@bazinga-row: No ja za nic nie mogę bez pomocy wałka. Robiłem pizze z 50 razy w życiu, próbowałem mniej mąki/innej mąki, kombinowałem z wodą, drożdżami itd. i zawsze się rozrywa, muszę wałkować. W smaku dobre wychodzi.
  • Odpowiedz
@zajelimilogin: Tak można tak jak @Bolszoj, ale samo rozciąganie bez użycia grawitacji też idzie szybko. Pamiętam okres jak robiłem pizzę kilkanaście razy tygodniowo (rekord miałem chyba 15 sztuk w jeden dzień xD) to formowanie to była dosłownie sekunda. Z czasem nabierzesz większej wprawy i będzie szybciej!
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@geuze: większość grup na Facebooku to rak na przerzutach a administratorzy zachowują się jak najważniejsze osoby w państwie. Niestety. Brakuje mi czasów forów na skryptach by Przemo i netykiety.
  • Odpowiedz
Z powodu braku drożdży postanowiłem zrobić pizze z proszkiem do pieczenia, znalazłem taki przepis, mam kamień do pizzy, jak zmienić czas, aby nawet na proszku do pieczenia się zrobiło?
Temperatura max 280 C.
6/7 minut wystarczy?
A, i co z mąką? Mam zwykłą, jak i 00, mogę zmienić 1:1, czy się popsuje?

Jeśli macie jakiś sprawdzony przepis dla takiej konfiguracji, to chętnie przygarnę. ( ͡° ͜
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach