Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Nie_umiem_grac_w_zycie
- 6

wyscrollowany
via Wykop- 2
@Nie_umiem_grac_w_zycie: A co można robić na takiej Islandii i za ile pieniążków?

przegrywam_przez_miasto
via Android- 1
@Nie_umiem_grac_w_zycie bardzo zimno tam jest?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: Trochę masochizmu ci potrzeba chłopie. Wyczekuj spotkania z szefową - może będzie miała na sobie jakieś rajstopki fajne czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Dzień dobry Mirki i Mirabelki! 👋
Są tutaj programiści Javy? Stworzyliśmy dla Was rozwiązanie do szlifowania swoich umiejętności technicznych! Coro to pomysł na uczenie poprzez quizowanie. Nie masz czasu na uczenie się swojej technologii po godzinach? Nie ma problemu - róbcie espresso i quizujcie kilka minut dziennie w Coro.
Zgromadziliśmy kilka tysięcy pytań z trzech poziomów trudności, które mogą pojawić się na rozmowach technicznych czy po prostu w pracy. Nie wiecie jak odpowiedzieć? Do
Są tutaj programiści Javy? Stworzyliśmy dla Was rozwiązanie do szlifowania swoich umiejętności technicznych! Coro to pomysł na uczenie poprzez quizowanie. Nie masz czasu na uczenie się swojej technologii po godzinach? Nie ma problemu - róbcie espresso i quizujcie kilka minut dziennie w Coro.
Zgromadziliśmy kilka tysięcy pytań z trzech poziomów trudności, które mogą pojawić się na rozmowach technicznych czy po prostu w pracy. Nie wiecie jak odpowiedzieć? Do
źródło: coro
Pobierz@itnite: przeciez ta apka to kwintesencja tagowych pokemonow : rozwój (przy kawce a jak!), przejscie romowy tech, badz lepszy niz inny pasjonacie. Az mi sie smutno zrobiło, wiosna za oknem a wy walczcie o malejące ochlapy ze stołu, to wszytsko prawda co tu wypisujecie
@itnite: nic do Was nie mam, doceniam wysiłek. Imo spozniliscie sie tylko o 15 lat. Kultura tech-bro IT zamarła na całym świecie, kiedys w PL były konferencje, JUGi i zajawka ludzi, teraz wszystko zniknęlo. Poza kasą nikogo juz IT nie jara, bo jest powszechne i nudne, zawsze było ale geeki miały swoje 5 minut ze mogli sie poczuc lepszymi. A kasa w IT sie konczy i bedzie konczyc i nie
#mieszkanie polecicie jakiś fotel ergonomiczny do pracy przy kompie?
#pracait #programista15k #korposwiat #pracbaza
Tylko nie marcus plz
#pracait #programista15k #korposwiat #pracbaza
Tylko nie marcus plz
@mirasKo-Kalwario: też szukam, kwestia jakim budżetem operujesz, bo dobry ergonomiczny fotel kosztuje 2-3 tysiące...
Polecam Profim - polski producent krzeseł bardzo dobrej jakości, ale ceny mają niestety już rynkowe - przykładowo polecany model 'Profim Accis Pro' kosztuje powyżej 2000 pln. W podobnej cenie dostępne są słynne 'Ergo Human'.
Elzap też ma fotele ergonomiczne w niższym zakresie cenowym.
Ja się jeszcze na nic nie skusiłem, jednak mam małą blokadę finansową w
Polecam Profim - polski producent krzeseł bardzo dobrej jakości, ale ceny mają niestety już rynkowe - przykładowo polecany model 'Profim Accis Pro' kosztuje powyżej 2000 pln. W podobnej cenie dostępne są słynne 'Ergo Human'.
Elzap też ma fotele ergonomiczne w niższym zakresie cenowym.
Ja się jeszcze na nic nie skusiłem, jednak mam małą blokadę finansową w
Czy serio nie ma foteli w których ten zagłowek można przysunąć do przodu tak aby podpierał głowę gdy patrzę przed siebie?
@mirasKo-Kalwario: W lepszych fotelach masz pełny zakres regulacji bliżej/dalej-wyżej/niżej-kąt. Najlepiej znajdź jakiś salon gdzie mają takie fotele i się przymierz bo to co dla jednych jest idealne dla innych może być niewygodne. Pooglądaj też filmiki i zobacz na co zwrócić uwagę. U siebie mam Aerona bez zagłówka i jest
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@katopa: jakbym czytał post o sobie, tak samo mam cieplutką robote zdalną, dużą poduszkę finansową, brak: baby/dzieci/kredytów i chciałbym to rzucić i wyjechać może w świat? a może po prostu szukam wrażeń? ehhh... z drugiej strony pewnie bym umierał z tęsknoty za rodziną
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora
#pracait #pracbaza #programista15k Jak u Was z zarobkami w ostatnim czasie? Idzie coś ugrać, czy obwyżka tj. wzrost obowiązków i obniżanie stawek?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nervous_breakdown ja to mam wrażenie, że na tych spotkaniach VIA teams rzadko kto słucha kogokolwiek - jak Cię wywołują imiennie coś powiesz, a tak to - "mnie nie dotyczy" idę rozwiązywać sudoku.
@nervous_breakdown: Ja bym powiedział, że wynika to z tego, że ludzie nie wiedzą kiedy się mogą odezwać. Każdy woli siedzieć cicho i niczego nie komentować żeby sobie nie robić dodatkowych problemów. Osobiście odzywam się tylko jak ktoś coś ode mnie chce, albo wchodzi na mój obszar. Ogólnie to staram się nie komentować bez głębszego przeanalizowania sytuacji.
- 0
Czemu weekend trwa tyle co jeden dzień pracy?
#pracbaza
#pracbaza
14
Nadchodzą zmiany na polskim rynku pracy. I to nie są dobre wiadomości

Rosnące koszty energii i płac, rentowność na historycznych minimach, problemy z płynnością finansową i brak perspektyw. Taki przygnębiający obraz kondycji polskich przedsiębiorców wyłania się z najnowszych danych Barometru Polskiego Rynku Pracy Personnel Service.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- 22
Poniedzialkowy o------l
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #uncleass #uncles #frajerzyzmlm #heheszki #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #uncleass #uncles #frajerzyzmlm #heheszki #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill

- 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 39
@Vela102: na ćwiczeniach wojskowych w koszarach też bedą mikro kwatery i trzeba będzie płacić za wynajem a część łbów będzie bronić tego pomysłu argumentując: "jak Ci nie pasuje to sobie zbuduj swoje koszary i wynajmuj za darmo"
@Vela102: 10k netto zarabiac w miescie w ktorym mieszkania sa po 500-600k to w zasadzie tylko ktos z it na zdalnej lub mlody lekarz, moze dentysta, cala reszta to iks de xD
#pracbaza Nocki :) Z jednej strony lubię, z innej nienawidzę.
- 2
Mam pytanie do osób które cały czas narzekają na swoją pracę, dlaczego to sobie robicie? Dojeżdżacie sobie jeszcze bardziej psychę i tak już często zajechaną. Próbujecie cokolwiek z tym robić? Czy pogodziliście się z tym i tkwicie bo chvj z tym jakoś to będzie. Pamiętajcie że zmiana branży i miejsca zamieszkania jest legalna i nie wymaga specjalnego pozwolenia od dudy czy innego memcena. Znalezienie pracy gdzie chociaż drobny element będzie sprawiał przyjemność
@yazir obstawiam że w większości przypadków praca jest spoko ale ponarzekać trzeba żeby a) być w społeczności innych narzekaczy i razem k----c na pracodawcę
b) mieć jakieś zajęcie w życiu i coś co wywołuje negatywne emocje. Bez tego na łeb idzie dostać
b) mieć jakieś zajęcie w życiu i coś co wywołuje negatywne emocje. Bez tego na łeb idzie dostać
- 1
@ly000: nie no jako pomocnik nie dostaniesz tylu, ale 28-32netto PLN realnie da się ogarnąć w Polsce. Nie są to luksusy ale przy ok 200h miesięcznie to lepsza opcja niż minimalna w kołchozie
- 11
Ehh
#pracbaza
#pracbaza
źródło: 1000009456
Pobierz- 1
Pozdrawiam tych, co znowu muszą się taplać w sprintach! Jeszcze tylko 4 dni, 7 godzin i 15 minut...
#pracbaza
#pracbaza
@niewidka ehh koniec sprintu w czwartek, a planowanie dopiero w poniedziałek popołudniu. Piąteczek luźny na poratowanie zdrowia kodoklepa.
czy licencjat to faktycznie wykształcenie wyższe? odpowiedź brzmi tak! większość z nas pewnie to wie, ale okazuje się, że temat licencjatu w kontekście "wykształcenia wyższego" może być mylący. artykuł na rocketjobs.pl klarownie wyjaśnia, jak polski system edukacji wyższej wpasował się w europejski model po procesie bolońskim. w praktyce oznacza to, że dyplom z polski jest uznawany w innych krajach ue. licencjat i tytuł inżyniera są częścią tego systemu i są pełnoprawnym wykształceniem
@PokemonowyRambo sam te bzdury wymyślasz?
@rocketjobs_pl
W polskim systemie prawnym może i jest wyższe, ale czasami w ofertach zagranicznych czy w procesie wizowo-imigracyjnym wykształcenie wyższe często oznacza przynajmniej magistra.
W polskim systemie prawnym może i jest wyższe, ale czasami w ofertach zagranicznych czy w procesie wizowo-imigracyjnym wykształcenie wyższe często oznacza przynajmniej magistra.
- 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JanDzbanPL: prawdziwy kołchoz zaczyna się od 6 rano xd
- 15
- 977
Roszczeniowi pracownicy gotujący gehennę panu Januszowi - miejcie się na baczności! xD
#pracbaza #januszebiznesu #januszex
#pracbaza #januszebiznesu #januszex
źródło: image_picker_A4154ACE-F03E-49BE-AE58-A3B84B903742-34957-000013CC954DD18C
Pobierzskutkiem podwyzki placy minimalnej przeszlo glosowanie w administracji za wywaleniem ciecia oraz zastąpieniem go zdalnym monitoringiem (ponad polowe mniejsze koszty) #pracbaza
@rosso_corsa: głupoty gadasz
@rosso_corsa: obowiązki ciecia przerzuci się na sprzątaczki i heja, można sobie premię wypisać za znalezienie oszczędności





























