Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Uwielbiam ogórek kiszony w #pizza ale sam muszę takie robić bo w żadnym lokalu obok nie oferują. Nie rozumiem, to najlepszy dodatek.

ostry_zarost
- 0
@OverEmotional: lepszy konserwowy:)

mayek
- 0
@OverEmotional: Właśnie jem taką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
- 1
#gotujzwykopem #pizza mirki poratuje ktoś sprawdzonym przepisem na sos do pizzy z passaty pomidorowej?
@wykoppp
@GodlessMike
ja dodaję podsmażony czosnek i ewentualnie trochę cukru jeśli passata jest zbyt kwaskowata i gotuję tak aż sos jeszcze bardziej zgęstnieje żeby nie był wodnisty.
@GodlessMike
ja dodaję podsmażony czosnek i ewentualnie trochę cukru jeśli passata jest zbyt kwaskowata i gotuję tak aż sos jeszcze bardziej zgęstnieje żeby nie był wodnisty.
@troglodyta_erudyta: Dla mnie najważniejszy w sosie jest słodycz pomidorów, i dlatego nie gotuję sosu, bardziej jak w napoli (z normalnych sklepów polecam Ciro Rustico, za bodaj 6-8zł do dostania nawet w biedrze)
No i cyk, obiadek :) #gotujzwykopem #pizza
źródło: comment_1586007962PF3MeyXWmZ7HT56pMqOqey.jpg
Pobierz- 1
Nie przepłacajcie za takie kamienie:
https://www.castorama.pl/plyta-granitowa-szara-40x40x2cm-1-id-1104205.html
https://www.castorama.pl/plyta-granitowa-szara-40x40x2cm-1-id-1104205.html
- 2
@szczesliwa_patelnia: mieszkam na wsi, izolacja tutaj jest sielankowa, trawka, słoneczko, żyć nie umierać, ale po 10 latach mieszkania w mieście brakuje mi właśnie opcji zamówienia pizzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zazdro, smacznego :)
zazdro, smacznego :)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
robie dzis pizze z tego przepisu, mam obawy troche ze hydratacja za duza bo uzywam zwykej maki szymanowskiej 450 a tutaj jest 560 g wody na 900g maki, jakie opinie? #pizza #pizzaboners #pizza

- 0
@Sl_w_k_1: zniknelo
@eternit_nie_wybacza: chodzi mi o to że pierwszy raz w życiu mam tak czysty garnek po wyciągnięciu ciasta
- 0
#pizza #jedzenie #gotujzwykopem
Nastawione dzisiaj - zakwas żytni, zakwas na Barszcz, zaczyn na chleb, ciasto na pizze.
Nastawione dzisiaj - zakwas żytni, zakwas na Barszcz, zaczyn na chleb, ciasto na pizze.
#gotujzwykopem #gotowanie #pizza
Jutro robię pitce, z serem, salami, szynka, czerwona cebula, pieczarki.
Zapraszam wszystkich chętnych, wystarczy dać plusa, komentarz to cola gratis. Polecam!
Jutro robię pitce, z serem, salami, szynka, czerwona cebula, pieczarki.
Zapraszam wszystkich chętnych, wystarczy dać plusa, komentarz to cola gratis. Polecam!
Komentarz usunięty przez autora
@mateusz-zahorski: ja wbijam
Już za chwilę będzie pyszna #pizza. Dajcie znać jak chcecie zobaczyć jak wyszła.
źródło: comment_1585941572JVcCRz7QA2cHcqJmhqVMEw.jpg
PobierzHej, chciałem się podzielić doświadczeniem z zamówienia przez gówniany serwis #glovo jest on często tutaj hejtowany a więc i ja dorzucę 5 gr chodzi o zamówienie zamówiłem sobie pizzerke akurat miałem kupon -15 wszystko fajnie podsumowanie zamówienia 37-15=22 dodaje kartę cyk zapłacone, czekanko na pizzę wait a minyt z konta pobrane 37 mówię jak to pisze kontaktuje się, no kupon ogólnie nie zadziałał jak coś to reklamacja XDDDD ok boomer
konto usunięte via Zakop
- 3
@DawCioS: mnie najbardziej bawi ze to niby wchłonęło pizzaportal i miało być ich niwa lepsza wersja, a to jest gowno takie ze głowa boli, na pizzaportal miałem na swoim zadupiu dostęp do połowy miasta jak nie więcej, masa restaracji, co tylko chcę. W glovo w mojej lokalizacji dostępny jest tylko Burger King, nie ma za to pizzerii która znajduje się jakieś 100 metrów ode mnie xD
- 3
@DawCioS: taka sama sytuacja wczoraj mnie spotkala. nie polecam - anulowac zamowienia sie nie da bo na sypport czeka sie 10 min.. pytanie na ule to jest legalne, ze masz cene podana 30 zl a pobieraja 45 zl..
- 0
Mirki, w jutrzejszych planach jest robienie #pizza ale mam jedynie zamrożone świeże drożdże. Lepiej wyjąć je teraz żeby się rozmroziły do jutra czy dopiero jutro, na chwilę przed robieniem ciasta? I jak z ilością, użyć tyle samo co zwykle, takie mrożone zachowują się tak samo dobrze? A może najlepiej wykorzystać suszone?
Wołam jeszcze eksperta @MG78 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam jeszcze eksperta @MG78 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taka dzisiaj wjechała piccoszka.
Ciasto dojrzewało 36h, ale było warto (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pizza #jedzenie #jedzzwykopem
Ciasto dojrzewało 36h, ale było warto (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pizza #jedzenie #jedzzwykopem
źródło: comment_1585920309GpwnuPUoNYT0852kfFbdbA.jpg
Pobierz- 2
@Vigry3:...
źródło: comment_1585920336eEoeHAesMZG8qy2WYvDFcN.jpg
Pobierz@Vigry3: witam musze zarekwirować puł
#gotujzwykopem #pizza
Pizza klasyk. Mąka Stagioni , fermentacja 18h,
Wykonczenie patelnia-kuchnia gaz+piekarnik grill temp 250°
Pizza klasyk. Mąka Stagioni , fermentacja 18h,
Wykonczenie patelnia-kuchnia gaz+piekarnik grill temp 250°
źródło: comment_158590846724AULsmQmd6bcDD9wIG5jw.jpg
Pobierz- 0
Zna się ktoś na pizzy (i nie tylko)? Jak osiągnąć najlepszy efekt w domowych warunkach?
Chodzi konkretnie o kamień bo mam dostep do różnych materiałów.
Są jakieś różnice między nimi? Większość płyt jest wykonanych z tanich granitów, najczęściej indyjskich (wysoka chłonność).
Jak wykończona powierzchnie powinna mieć płyta: gładka polerowana czy matowa?
#pizza #wypieki #gotujzwykopem
Chodzi konkretnie o kamień bo mam dostep do różnych materiałów.
Są jakieś różnice między nimi? Większość płyt jest wykonanych z tanich granitów, najczęściej indyjskich (wysoka chłonność).
Jak wykończona powierzchnie powinna mieć płyta: gładka polerowana czy matowa?
#pizza #wypieki #gotujzwykopem
@yasiu94: poszukaj sobie na YouTube filmy od Vito Iacopelli
@yasiu94:
zaleje mnie pewnie hejt że to słabo wyglada ale tu masz pogląd jak wygląda ta pizza, dodam że jestem słabym pizzermanem
zaleje mnie pewnie hejt że to słabo wyglada ale tu masz pogląd jak wygląda ta pizza, dodam że jestem słabym pizzermanem
źródło: comment_1585938430zXunUXjTX1ns7giMItxcqJ.jpg
Pobierz63
Najlepsza pizza domowa Przepis na idealne ciasto/KarolGotuje

Pyszna i najlepsza domowa pizza krok po kroku. Prosta w wykonaniu i bardzo smaczna. Ciasto jest miękkie, elastyczne i łatwe do wyrobienia. Przepis na ciasto ...
z- 21
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Pizza do zgarnięcia!
Czy ktoś mieszka w okolicy #katowice ulica Sowińskiego 9
Potrzebuje pomocy Mirki.
Czekam
Czy ktoś mieszka w okolicy #katowice ulica Sowińskiego 9
Potrzebuje pomocy Mirki.
Czekam
źródło: comment_1585854116KiJw1zhlWmJSOtlccALtpC.jpg
Pobierz- 7
@Panciooo: Nie mieszkam niestety w Katowicach, ale jeśli w jakiś sposób Ci to pomoże, to przesyłkę przekazano dzisiaj do doręczenia o godzinie 11:37 w UP Katowice 1 (ul. pocztowa 9), a doręczono o 16:38 (o 16:55 wysłano też powiadomienie SMS). Dowiedz się (np. dzwoniąc do tego Urzędu nr tel 32 359 45 98), który z listonoszy był dzisiaj na tym konkretnym rejonie. I niech się wytłumaczy, komu i czemu ją




























