@ElectroNICK: Jaki odwet. Tego typu uszkodzenia nie jest problemem naprawić. W przypadku Baltic Pipe gdzie wiele państw jest zainteresowanych to naprawdę żaden kłopot. Gorzej z NordStream ponieważ zostały nałożone sankcje i żadna zachodnia firma się nie podejmie a wielka rosja wolała z pieniędzy za gaz budować jachty oligarchów zamiast specjalistyczne statki.
Rzucam myśl i zapraszam do dyskusji: A może Amerykanie „dogadali się” z Rosjanami ze ci dobijają Niemców odcięciem ich od gazu, co mocno Niemców zatrzyma gospodarczo. Za to Amerykanie nie docisną Rosji do końca ( co nie było by problemem teraz, przy takiej sytuacji) i Rosja bedzie musiała opowiedzieć się po stronie Ameryki w walce USA - Chiny. #wojna #ukraina #niemcy #usa #polityka #rosja #chiny
Szwedzkie Narodowe Centrum Sejsmologiczne poinformowało, że stacje pomiarowe w Szwecji i Danii zarejestrowały potężne wybuchy podmorskie w obszarach wycieku gazu - podaje szwedzka telewizja SVT. Chwilę później te doniesienia potwierdził rząd tego kraju.


Tymczasem gdzieś w głębinach Bałtyku...

#ukraina #niemcy #wojna #geopolityka #humorobrazkowy #heheszki #bekazkatoli
Pobierz Mistrzrozkimnki - > Szwedzkie Narodowe Centrum Sejsmologiczne poinformowało, że stacj...
źródło: comment_1664293862WOtBoh8hARxxiOvzuLpeby.jpg
tak bylo, ruscy juz ta rura za wiele by nie wyslali, bo niemcom odcinali doplyw od jakiegos czasu


@maniol92: Tak, ale zawsze mogli Niemców mamić obietnicą wysyłania, jeśli niemiaszki będą grzecznie robić to, co kacapy każą.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.