabawniejsze jest to że jakby przedstawić pojedynczo przedstawić normikowi każdy osobny element blackpilla to ten zapewne zgodziłby się z każdym z nich, ale jak połączysz je wszystkie razem to nagle zaczyna się wyparcie bo prawda jest zbyt bolesna

#przegryw #blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 11.06.2026, 20:19:25 via Wykop
  • 7
@latajacy_napletek: Muszą sami zauważyć pewne rzeczy, jak im powiesz to tylko zwyzywają od różnych takich i owakich i jeszcze bardziej się zaprą w swoich poglądach. Dlatego jest taka sraka na górze, jak normiki zaczynają sami zauważać pewne fakty, łączyć kropki, interesować się kto coś finansuje itd. Bo tylko tak mogą się obudzić i przejść na tę niepoprawną stronę i stać się potencjalnymi wrogami systemu.
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
11.06.2026, 19:52:29
  • 25
#przegryw
Kotusiowy - #przegryw

źródło: 6340

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 11.06.2026, 20:11:43 via Wykop
  • 10
@vantablank: Chyba chodzi, że niektórzy autyści są bardzo wrażliwi na konsystencję, teksturę jedzenia, coś w tym stylu. I takie wymieszane różne rzeczy wywołują jakieś ataki nerwowe, obrzydzenie, nie zjedzą tego choćby nie wiem jak głodowali.
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
08.06.2026, 18:45:37
  • 13
#przegryw nie polecam robienia talarków z ziemniaków z erfrajerze, bo g---o surowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 08.06.2026, 18:53:34 via Wykop
  • 4
@Dequstator: Ja robiłem 25 minut 170 stopni i są spoko. Tylko nie dawać za dużo, żeby był przewiew powietrza i pomieszać lekko parę razy w trakcie. Ten erfrajer w ogóle jest dziwny, do odgrzewania super prosta sprawa, ale coś zrobić od początku to trzeba znać idealne parametry, bo inaczej lipa i albo surowe, albo wyschnięte i spalone
  • Odpowiedz
SonidoStark
SonidoStark
03.06.2026, 17:12:07
  • 2
Wciąż myślicie, że istnieje dla kobieta jakaś "ściana"? W sensie, że jak będzie kobietą około 40 lat, z nadwagą i synem czokapikiem to nie znajdzie sobie chłopa? To sobie obejrzecie to (poczekajcie do 24 sekundy):

#blackpill #redpill #zwiazki
SonidoStark - Wciąż myślicie, że istnieje dla kobieta jakaś "ściana"? W sensie, że ja...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 03.06.2026, 17:39:04 via Wykop
  • 3
@SonidoStark: Chłopa bankomatowego sobie znajdzie każda zawsze i w każdym stanie. Ze ścianą chodzi o chadów, ew. high-tier normików które się JEJ PODOBAJĄ.
  • Odpowiedz
WiecznySingielprzed30
WiecznySingielprzed30
02.06.2026, 17:16:18
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 02.06.2026, 18:46:21 via Wykop
  • 0
@KurczakiZiemniakiPorosty: Ciekawe kto najbardziej kwiczał, żeby zmienić STD na STI, bo INFECTION brzmi lepiej niż DISEASE XD
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
29.05.2026, 17:43:47
  • 9
Jezus przeżył 33 lata
Aleksander Wielki przeżył 32 lata
Bruce Lee przeżył 32 lata
Ja mam 30 lat i czuje się jak g---o
#przegryw
aspartamowy - Jezus przeżył 33 lata 
Aleksander Wielki przeżył 32 lata
Bruce Lee prze...

źródło: temp_file7199500723244787767

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 29.05.2026, 17:50:50 via Wykop
  • 3
@aspartamowy: Ja 35 i czuję sie nijako, trochę jak ten soyak z memu z krzywą Gaussa. Ciekawe co lata przyniosą
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
29.05.2026, 17:21:04
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 29.05.2026, 17:36:31 via Wykop
  • 2
@nieparzystokopytny: Do trzech razy sztuka, czekamy
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
26.05.2026, 14:31:37
  • 20
"Usterka układu napędowego"
#przegryw #smiesznypiesek #motoryzacja
Fikster - "Usterka układu napędowego"
#przegryw #smiesznypiesek #motoryzacja

źródło: 1000027293

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 26.05.2026, 14:39:53 via Wykop
  • 3
@Fikster: Udają, że są w Australii
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
25.05.2026, 05:34:58
  • 4
#looksmaxing #przegryw #reddit

Nie wiem po cholerę to robie ale wczoraj na reddicie zacząłem bronic looksmaxxing ze przecież to nie takie złe, ze dobrze ze faceci o siebie dbają i takie tam pierdoły. On oczywiście ze to sa incele i ze maja zrypane głowy. Spytałem czy on insynuuje ze kobiety maja coś z glowa bo to one sa mistrzami w looksmaxxing używając makijażu, gorsetów, pushups? Zgadnijcie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 25.05.2026, 05:53:23 via Wykop
  • 3
@P4ncak3: Sub ForeverAlone to też komedia. Czasami przejdzie jakiś złoty post i przypadkiem napiszą prawdę jak jest, nawiążą się dyskusje na poziomie, ale zaraz potem przychodzi fala banów (za "szerzenie incelizmu" i "nienawiść" zwykle) i post znika. Zresztą, dalej w linku głównym do reddita mam zbanowane MGTOW i przypiomina z kim tam się siedzi
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
21.05.2026, 21:46:46
  • 2
marynarz dobry zawod dla chlopa?

#przegryw

dobre to?

  • TAK 76.7% (33)
  • NIE 23.3% (10)

Oddanych głosów: 43

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 21.05.2026, 22:14:39 via Wykop
  • 0
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Spoko, tylko trzeba iść na oficera, bo niższe stanowiska to ciapaki i inne takie.
  • Odpowiedz
f.....e
f.....e
konto usunięte 19.05.2026, 17:22:08
  • 4
#przegryw narodowy agraryzm to nie mem, ale jedyny słuszny to taki bez pestycydów i sztucznych nawozów i uprawa przy pomocy koni, ewentualnie prostych urządzeń bez elektroniki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 19.05.2026, 17:31:21 via Wykop
  • 1
@feeling-of-justice: Ale jak nie ma być koni, to kto będzie ciągnął pług? Wszystkie baby zajęte u Chadów, kogo zaprzęgną huopy przegrywowe?
  • Odpowiedz
Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
19.05.2026, 16:44:22
  • 4
#przegryw
WieziengrywideoZiemia - #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 19.05.2026, 17:24:16 via Wykop
  • 1
@Wiezien_grywideo_Ziemia: Najlepsza strzelanka. Ten klimat, ohhhhh. O ile się akurat ten wietnamski przewodnik Nut nie zablokował na czymś. Ale ten filmik słaby, jest dużo lepsza i dłuższa wersja na YT
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
17.05.2026, 07:01:52
  • 29
elo,śniło mi się że śmierdzę, coś w tym może być
#przegryw
michal1498 - elo,śniło mi się że śmierdzę, coś w tym może być 
#przegryw

źródło: b57bcabc002abd170ca982ebdbdc25a2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 17.05.2026, 07:09:15 via Wykop
  • 5
@michal1498: Jak się trzyma koty w lodówce, to się wolniej starzeją?
  • Odpowiedz
OstatniSpartanin
OstatniSpartanin
17.05.2026, 06:30:47
  • 23
Chuop se jedzie na spierdotrip no bo co. Moja Pani Wódeczka już szepcze do ucha. Co każe - zrobię, bo jestem śmieciem bez wolnej woli.
#przegryw
OstatniSpartanin - Chuop se jedzie na spierdotrip no bo co. Moja Pani Wódeczka już sz...

źródło: 1000006068

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 17.05.2026, 07:03:59 via Wykop
  • 1
@regularne_ekspresje: Już nie zabierają prawka, ale mandaciki liczą konkretnie
  • Odpowiedz
ff99plpowrot
ff99plpowrot
16.05.2026, 19:02:38
  • 5
#przegryw chłop chce w wieku 27 lat kupić pierwsze własne auto, a mariuszki z moich roczników kupowały audi a3 8l w wieku 18 XDD
ff99plpowrot - #przegryw chłop chce w wieku 27 lat kupić pierwsze własne auto, a mari...

źródło: images

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 16.05.2026, 19:09:59 via Wykop
  • 0
@ff99plpowrot: Jezu, gdzie ten 8L silnik się tam zmieścił, zamiast miejsca pasażera? Kuzyn kupił amerykańskiego pikupa 7L turbo dizel, chyba żeby sobie powiększyć siusiaka, ale efekt jest taki, że jak się zbliża to dzwięk jest jakby stary Jelcz śmieciarka nadjeżdżała.
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
13.05.2026, 04:10:59
  • 78
Kolejny dzień bycia cwelowanym na obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych

Wczoraj cały dzień biegały te kaprale i tylko krzyczały, już mam ich dość i mi psycha siada, czemu ja nie mogę być takim kapralem

Dzisiaj mamy gdzieś iść 30km z plecakiem 15kg, przecież ja w życiu nie przeszedłem 5km a co dopiero 30 i to z obciążeniem ehh

Myślę
sikpi - Kolejny dzień bycia cwelowanym na obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych 

Wczo...

źródło: 1000020255

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 13.05.2026, 05:53:34 via Wykop
  • 0
@sikpi: Dostaniesz jakiś awans jak skończysz te ćwiczenia, starszego szeregowego czy tego kaprala, bochyba jest zaraz po?
  • Odpowiedz
Jim275
Jim275
07.05.2026, 14:37:36
  • 30
Muszę odebrać papier jeden papier ze studiów, które rzuciłem po trzech miesiącach przez słabą psychikę. Zrobiłem im kawał, bo zniknąłem bez słowa nie przychodząc. Miałem 4 osoby na kierunku, więc moje zniknięcie mocno wpłynęło na grupę i jeszcze zostałem wybrany na starostę bez mojej zgody. Potem dzwonili jeszcze de mnie z sekretariatu i nawet jeden wykładowca, a ja nie odebrałem. Jak mi nie będą chcieli tego wysłać pocztą, to moja mama zgodziła
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJ1001
KubaJ1001
KubaJ1001 07.05.2026, 14:41:48 via Wykop
  • 1
@Jim275: A co to za kierunek, że były tylko 4 osoby, pewnie jakiś bardzo elitarny?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 11.02.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking