No i karta płatnicza psu w dupę. Jakaś płatność z tureckim numerem na 3 dolary, ciekawe jak wyciekło. To sobie teraz poczekam z tydzień na nową i zobaczymy jak długo ta się utrzyma.
@Kotusiowy: Nie wiem. Jakby był z drugiej strony, to byłby ten "suicide shifter", a z tej co niby? Ukraiński kopnik? Ręczny rozrusznik? Kiedyś była takie inwalidzkie Simsony i miały taką wajchę, ale to dawne dzieje.
@forume_observer_86: To ładnie. Za CE? Ja miałem dłuższą głupią przerwę i muszę teraz zdać egzamin na odnowienie OOW i GOC. Ale na obsrane kontenery nie wrócę
Panowie jutro zaczynam pierwszą zagraniczną podróż w wieku 34 lat, oczywiście nic spektakularnego, tylko po prostu dwa dni na rowerze po Słowacji. Będę tam spał w dwóch różnych noclegach i komunikował się ze Słowakami. Ja wiem, że to podobne języki ale pouczyłem się trochę zwrotów słowackich. Najważniejsze, że wiem, żeby b--ń boże nikogo tam nie szukać ( ͡°͜ʖ͡°) Stresuję się trochę, tyle przygotowań do tego urlopu,
#przegryw męczę się z zainstalowaniem linuxa. kolejny raz w rufusie wgrywam plik z systemem na pendrajva ale to pewnie nie wina tego ale komputer przy klikaniu f12 pokazuje mi dyski ale nie tego pendrajva eh
@Jan_Szelest: Ja używam Balena Etcher, póki co bez problemów. A jakiś antywirus nie blokuje Rufusa, bo myśli że to malware? Coś takiego kiedyś kojerzę, ale nie wiem, może to dawno i nieprawda
"Spokojnie, Moja największa fanka kibicuje mi z każdego miejsca na ziemi - czasem z trybun, czasem przed telewizorem w drodze na koncert, bo sama ma mnóstwo pracy. Dumny z niej jak zawsze! Wytańczyłaś się za nas dwoje!"
No wytańczyła, wyskakała... kibicuje mu nawet wprost z kutang czadów...
@MarianoItalianoPiller: Jak zareaguje inaczej, to zaraz się znajdą jakieś taśmy, nagrania, kariera się posypie i on o tym z pewnością wie, więc zachowuje się tak, jak chcą ci od korby. Teatrzyk dla gojów i tyle.
Moim zdaniem ruch #mgtow jest fajny jesli znasz blackpilla i wiesz ze z swoimi słabymi genami w zwiazku mozesz byc tylko beciakiem #przegryw #blackpill
@Henson_: Odnoszę wrażenie, że MGTOW gardzi przegrywami. Może teraz się trochę polepsza bo skala problemu robi swoje i trzeba podgonić wyświetlenia, ale jak dla mnie, cały czas jesteśmy dla nich incelami. Prawdziwy MGTOW to chad albo normik który po doświadczeniach, lepszych i gorszych, stwierdził, że to nie dla niego. Dla takich suchoklatesów jak my zostaje cope i może jakaś Karyna z brunatnym bombelkiem na utrzymaniu po trzydziestce.
Najzabawniejsze jest to że jakby przedstawić pojedynczo przedstawić normikowi każdy osobny element blackpilla to ten zapewne zgodziłby się z każdym z nich, ale jak połączysz je wszystkie razem to nagle zaczyna się wyparcie bo prawda jest zbyt bolesna
@latajacy_napletek: Muszą sami zauważyć pewne rzeczy, jak im powiesz to tylko zwyzywają od różnych takich i owakich i jeszcze bardziej się zaprą w swoich poglądach. Dlatego jest taka sraka na górze, jak normiki zaczynają sami zauważać pewne fakty, łączyć kropki, interesować się kto coś finansuje itd. Bo tylko tak mogą się obudzić i przejść na tę niepoprawną stronę i stać się potencjalnymi wrogami systemu.
@vantablank: Chyba chodzi, że niektórzy autyści są bardzo wrażliwi na konsystencję, teksturę jedzenia, coś w tym stylu. I takie wymieszane różne rzeczy wywołują jakieś ataki nerwowe, obrzydzenie, nie zjedzą tego choćby nie wiem jak głodowali.
@Dequstator: Ja robiłem 25 minut 170 stopni i są spoko. Tylko nie dawać za dużo, żeby był przewiew powietrza i pomieszać lekko parę razy w trakcie. Ten erfrajer w ogóle jest dziwny, do odgrzewania super prosta sprawa, ale coś zrobić od początku to trzeba znać idealne parametry, bo inaczej lipa i albo surowe, albo wyschnięte i spalone
Wciąż myślicie, że istnieje dla kobieta jakaś "ściana"? W sensie, że jak będzie kobietą około 40 lat, z nadwagą i synem czokapikiem to nie znajdzie sobie chłopa? To sobie obejrzecie to (poczekajcie do 24 sekundy):
@SonidoStark: Chłopa bankomatowego sobie znajdzie każda zawsze i w każdym stanie. Ze ścianą chodzi o chadów, ew. high-tier normików które się JEJ PODOBAJĄ.
#przegryw