cześć wykopowicze! 🚀 właśnie trafiliśmy na bardzo ciekawy wywiad z duetu Gimper i Revo, którzy są twórcami popularnego podcastu Zgrzyt. mimo że ich współpraca przejawia się głównie podczas nagrań, poza nimi praktycznie się nie widują. ta niezbyt typowa relacja zawodowa pozwala im zachować świeżość i autentyczność podczas pracy, co przyciąga tysiące słuchaczy. 🤝 dmuchając na zimne, zgadzają się na brak nadmiernej zażyłości, bo wiedzą, że prywatne konflikty mogą zaszkodzić projektowi. być może
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 20% roku 2025 za nami a ja pamiętam jak w zeszycie jeszcze pisałam na marginesie 2000 i byłam zła że wszystkie cyferki trzeba zmieniać a tak w ogóle to u nas w #pracbaza ktoś chłodzi sobie buty w lodówce
KingaM - ▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 20% roku 2025 za nami a ja pamiętam jak w zeszycie jeszcze p...

źródło: 1000010974

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja pamiętam jak w zeszycie jeszcze pisałam na marginesie 2000


@KingaM: XD
Pamiętam jak w 2 klasie podstawówki ( w 89 roku ) mieliśmy czytanke o tym jak będzie wyglądał świat w roku 2000. Najbardziej zapadło mi w pamięć to, że dzieci do szkoły będą latać swoimi małymi helikopterami.
XD
  • Odpowiedz
#pracbaza dzień dobry mirki. Chciałbym zasięgnąć porady. W danej chwili działam sobie na jdg jako elektryk-energetyk z jakimśtam swoim pomocnikiem, roboty mam dużo, kasa też spoko, aczkolwiek chciałbym wejść poziom wyżej w konkretnej dziedzinie. Żeby to zrobić uznałem że zatrudnię się na jakiś czas(kilka msc)w ramach b2b w firmie, gdyż uważam że kilkudniowe szkolenia z konkretnych urządzeń raczej nie zrobią że mnie specjalisty na tyle na ile by się to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@credenss: tylko i wyłącznie rozwój. Zobacz na siebie w przedziale 5-10 lat na przód. Ze szkoleniami zarobisz więcej i będziesz robił to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji. Nie ma rozwoju bez inwestowania.
  • Odpowiedz
  • 1
@yazir to że maja czelnosć coś wymagać za najnizsza krajową, ale widać jesteś typem polioka co ze wszystkim możliwymi uprawnieniami jakie można wymagać i mieć robił za najnizsza i sie cieszył że robota jest
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: chłopczyku od wielu lat nikt nie pluje mi w twarz oferując najniższą krajową czy okolice średniej. Na wózki też mam uprawnienia w sumie to chyba miałem, bo to było z 10 lat temu. Jednak na szczęście nigdy nie pracowałem "w zawodzie" i nie utknąłem w tym. Jak już masz "godność" to przestań przeglądać ogłoszenia za minimalną i patrz na te lepiej płatne oferty. Akurat ja mam fajną, dobrze płatną
  • Odpowiedz
Wiecie może na jakie jednostki chorobowe lekarz może wystawić zaświadczenie dyskwalifikujące do pracy w nocy? Słyszałem o ludziach co mieli problemy z sercem i na nocki nie robili ale na to się nie załapię. Bardzo mi na tym zależy bo mam już ku*wa dosyć. Praca w systemie zmianowym, nieregularna po 12h, raz dzień potem kilka nocek potem znowu dzionki i non stop chodzę zmęczony i zdenerwowany. Od dłuższego czasu mam problemy z
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@karolcia_wu: w poprzedniej robocie miałem regularne zmiany: dzień, noc i potem wolne i mogłem ze 3h pospać w nocy więc było znośnie a teraz zero regularności i z godzina snu tylko i jest tragedia
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za takie coś powinien być kryminał.

Ogłoszenie o pracę. Szukamy KOORDYNATORA TESTÓW. Zdolności analityczne, techniczne, organizacyjne, zarządzanie strategią testową, prowadzenie spotkań itp itd.

No i zayebiście, mam doświadczenie, trochę liznąłem liderowania więc ślę maila i umawiam się na spotkanie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg tak jak pisze up. Na produkcji w kolchozie to ludzie w-------i że szefu nie dał soboty albo niedzieli na doróbki.

P---------e ciagle o tym samym. Jak przechodzila jakas kobieta z biura przez hale. I to taka jakas halinka 50+ 3/10 to zachowywali sie jak bydło.

A idz w p---u z tymi Ludźmi
  • Odpowiedz
@ByczekRozplodowy ale po co Ci te "płatne" dni wolne? Nie lubisz zarządzać swoimi finansami czy co? Firmy po prostu odejmują Ci od stawki, efektywnie pożyczasz im pieniądze, które potem oddadzą tylko z dobrej woli, bo w umowie żadnej mowy o płatnym wolnym nie ma.
  • Odpowiedz
Może tu by się przydało tagować jakieś #mobilnegranie czy coś w tym stylu, ale czy istnieją jakieś gry przeglądarkowe do pogrania w pracy?
Mam ostatnio wolnego czasu w nadmiarze a nie chce mi się w momentach przestoju siedzieć i udawać, że pracuję to bym w coś pograł.
Niestety nic sobie na tym komputerze nie zainstaluje wiec w grę wchodzą jedynie gry przeglądarkowe.

Na studiach zdarzało mi się grywać w shakes and
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: średnie wynagrodzenie za poprzedni rok to bierzesz ile dostałeś w ciągu roku i dzielisz przez 12 miesięcy a to, że kilka miesięcy niepracowałeś i miałeś 0zł wynagrodzenia po prostu zaniży ci średnią
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Może nie czekaj z tym psychiatrykiem? :) Nie wiem jak tam można życ na codzień. Jeśli to nie bait (bo nie wiem który to już tego typu Twój wpis czytam) to powodzenia, ale sukcesów nie wróżę.
Po co żyjesz jak mnich, skoro Cię to wyniszcza? Nie lepiej wolniej gromadzić kapital, ale czerpać przy okazji radość z życia? Albo przynajmniej nie wyniszczać się codziennie?
Ja pewnie mógłbym więcej oszczędzać, więcej
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Dobra, podsumowując, masz robotę na etacie, mieszkasz z rodzicami, masz jedno mieszkanie na wynajem, w przeciągu roku będziesz miał gotówki na drugie. Część środków masz również w szeroko pojętych akcjach. Powiem ci wprost, ale bez złośliwości: masz coś nie tak z głową. Oczywiście, bez podania kwot będzie ciężko być pewnym, ale nakreślił obraz dość dobrej sytuacji życiowej, ale ty tego nie widzisz. Ja bym po pierwsze, poszedł do lekarza,
  • Odpowiedz