@Sl_w_k_1: jeśli pszennego to można go usmażyć, bezpośrednio wrzucasz jak racuchy na patelnię z olejem. Można posypać przyprawami, sezamem, makiem i takie tam.

Pyszne to wychodzi, smaży się parę minut.
  • Odpowiedz
Szanuję PizzaHut w opór - zamówiłem 3 duże pizze za 90 zł, ale jebłem się w cyfrze podając numer telefonu, no debil. Dostawca się nie dodzwonił, pocałował klamkę (spokojnie, to było przed #koronawirus, tylko mi się przypomniało ( ͡° ͜ʖ ͡°)), pojechał z powrotem i wyrzucili je do śmieci. Głupio mi było nawet żebrać o zwrot kasy i jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem hajs
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maniera: dziękować na pewno obejrzę:) znasz włoski?? podobnież fajny prosty język do nauki... teraz spojrzałem na twój profil :) sporo samczych rzeczy robisz Brawo super to wygląda
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łatwy konkurs dla Mirabelek i Mirków posiadających konto w Santander Bank Polska. Do wzięcia nawet 500 zł w bonach #pysznepl Szczegóły: https://zarabiajnabankach.pl/santander-bank-polska-przepis-na-danie-500-zl-do-pyszne-pl/
A kto nie ma konta to czeka 250 zł na start w gotówce ( ͜͡ʖ ͡€) #zarabiajnabankach

#banki #bank #okazja #okazje #promocja #promocje #konkurs #rozdajo #
ZarabiajnaBankach - Łatwy konkurs dla Mirabelek i Mirków posiadających konto w Santan...

źródło: comment_15851542202M2vNbOaHMzu49182X4sPo.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZarabiajnaBankach: Tak właściwie to co tam trzeba napisać? "Stwórz idealne danie z produktów, które znajdziesz w zakładce "Oferta banku" dostępnej w usługach Santander internet lub aplikacji Santander mobile."

Chodzi o np.
dodaj kredyt gotówkowy z niższą prowizją dosyp zwykłego kredytu gotówkowego ze zmiennym oprocentowaniem i czekaj. I czekaj na kryzys?
  • Odpowiedz
Ostatnio ktoś wrzucał na tag przepis na pizzę na cienkim cieście o średnicy jakoś ~25cm

Miałem sobie zapisać, ale oczywiście zapomniałem. Ktoś pamięta? Lub ma normalny przepis na ciasto.

Był to normalny wpis z podaną gramaturą, a nie jak typowe przepisy "szklanka tego, szklanka tamtego" a skąd ja mam wiedzieć jaka szklanka, skoro mam w domu 4 rodzaje o różnej pojemności :p

Pizza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach