Wszystko
Wszystkie
Archiwum
458
Niemcy: Baltic Pipe to 900 kilometrów niezależności dla Polski

Baltic Pipe to znacznie więcej niż tylko nowy projekt infrastrukturalny dla Polski. 900 kilometrów rury, w tym jedna trzecia na dnie Bałtyku, to dla Polski 900 kilometrów niezależności - ocenia we wtorek portal niemieckiej telewizji ARD.
z- 67
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
#ukraina #rosja #niemcy #nordstream2
Źródło

- 3
- 17
#ukraina #wojna #rosja #niemcy
- spinel
- santuccio
- warstwowy_kabel
- Mlody_GPW
- prezydent88
- +12 innych
- hosezbsk
- randomabc
- ziomekbezpoziomek
- Niedobry
- damw
- +46 innych
1867
Wideo i zdjęcia z wycieków gazu na gazociągach Nord Stream 1 i 2

Nord Stream 1 ma dwa wycieki na północny wschód od Bornholmu, Nord Stream 2 ma jeden wyciek na południe od Dueodde. Przecieki zostały wykryte przez jednostkę reagowania F-16 z Norweskich Sił Zbrojnych.
z- 194
- #
- #
- #
- #
- #
- #

- 0
#awaria #dania #nordstream #rosja #niemcy #gaz #balticpipe #baltyk
- konto usunięte
- s-a-m
- czabkaniewidka
- WyrwalemChwasta
- murison
- +2 innych
- 0
- 4
- 0
14
Premier: Nord Stream 1 to gazociąg, którym płynęła ukraińska krew

Widać doskonale jak niebezpieczna była polityka współpracy rosyjsko-niemieckiej w obszarze gazu. Dziś wiemy, że Nord Stream 1 to gazociąg, którym płynęła ukraińska krew - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas oficjalnego otwarcia gazociągu Baltic Pipe. Jak dodał, otwarty gazociąg
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
803
Policjantki z Nadrenii Północnej-Westfalii uciekły przed strzelaniną....

W maju 2020 roku dwie policjantki zostawiły swoich kolegów samym sobie podczas strzelaniny, zatrzymały przejeżdżający samochód i uciekły z miejsca zdarzenia. „Jestem policjantką, ale jednocześnie jestem człowiekiem. Kto sam nie był w takiej sytuacji, nigdy tego nie zrozumie.”
z- 153
- #
- #
- #
- #
- 68
- aleksc
- gejuszmapkt
- Fermiol
- pestis
- Mr_3nKi_
- +63 innych
- 16
- 2134
#energetyka #gospodarka #polska #niemcy #ukraina #rosja
- konto usunięte
- GaiusBaltar
- n1craM
- Brakus
- gejuszmapkt
- +2129 innych
- 272
tylko przepływ taki nie najlepszy
@DOgi: Z tego co mi wiadomo w NS1 od miesiąca, a w NS2 od zawsze przepływ wynosi 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dniu kiedy szkodliwa i marginalizująca naszą część europy polityka kacapasko-niemiecka upada ostatecznie na ryj i to jeszcze tak symbolicznie, mam zamiar się tylko cieszyć.
- cyberchosnek
- Sebastix
- BobMarlej
- konto usunięte
- chaczapuri
- +267 innych
- 319
#onet #niemcy #przemyslenia
- 20
- 16
- Teutonic_Reich
- chiseco
- ArtBrut
- panczekolady
- Jesper_Stromblad
- +11 innych


















#rosja #niemcy #ukraina #odra