cześć wykopowicze! 🚀 właśnie trafiliśmy na bardzo ciekawy wywiad z duetu Gimper i Revo, którzy są twórcami popularnego podcastu Zgrzyt. mimo że ich współpraca przejawia się głównie podczas nagrań, poza nimi praktycznie się nie widują. ta niezbyt typowa relacja zawodowa pozwala im zachować świeżość i autentyczność podczas pracy, co przyciąga tysiące słuchaczy. 🤝 dmuchając na zimne, zgadzają się na brak nadmiernej zażyłości, bo wiedzą, że prywatne konflikty mogą zaszkodzić projektowi. być może
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rocketjobs_pl
- 2
goly2024
via Android- 103
@rocketjobs_pl myślę, że nie obchodzą mnie Ci dwaj debile

elbanos
via Wykop- 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 20% roku 2025 za nami a ja pamiętam jak w zeszycie jeszcze pisałam na marginesie 2000 i byłam zła że wszystkie cyferki trzeba zmieniać a tak w ogóle to u nas w #pracbaza ktoś chłodzi sobie buty w lodówce
źródło: 1000010974
Pobierzja pamiętam jak w zeszycie jeszcze pisałam na marginesie 2000
@KingaM: XD
Pamiętam jak w 2 klasie podstawówki ( w 89 roku ) mieliśmy czytanke o tym jak będzie wyglądał świat w roku 2000. Najbardziej zapadło mi w pamięć to, że dzieci do szkoły będą latać swoimi małymi helikopterami.
XD
@dominowiak: jak byłam mała, na początku lat 2000, to uwielbiałam oglądać programy popularnonaukowe w TV i zapadło mi w pamięci zdanie z jednego z nich, że w 2020 roku będziemy mieli kontrolę nad wyglądem swojego potomka XD tymczasem w 2020 roku nie mogliśmy wyjść z domu na hamburgera z rybom
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#pracbaza dzień dobry mirki. Chciałbym zasięgnąć porady. W danej chwili działam sobie na jdg jako elektryk-energetyk z jakimśtam swoim pomocnikiem, roboty mam dużo, kasa też spoko, aczkolwiek chciałbym wejść poziom wyżej w konkretnej dziedzinie. Żeby to zrobić uznałem że zatrudnię się na jakiś czas(kilka msc)w ramach b2b w firmie, gdyż uważam że kilkudniowe szkolenia z konkretnych urządzeń raczej nie zrobią że mnie specjalisty na tyle na ile by się to
@credenss: no jak żes młody człowiek to wiadomo, że inwestuj w siebie i poświęć parę miesięcy, parę złotych
@credenss: tylko i wyłącznie rozwój. Zobacz na siebie w przedziale 5-10 lat na przód. Ze szkoleniami zarobisz więcej i będziesz robił to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji. Nie ma rozwoju bez inwestowania.
źródło: temp_file4725702685326134553
Pobierz- 1
@yazir to że maja czelnosć coś wymagać za najnizsza krajową, ale widać jesteś typem polioka co ze wszystkim możliwymi uprawnieniami jakie można wymagać i mieć robił za najnizsza i sie cieszył że robota jest
@MetalowyBieg: chłopczyku od wielu lat nikt nie pluje mi w twarz oferując najniższą krajową czy okolice średniej. Na wózki też mam uprawnienia w sumie to chyba miałem, bo to było z 10 lat temu. Jednak na szczęście nigdy nie pracowałem "w zawodzie" i nie utknąłem w tym. Jak już masz "godność" to przestań przeglądać ogłoszenia za minimalną i patrz na te lepiej płatne oferty. Akurat ja mam fajną, dobrze płatną
Wiecie może na jakie jednostki chorobowe lekarz może wystawić zaświadczenie dyskwalifikujące do pracy w nocy? Słyszałem o ludziach co mieli problemy z sercem i na nocki nie robili ale na to się nie załapię. Bardzo mi na tym zależy bo mam już ku*wa dosyć. Praca w systemie zmianowym, nieregularna po 12h, raz dzień potem kilka nocek potem znowu dzionki i non stop chodzę zmęczony i zdenerwowany. Od dłuższego czasu mam problemy z
- 1
@karolcia_wu: w poprzedniej robocie miałem regularne zmiany: dzień, noc i potem wolne i mogłem ze 3h pospać w nocy więc było znośnie a teraz zero regularności i z godzina snu tylko i jest tragedia
@Klakier997 też nie miałam regularnych niestety. w teorii miało być dzień, noc, "2" dni wolnego. w praktyce to szkoda gadać, ale no ten modafinil serio działał cuda.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lvbie_placki: Co
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za takie coś powinien być kryminał.
Ogłoszenie o pracę. Szukamy KOORDYNATORA TESTÓW. Zdolności analityczne, techniczne, organizacyjne, zarządzanie strategią testową, prowadzenie spotkań itp itd.
No i zayebiście, mam doświadczenie, trochę liznąłem liderowania więc ślę maila i umawiam się na spotkanie.
Za takie coś powinien być kryminał.
Ogłoszenie o pracę. Szukamy KOORDYNATORA TESTÓW. Zdolności analityczne, techniczne, organizacyjne, zarządzanie strategią testową, prowadzenie spotkań itp itd.
No i zayebiście, mam doświadczenie, trochę liznąłem liderowania więc ślę maila i umawiam się na spotkanie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MetalowyBieg tak jak pisze up. Na produkcji w kolchozie to ludzie w-------i że szefu nie dał soboty albo niedzieli na doróbki.
P---------e ciagle o tym samym. Jak przechodzila jakas kobieta z biura przez hale. I to taka jakas halinka 50+ 3/10 to zachowywali sie jak bydło.
A idz w p---u z tymi Ludźmi
P---------e ciagle o tym samym. Jak przechodzila jakas kobieta z biura przez hale. I to taka jakas halinka 50+ 3/10 to zachowywali sie jak bydło.
A idz w p---u z tymi Ludźmi
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #java #programista25k #kryzysit #pracbaza #pasjonat15k
2025 rok
rekrtucja senior na java develoera
widełki 110-130zł/h bez urlopów
rozmowa techniczna 2 godziny
2025 rok
rekrtucja senior na java develoera
widełki 110-130zł/h bez urlopów
rozmowa techniczna 2 godziny
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ByczekRozplodowy ale po co Ci te "płatne" dni wolne? Nie lubisz zarządzać swoimi finansami czy co? Firmy po prostu odejmują Ci od stawki, efektywnie pożyczasz im pieniądze, które potem oddadzą tylko z dobrej woli, bo w umowie żadnej mowy o płatnym wolnym nie ma.
Może tu by się przydało tagować jakieś #mobilnegranie czy coś w tym stylu, ale czy istnieją jakieś gry przeglądarkowe do pogrania w pracy?
Mam ostatnio wolnego czasu w nadmiarze a nie chce mi się w momentach przestoju siedzieć i udawać, że pracuję to bym w coś pograł.
Niestety nic sobie na tym komputerze nie zainstaluje wiec w grę wchodzą jedynie gry przeglądarkowe.
Na studiach zdarzało mi się grywać w shakes and
Mam ostatnio wolnego czasu w nadmiarze a nie chce mi się w momentach przestoju siedzieć i udawać, że pracuję to bym w coś pograł.
Niestety nic sobie na tym komputerze nie zainstaluje wiec w grę wchodzą jedynie gry przeglądarkowe.
Na studiach zdarzało mi się grywać w shakes and
Jak się o----------e w pracy mircy?
@spedytor15k: przeglądam wykop i odpowiadam na wpisy na mikroblogu.
@spedytor15k: Może nightpoint.io albo battlepoint.io? Kiedyś grałem, ale nie wiem czy jeszcze ludzie w nie grają. Albo ogólnie jakieś io gierki sobie przejrzyj i jakaś może podpasuje
Polećcie dobre korpo finansowe gdzie pracuje się spokojnie. Pieniądze schodzą na drugi plan.
#pracbaza #korposwiat
#pracbaza #korposwiat
@Glimpse0fTheFuture: Korpo finansowe? Praca na spokojnie? To się wyklucza. Ja osobiście polecam nieironicznie fabryki smrodu. W działach finansowych można fajnie zarobić i się nie narobić.
@Glimpse0fTheFuture: niepubliczna spółka produkcyjna to protip.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nie_umiem_grac_w_zycie możesz kupić gumowy młotek i walić nim w swój łeb
26
Częstochowa - znikające miasto bez perspektyw

Jeszcze w latach 90. w Częstochowie mieszkało około 260 tysięcy ludzi. Dziś liczba mieszkańców spadła poniżej 200 tysięcy.
z- 27
- #
- #
- #
- #
- #
- #
20
Jak długo szuka się pracy na Warmii i Mazurach? statystyki zatrważają.

Najdłużej bez pracy, najniższe zarobki - smutna rzeczywistość Warmii i Mazur.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fanmarcinamillera: zginęło kilka aut i jedyne co zrobili to cie "zawiesili" a te auta zioną ogniem?
nie spałem, po prostu powiedzieli mi, że to ich i je wzięli
@fanmarcinamillera: miałeś jedno zadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@razdwatrzy55: średnie wynagrodzenie za poprzedni rok to bierzesz ile dostałeś w ciągu roku i dzielisz przez 12 miesięcy a to, że kilka miesięcy niepracowałeś i miałeś 0zł wynagrodzenia po prostu zaniży ci średnią
@razdwatrzy55 rok ma 12 miesięcy i jak masz podać netto to pamiętaj o odjęciu składki zdrowotnej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: Może nie czekaj z tym psychiatrykiem? :) Nie wiem jak tam można życ na codzień. Jeśli to nie bait (bo nie wiem który to już tego typu Twój wpis czytam) to powodzenia, ale sukcesów nie wróżę.
Po co żyjesz jak mnich, skoro Cię to wyniszcza? Nie lepiej wolniej gromadzić kapital, ale czerpać przy okazji radość z życia? Albo przynajmniej nie wyniszczać się codziennie?
Ja pewnie mógłbym więcej oszczędzać, więcej
Po co żyjesz jak mnich, skoro Cię to wyniszcza? Nie lepiej wolniej gromadzić kapital, ale czerpać przy okazji radość z życia? Albo przynajmniej nie wyniszczać się codziennie?
Ja pewnie mógłbym więcej oszczędzać, więcej
@MakiawelicznyAltruista: Dobra, podsumowując, masz robotę na etacie, mieszkasz z rodzicami, masz jedno mieszkanie na wynajem, w przeciągu roku będziesz miał gotówki na drugie. Część środków masz również w szeroko pojętych akcjach. Powiem ci wprost, ale bez złośliwości: masz coś nie tak z głową. Oczywiście, bez podania kwot będzie ciężko być pewnym, ale nakreślił obraz dość dobrej sytuacji życiowej, ale ty tego nie widzisz. Ja bym po pierwsze, poszedł do lekarza,
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #java #programista25k #kryzysit #pracbaza #pasjonat15k
Po co wy w ogóle piszecie z tym typem na tagu?
Ignorować
Wrzucać go na czarno
Po co wy w ogóle piszecie z tym typem na tagu?
Ignorować
Wrzucać go na czarno
źródło: banowac
Pobierz@nad__czlowiek: Ale nie powiedział nic co by było sprzeczne z rzeczywistością. Jaka kompromitacja, o co chodzi?
@nad__czlowiek: Ale przeciez on mówi jak teraz wyglada ta branza i tyle xd























