Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markowsky95
Markowsky95

Markowsky95

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20138
  • Znaleziska 43
  • Mikroblog 20095
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 26
LamajHarma
LamajHarma
23.06.2026, 17:39:29
  • 5
Napastnik dostaje podania i nagle strzela, co za szok xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 23.06.2026, 17:41:37 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: dobrą tam zjebę musieli dostać pomocnicy po 1 meczu, bo nagle zaczęli podawać a nie kiwać się z własnymi nogami
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes
23.06.2026, 17:30:41
  • 2
Niesamowite, że takie strzały życia zawsze padają po spalonym albo faulu, gdy gol zostanie anulowany.

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 23.06.2026, 17:31:55 via Wykop
  • 1
@Kamenes: bo czują, ze moze być faul, spalony i ładują na bramkę az milo xD normalnie pieszczą się z tą piłką i zero strzałów z dystansu. Takie moje zdanie
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 14.06.2026, 14:38:42
  • 29
#f1
Ahh, az się stęskniłem za tym p----------m Oponeo po wygranym wyścigu xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
14.06.2026, 14:32:07
  • 77
PLUJESZ? PLUSUJESZ!

#f1
Tymczas0wy - PLUJESZ? PLUSUJESZ!

#f1

źródło: TELEMMGLPICT000426859189_17497496259770_trans_NvBQzQNjv4BqvwPclwm4S7rjsmRmmdQBK_FFET_zpiuy7JHZZo9tz1k

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 14.06.2026, 14:32:44 via Wykop
  • 23
@Tymczas0wy: tutaj podwójne splunięcie
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 14.06.2026, 14:07:01
  • 3
#f1
Ohoho, Oponeo poczuje to co inni czuli jak jezdził w Mercu xD MaFIA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 14.06.2026, 14:02:41
  • 6
#f1
Oponeo nigdy tak Ci nie kibicowałem, więc nie s------l tego xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 14.06.2026, 13:28:13
  • 5
#f1
Przedłuż stint
Zrób jedno okrążenie i zjedź na pit stop xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antarhei
antarhei
antarhei
14.06.2026, 13:29:54 via Wykop
  • 0
@Markowsky95: bo miał 1.24 przy 1.22 reszty, a to ostatnie to ślizgał się jak cholera. Czarek odwala, bo jeszcze by stracił to P6 xd
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
14.06.2026, 13:30:04 via Wykop
  • 3
@Markowsky95: strać ponad sekundę tempa na tym dodatkowym okrążeniu XD
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 06.05.2026, 19:34:21
  • 5
#mecz
Nabita, co oni nigdy na podwórku nie grali? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adom007
Adom007
26.04.2026, 17:53:07
  • 7
#latwogang
dobra bo widzę że końcówka, jednak wczoraj był najlepszy stream i dziś z rana do 12.
Minimajk w boxie i chłop z balkonu wygrał xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 17:56:54 via Wykop
  • 0
@Adom007: wczoraj byl konkret, ale tak do 23, bo potem zebrała sie z-----a śmietanka influencerow i z-----a caly stream gdzieś tak do 3 w nocy xD
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 16:43:24
  • 7
#latwogang
U Łatwogang widać d------y zjazd xD jak zakończy się transmisja to typek odleci w objęcia Morfeusza na dwa dni xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 16:40:20
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
26.04.2026, 16:02:03
  • 8
#latwogang
Uzbierają podobną kwotę co WOŚP i żadne dziecko nie zmarznie, szacunek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 16:10:31 via Wykop
  • 0
@panzmarszrutkiwbiszkeku: i 200k na fajerwerki nie pojdzie xD
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
26.04.2026, 16:06:03
  • 2
Na miejscu tego typa bym wziął ten cały hajs i w---------ł na Madagaskar.

Byłbym ustawiony do końca życia. Zero pracy tylko picie koktajli z parasolkami w towarzystwie pięknych modelek ¯\(ツ)/¯

#latwogang
Larsberg - Na miejscu tego typa bym wziął ten cały hajs i w---------ł na Madagaskar. ...

źródło: latwogang-streamkk

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 16:09:51 via Wykop
  • 0
@Larsberg: on jest organizatorem zbiórki na pomagam.pl, ale wszystko i tak leci raczej bezpośrednio na konto fundacji potem
  • Odpowiedz
kurczakos1
kurczakos1
26.04.2026, 15:54:59
  • 56
Wykopki serio spier.alają się do tego chłopa, który sam wyszedł z 4 stadium ziarnicy złośliwej, bo za dobrze wygląda na zdjęciu? xDDDDDD

#latwogang
kurczakos1 - Wykopki serio spier.alają się do tego chłopa, który sam wyszedł z 4 stad...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-26 174745

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 15:57:53 via Wykop
  • 19
@kurczakos1: bo ma tatuaże! Jak ma tatuaże to znaczy, ze na pewno zły czlowiek!
A i tez pensję pobiera, ale jak z państwowych spółek zyeby biorą po 500k miesięcznie, lekarze nic nie robiący w szpitalach wożą się nowym Porsche to jest git XD hejt wylewa się tam gdzie nie powinien
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 13:38:54
  • 9
#latwogang
Wardęga chyba pojechał coś zjeść, bo zbierają sie już jakieś juleczki atencjuszki xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 12:22:28
  • 18
#latwogang
Co by nie mówić, ale Wardęga ogarnął w c--j jako stróż przy drzwiach xD w koncu normalnie się ogląda a nie to co wczoraj od 20 do 3 w nocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoProstuFarc
PoProstuFarc
PoProstuFarc
26.04.2026, 11:54:58
  • 0
#latwogang 213,7 mln złotych uzbierają, to może "Barkę" zaśpiewają. Ale tylko 2 godziny zostały zbiórki więc chyba nic z tego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 12:00:53 via Wykop
  • 0
@PoProstuFarc: barkę juz wczoraj śpiewali xD
  • Odpowiedz
Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 11:42:53
  • 27
#latwogang
I niech mi ktoś powie, ze laski potrafią zrobic lepszą imprezę to jebnę śmiechem xD atencjuszki tylko morda przed kamerę a faceci dają zajebisty Vibe bez zbędnego gadania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95 26.04.2026, 11:38:16
  • 2
#latwogang
Jak odmrożą Marylę Rodowicz nie przed Sylwestrem to będzie bingo totalne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matek697
matek697
26.04.2026, 11:38:34 via Wykop
  • 2
@Markowsky95: już był telefon do niej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

ALOJZY

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.10.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking