@nagly_atak_faszyzmu: Nie sądzę. Raczej znowu dał wystąpienie po którym niemieckie elity będą miały dużo przemyśleń (DGAP jest najbardziej renomowanym i najlepszym niemieckim think tankiem zajmującym się polityką zagraniczną). I dobrze, bo było to wystąpienie proeuropejskie i godne prawdziwego męża stanu, propaństwowca szukającego dla wspólnego dobra (Europy, Polski, Niemiec) kompromisu w różnych interesach.

A Sikorski kolejny raz udowodnił, że choć jest obecnie tylko europosłem, to jednak oryginalność, perspektywiczność i mądrość proponowanych rozwiązań
#anonimowemirkowyznania
Czy praca za granicą bardzo różni się od tej w PL? Nigdy nie pracowałem a jestem bardzo ciekaw. Z tego co obserwuje to w Polsce jest tak:
- prywaciarze (januszexy) to słaba kasa, #!$%@? i brak work-life balance
- #korpo = tania siła robocza, taka sobie pensja ale lepsza niż w januszexie, też #!$%@? i jakiś tam work-life balance (chociaż nie zawsze)
- cała reszta (kasjerzy, usługi i inne) to kiepska
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy praca za granicą bardzo różni s...
źródło: comment_1665564394bas0bRQMWUdJvvAjU5U5w4.jpg
@M83_: bo tu mowa o czymś innym, im bardziej twój wagon jest gruzowaty(niższa norma spalania) oraz ma większa pojemność, tym więcej płacisz rocznie podatku. Ten podatek ma jeszcze jakieś tam parametry, ale głównie to pojemność, rodzaj paliwa i norma spalania.

Druga sprawa to ubezpieczenie. W DE zniszki się liczy od pełnych lat zarejestrowanego na Ciebie auta. To są TWOJE lata zniżki za bezwypadkową jazdę. Schadenfreiheitsklasse czy jakoś tak.

Co do AC,