Ciekawe czy to prawda. Jak dotąd K2 testują Norwegowie. Słowacy mieli wysłać delegację na te same targi. Było coś o Estończykach. No, ale Rumunia? Oni nie mieli być zainteresowani abramsami? Zdaje się, że też mocniej siedzieli w niemieckich kieszeniach - dlaczego nie leopardy?

#rumunia #niemcy #ukraina #wojsko #korea
Pobierz Okcydent - Ciekawe czy to prawda. Jak dotąd K2 testują Norwegowie. Słowacy mieli wysł...
źródło: comment_1664210636l9P6VD70hm54tl5nWBonoG.jpg
Analizowany wpis: https://www.wykop.pl/wpis/67946383/posel-g-braun-przybywa-do-bundestagu-na-zaproszeni/
Neurolista: https://www.wykop.pl/wpis/49846391/jesli-chcesz-byc-wolany-do-znalezisk-o-ciekawostka/

Liczba osób zapisanych: 782
Liczba osób zawołanych: 523
Liczba osób odfiltrowanych: 129
Liczba osób dodanych: 0

Osoby zapisane a niezawołane: {'elim', 'rzydomason69', '100leja', 'JezusKristus', 'dplus2', 'Polishcucumber420', 'yaah', 'kakaowymistrz', 'NeuropeOrder', 'no49', 'CzcigodnypOOtas', 'oczamikuca', 'wzasadzie', 'JanuszSraczek', 'Dentka7', 'Sailandboats', 'DOgi', 'ttymekrakoczya', 'hetman91', 'Vegeta696', 'Bizancjum', 'jakuberas', 'Enviador', 'hardcor1212', 'FALGSCposting', 'kemawir123', 'amaze', 'gosvami', 'endriuuu', 'FrankDrebyn', 'Jegwan', 'Jakovv', 'OsraneMajtyXD', 'eskimos-albinos', 'polskabialoczerwoni', 'RoastieRoast', 'KapralWiaderny', 'Markus86', 'Bastiat',
#anonimowemirkowyznania
Jakie agencje polecacie? Znacie jakieś które są wypłacalne i nie oszukują na warunkach?
#holandia
#niemcy
#emigracja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6331b6b4b3914a7ecae79cfa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
@AnonimoweMirkoWyznania https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.facebook.com/job.bemiddeling&ved=2ahUKEwjR4_ej77P6AhWIRvEDHRG0CMEQFnoECAgQAQ&usg=AOvVaw3g8tcqi1NzsMmfnF8eV9Yt
Pracowałam tam i bardzo dobrze wspominam współpracę z szefem Jobem i jego firma. W biurze Polka.
Blisko dostajesz rower daleko samochód, nie pasują ci ludzie w domku, zmienia Ci. Jeśli tylko dobrze pracujesz to pracę też ci dadzą lepsza.
Heja Miraski. Czy jest tu ktoś kto pracował za granicą i mógłby zdradzić nazwę agencji, która jest godna polecenia? Ze swoją lubą planujemy niedługo wyjechać do Niemiec i chcemy mieć w miarę dobre zakwaterowanie, pomoc - ogólnie gwarant bezpieczeństwa. Wyjazd na kilka miesięcy ^^
#pracazagranica #praca #niemcy
@kruszomek: Dalej kosztuje 1€, tylko że od pewnego czasu obserwuję mocną degenerację jakości tej usługi. O ile przed dwoma laty transfery na poziomie 60-80Mbps to było coś normalnego, tak teraz czasem jest problem z 10Mbps. Niestety pogorszenie zaobserwowałem w różnych lokalizacjach aglomeracji Monachium jak i poza nią, wobec czego mogę śmiało wnioskować, iż to zamierzona polityka firmy.