Właśnie został skierowany wniosek do sądu o ukaranie mnie kwotą 500 zł za brak maseczki w galerii handlowej. Do którego prawnika/grupy w #lublin się zgłosić/udać? W sumie nie musi być w Lublinie, na początek potrzebuję porady prawnej. Jeszcze pisma nie dostałem, nie odebrałem. #policja #koronawirus #prawo #galeria #sadownictwo

DeJkSEBa - Właśnie został skierowany wniosek do sądu o ukaranie mnie kwotą 500 zł za ...

źródło: comment_1639063354uvzAAhnst3QhQpRRa1QioY.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertadParaTodos: Szli po prostu, ciężko mi powiedzieć. Nie byli z nikim z sanepidu.
@Raul7Gringo: Możliwe, ze dali mi najwięcej ile mogli z jakiegoś taryfikatora czy coś, bo ich oczywiście zacząłem nagrywać po tym jak pierwszy nie chciał mi się przedstawić z imienia i stopnia, bo nazwisko widziałem, ale chciałem by mi powtórzył po tym jak niby powiedział. Bardzo szybko powiedziałem, że chcę w takim wypadku do sądku bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raul7Gringo: Ja dostałem w maju 50 (na dworze, na obrzeżach Lublina gdzie nikogo poza mną i psem w radiowozie nie było). Do dziś żadne wezwanie ani wyrok do mnie nie dotarły.
  • Odpowiedz
Ile waszych miesięcznych pensji kosztuje auto, którym jeździcie?

Dzisiaj jeżdżąc po Lublinie dotarło do mnie, ile drogich (60k PLN+) aut tutaj jeździ. Tyle osób ma swoje firmy albo jest programistami15k? Czy po prostu się zadłużają, żeby kupić BMW X6?

#motoryzacja #finanse #pytanie #lublin #budzetdomowy
studentasp - Ile waszych miesięcznych pensji kosztuje auto, którym jeździcie?

Dzisia...

źródło: comment_1639063226EFtEoWBkY0Cr6JSwYyOa35.jpg

Pobierz
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@studentasp: mam dwa auta, każde kupione za jedną pensję (ok 7k), ale łącznie włożyłem w nie ok 30k na remonty i naprawy. Polecam ten styl tracenia pieniędzy
  • Odpowiedz
Czy w #lublin sa jakies meetupy wymiany jezykowej, planszowek albo czegokolwiek w tym rodzaju? Czy zostaje jedynie wykoppiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, ale jak masz miejsca parkingowe na chodniku, lub miejsce gdzie legalnie możesz parkować na chodniku, to nikt afery nie robi, że auta jadą po chodniku parkując/zjeżdżając z miejsca parkingowego.


@haosek: Takie miejsca mogą być wyznaczone wyłącznie przy krawędzi jezdni, więc nie ma możliwości żeby do takiego miejsca dojeżdżać chodnikiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#lublin Hej, czy jakiś Mireczek ma pożyczyć klucz do rozkręcania kaloryferów żeliwnych? Płacę "przelewem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin #fizjoterapia

Macie polecenie na dobrego fizjo od odcinka lędziowego? Problem z bardzo pospinanymi mięśniami nóg i biodrowo-lędzwiowego. Chodzi mi o poprowadzenie do wyrównania dysbalansu napięć itd., nie pojedynczy masaż
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@throaway: Hmm, ogólnie każdy dobry fizjoterapeuta powinien umieć pracować na ćwiczeniach jako głównej pracy z pacjentem, natomiast dobór metod pracy na wizycie, to już albo decyzja fizjoterapeuty albo klienta. Jeżeli zależy Ci bardziej na ćwiczeniach, a nie na manualce, to możesz poszukać kogoś kto nazywa się trenerem medycznym, albo fizjoterapeuty, który ma w opisie swoich kompetencji szkolenia z kinetic control, trenera personalnego, czy inne podobne metody ruchowe. Najlepszym sposobem jest
  • Odpowiedz
Czytałem sobie o tej aplikacji "lubje" i pomyślałem że fajnie byłoby ją przetestować, akurat mam wolne 30zł to sobie pickę zamówię.
Inicjatywa niby fajna, ale póki co nie ma podejścia pod pyszne, mianowicie zamawiając pizzę na dowóz musimy wybrać taką która przekroczy limit (przeważnie z tego co patrzyłem 30zł) aby ten dowóz był możliwy. Co się dzieje jak wybierzemy pickę za 31,50zł ? Aktywuje się rabat którego nie idzie anulować, przez co
picasssss1 - Czytałem sobie o tej aplikacji "lubje" i pomyślałem że fajnie byłoby ją ...

źródło: comment_1638959565xw96XjnlB1KDcaajXwIZcV.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozdajo - zamówienia z Wolta do 30 złotych bo ostatnie robiłem półtora miesiąca temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(koszty dostawy biorę na siebie ;) )

Zostawiasz plusa i losowanie jutro przez mirkolos, żeby mieć udany wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Informuję, że wróciła promocja gdzie można odebrać za darmo 60 złotych za rejestrację by spróbować usługi Twisto, nawet nie trzeba robić selfie czy wysyłać dowodów osobistych. Dostajemy kartę wirtualną oraz fizyczną
LubieKiedy - Rozdajo - zamówienia z Wolta do 30 złotych bo ostatnie robiłem półtora m...

źródło: comment_1638905980L7QhTAzaTUZWETj2RTkuMe.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie jest fajne miejsce na starówce, zeby pojsc z #rozowypasek po 22 coś zjeść i porozmawiać?
Niepewna inwestycja, wiec chętnie przyjmę ekonomiczne pomysły
#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak to jest że barana szalejącego od dobrych 30 minut po Mełgiewskiej i Gospodarczej w #lublin jakoś policja nie potrafi złapać, mimo że słychać go z kilometra... ale jak przekroczysz prędkość o 3km/h to od razu mandat oO
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest jakaś surrealistyczna ustawka xD
#subway wrzucił promkę na #ubereats z pluszowymi maskotkami, i tak jakoś przypadkiem we wszystkich Subwayach w Lublinie jest napisane „brak kierowców” xD co z tego że dla innych lokali w tych samych galeriach handlowych są xDD Dodatkowo Subway na swoim instagramie i Facebooku wywalił info o tej promocji i zmienił ją na inną, zapominając chyba o aktualizacji Uber Eats.

#lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L24D: z dostawcami z ubereats jest największy problem w Lublinie bo jest ich mało i bardzo często nie przyjeżdżają po zamówienia czy to w subwayu czy mcdonalds/kfc
  • Odpowiedz