Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fuji

fuji

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5157
  • Znaleziska 355
  • Mikroblog 4802
  • Obserwujący 86
  • Obserwowane 38
fuji
fuji 13 godz. i 48 min temu
  • 12
- Mamo, możemy do Nara?
- Mamy Narę w domu
Nara w domu ʕ•ᴥ•ʔ


#smiesznypiesek #usa #charleston #southcarolina
fuji - - Mamo, możemy do Nara?
- Mamy Narę w domu
Nara w domu ʕ•ᴥ•ʔ

SPOILER

#smiesz...

źródło: IMG_0054

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RBMK1000
RBMK1000
12 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 5
@fuji:
RBMK1000 - @fuji:

źródło: 5449

Pobierz
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
11 godz. i 37 min temu via Android
  • 4
@fuji:

Sarny, Polska: :|
Sarny, Tajwan: :O
  • Odpowiedz

596

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 08:21:37
  • 380
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
fuji
fuji wczoraj, 12:03:23 via iOS
  • 15
Ludzie, nauczcie się gotować, to nie jest rocket science i zajmuje mniej czasu niż pojechanie do lokalu, zamówienie i czekanie


@Matkasiedziztylu: Wciąż gotowanie to okrutna strata czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba jeden z tych najbardziej upierdliwych obowiązków życia, bo trzeba to robić codziennie/prawie codziennie.
Azjaci rozwiązali to dużo lepiej niż Europa, bo u nich jedzenie na mieście to domyślna opcja i jest szybko, tanio i
fuji
fuji 13.06.2026, 03:00:53
  • 7
Priorytety ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #mundial2026 #usa
fuji - Priorytety ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #mundial2026 #usa

źródło: IMG_0031

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lajsta77
lajsta77
13.06.2026, 03:06:53 via Wykop
  • 2
@fuji: dobrze że nie wrestling
  • Odpowiedz
zjemcimatke
zjemcimatke
13.06.2026, 01:27:28
  • 1
i serio w USiA mają teraz reklamy?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 13.06.2026, 01:29:37 via iOS
  • 0
@zjemcimatke: Tak, a o co chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fuji
fuji 13.06.2026, 01:05:16
  • 4
Mówi się, że w Polsce jest pompowanie balonika na mistrzostwa, a tu w jułesej dmuchają, jakby za miesiąc mieli sięgać po puchar ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet reklamy takie były ( ͡º ͜ʖ͡º)


#mecz #mundial2026 #usa
fuji - Mówi się, że w Polsce jest pompowanie balonika na mistrzostwa, a tu w jułesej ...

źródło: IMG_0026

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji
Autor
13.06.2026, 01:12:55 via iOS
  • 0
co to za redneckie ghetto w Missouri XD


@Jrv20: No prawie ( ͡º ͜ʖ͡º) To akurat głębokie południe - Charleston, SC ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
harry-pjoter-
harry-pjoter-
harry-pjoter-
12.06.2026, 03:00:47
  • 3
ja j---e same reklamy suplementów, Polacy to naród lekomanow #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 12.06.2026, 03:06:35 via iOS
  • 0
@harry-pjoter-: W USA jeszcze lepiej, bo w większości to reklamy leków na receptę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 03:55:21
  • 1356
Mega_Smieszek

źródło: 1000016623

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 06.06.2026, 11:53:54 via iOS
  • 1
Dla niego D-40 to znak że śmiesznymi obrazkami


@GladysDelKarmen: Dom na sankach ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 09:09:55
  • 615
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".

W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD

W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
lubie-sernik - Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć". 

W Bangoku jest stras...

źródło: 20260531_151023

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 04.06.2026, 16:52:19 via iOS
  • 1
akurat trochę gruby jestem i jestem w trakcie odchudzania. Ciekawe czy schudnięcie pomoże xD


@lubie-sernik: Schudnięcie nie zaszkodzi, ale po jakimś czasie organizm się też przyzwyczai do ciepełka. Nie szalej z klimą w mieszkaniu (24-26 zamiast 18 itp.), a po jakimś czasie organizm się przestawi ʕ•ᴥ•ʔ
Ja na Tajwanie w lecie doszedłem do takiego poziomu, że jak z 32 spadało nagle do 27, to ubierałem sweter
  • Odpowiedz
fuji
fuji 04.06.2026, 13:22:25
  • 7
4 czerwca nie wydarzyło się w Chinach absolutnie nic ( ͡º ͜ʖ͡º)


#chiny #komunizm #cenzura #deepseek
fuji - 4 czerwca nie wydarzyło się w Chinach absolutnie nic ( ͡º ͜ʖ͡º)

SPOILER

#chi...

źródło: IMG_9856

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji
Autor
04.06.2026, 13:33:20 via iOS
  • 0
@ch1nczyk: Mój mnie chyba już nie lubi za pytania o Tajwan ʕ•ᴥ•ʔ Tak samo na pytanie o państwo, które cenzuruje swoich obywateli, zaczyna tłumaczyć, dlaczego Chiny tak postępują, mimo że nie użyłem w pytaniu słowa „Chiny” ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 05:23:27
  • 2347
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028843

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 29.05.2026, 13:17:47 via iOS
  • 6
u mnie kiedyś takiego kabana zrobił KOŁO KIBLA xd. Kolega zrobił zdjęcie i ustawił na tapetę w sali informatycznej xd


@plejton26: W liceum mieliśmy kible z półką i ktoś takiego niespuszczonego giga balasa zostawił na tej półce ( ͡º ͜ʖ͡º) Zostawiliśmy jednego kumpla na czatach, żeby pilnował, żeby nikt tego cennego artefaktu nie spuścił, a sami poszliśmy na bazar po drugiej stronie ulicy po petardy
  • Odpowiedz
Moseva
Moseva
22.05.2026, 23:13:02
  • 77
Jaką ściemę wciskasz sobie od lat?

Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 23.05.2026, 03:26:53 via iOS
  • 1
@Moseva: Kiedyś w końcu zacznę tyle zarabiać, że odłożę tyle, żeby kupić dom w Krakowie bez kredytu ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
fuji
fuji 19.05.2026, 16:52:11 via iOS
  • 4
A faceci lubią dzieci? Chyba w większości ci, którzy się tymi dziećmi nie zajmują, tylko zrzucają cały ciężar na kobietę, a dzieci biorą tylko po to, żeby się z nimi pobawić.

Dzieci są mi w sumie obojętne, przez prawie 37 lat życia nie poczułem absolutnie nigdy potrzeby ich posiadania, nie widzę też w tym celu poza tym, że ewentualnie miałbym komu przekazać majątek w spadku, ale w sumie wtedy i tak będę
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szychun
szychun
17.05.2026, 19:03:50
  • 25
#polityka #usa #chiny fajno. Pomarańczowa małpa sprzedaje każdego jak leci.
szychun - #polityka #usa #chiny fajno. Pomarańczowa małpa sprzedaje każdego jak leci.

źródło: 1000018583

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 17.05.2026, 23:26:17 via iOS
  • 3
tajwan wie, dlatego ostatnio ocieplaja stosunki z chinami...


@xyz_xyz: No trochę tak, ale jednak zupełnie na odwrót ( ͡º ͜ʖ͡º) Nigdy w historii poparcie dla niepodległości Tajwanu nie było większe niż teraz ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
trevoz
trevoz
14.05.2026, 11:47:10
  • 0
Zawsze myślałem, że nazwa sieci sklepów 7-Eleven bierze się z tego, że te sklepy otwierają się o 7 a zamykają o 23 (11pm), a widzę że one normalnie całodobowo działają 24/7 🤔

#japonia #azja #sklepy #7eleven
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 14.05.2026, 16:30:49 via iOS
  • 4
@trevoz: 7-11 to wspaniały przykład, jak Amerykanie coś wymyślili, a Azjaci to udoskonalili. Japoński czy tajwański 7-11 to nadsklep i można tam codziennie zdrowo zjeść, a do tego można siąść przy stoliku i wypić p--o (zawsze się śmialiśmy, że to najtańszy bar na Tajwanie). W amerykańskim 7-11 można co najwyżej dostać cukrzycy i raka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fuji
fuji 15.05.2026, 22:41:00 via iOS
  • 1
@kotbehemoth: Na Tajwanie nie zauważyłem czegoś takiego poza jednym FamilyMart najbliżej mojej firmy, w którym po remoncie usunęli stoliki sprzed sklepu, ale w środku zostało bez zmian. Chyba mieli dość obcokrajowców, którzy codziennie w przerwie na lunch tam przesiadywali i palili fajki ( ͡º ͜ʖ͡º) Z drugiej strony pod moim blokiem był (tzn. jest dalej, ale mnie już tam nie ma (╥﹏╥
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
15.05.2026, 19:29:29
  • 219
#usa #tajwan #wojna #trump #chiny
congobongo - #usa #tajwan #wojna #trump #chiny

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 15.05.2026, 19:47:47 via iOS
  • 19
@congobongo: Trochę za późno, Tajwan jest już od dawna de facto niepodległy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Arstotzkaball
Arstotzkaball
Arstotzkaball
15.05.2026, 11:41:54
  • 0
#tajwan #chiny #geopolityka #polityka #wojna #rosja #usa #militaria #swiat

Czy będzie inwazja na Tajwan?

  • Tak 39.0% (46)
  • Nie 61.0% (72)

Oddanych głosów: 118

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 15.05.2026, 16:45:59 via iOS
  • 4
Prędzej pokojowe zjednoczenie


@IlikeTrains: Ta, chyba specjalna operacja pokojowo-zjednoczeniowa ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwłaszcza że zdecydowana większość Tajwańczyków już się nawet nie uważa za Chińczyków ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
badej123
badej123
06.05.2026, 15:46:01
  • 0
#chiny #geopolityka
Tymczasem chińska polityka imperialistyczna ( ͡º ͜ʖ͡º)
badej123 - #chiny #geopolityka
Tymczasem chińska polityka imperialistyczna ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: IMG_20260506_174343

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 06.05.2026, 16:52:37 via iOS
  • 2
Ostatnia niepodległa część Republiki Chińskiej wolna od komunistycznych bandytów.


@Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary: W 2026 roku Tajwan to po prostu Tajwan, osobne państwo, którego obywatele przez ostatnie 75 lat wykształcili swoją własną, odrębną od Chińczyków tożsamość narodową. Zdecydowana większość Tajwańczyków nie chce żadnego zjednoczenia z kontynentem (w sensie nawet jako R.O.C.). Mam nadzieję, że dożyję momentu, w którym Chiny w końcu odpuszczą i zaczną traktować Tajwan tak samo jak np. Singapur
  • Odpowiedz

1497

Psiarski psychiatryk w TVN xDDDDDDDDDDDDDDDD

Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)

nowszyja
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 11:35:23
  • 316
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
fuji
fuji 06.05.2026, 00:57:41 via iOS
  • 6
Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy inwestują tyle czasu, energii i pieniędzy w psiecko, które po 10-12 latach max zdechnie. Nie lepiej już im po prostu zrobić sobie dziecko? Wkład ten sam, ale przynajmniej coś z tego jest i dzieci zwykle przeżywają swoich rodziców, a i na starość mogą podać tę mityczną szklankę wody ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vieniasn
vieniasn
02.05.2026, 13:55:45
  • 281
NIE NO PANOWIE TO NIE SĄ WARUNKI DO ŻYCIA DLA BIAŁEGO CZŁOWIEKA
vieniasn - NIE NO PANOWIE TO NIE SĄ WARUNKI DO ŻYCIA DLA BIAŁEGO CZŁOWIEKA

źródło: 1000054186

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fuji
fuji 02.05.2026, 22:51:17 via iOS
  • 1
TO NIE SĄ WARUNKI DO ŻYCIA DLA BIAŁEGO CZŁOWIEKA


@vieniasn: Zgadzam się, 26 to wciąż o kilka stopni za zimno, przy 26 to jeszcze czasami sweter ubieram ( ͡º ͜ʖ͡º) Idealna temp. to 32 w dzień / 28 w nocy i tak najlepiej cały rok ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2019

    Komentator
  • VIP
    od 22.10.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking