Wpis z mikrobloga

Mi to wygląda jak francuz i kawałek pręta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertx:
jeśli to co po 30 sekundzie gość wkłada w kaloryfer jest dla ciebie prętem to mam złą wiadomość: nie znasz się

Zwykłym nastawnym francuzem też powinno dać radę. Mam taki. Do tego kawał szmela.


@25802117:
zobaczyłeś po 30 sekundzie czy tak niezbyt?
btw. mów po polsku a nie podlasku, bo chyba niewiele osób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chodzi o ten pręt, muszę usunąć z mieszkania kaloryfery ale ze względu na to że są dużo nie wchodzi w grę wyniesienie w całości. A nie mam nawet gdzie zrobić go sobie z pręta żebrowanego
muszę usunąć z mieszkania kaloryfery ale ze względu na to że są dużo nie wchodzi w grę wyniesienie w całości.


@DziabDziab:
jeśli kaloryfer na złom to możesz rozbić żeliwo sporym młotem
łatwo nie będzie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@25802117: znajdę pręt ale żeby go spłaszczyć na końcu to już większy problem. Bo nie chce kupować takiego jak wstawiłem wyżej bo wygląda to delikatnie a nikt kaloryferów nie chce kupić :/ ewentualnie zakręcę się za kimś kto skupuje złom z odbiorem i niech się on martwi o wyniesienie
@DziabDziab: Piszesz w mieszkaniu więc pewnie chodzi Ci o takie w bloku. Jeśli tak to pewnie jesteś podpięty do sieci ciepłowniczej i masz obecnie w niej wodę - raczej bez zakręcenia pionu ciężko będzie :D A nie wiem czy Ci na to ktoś w sezonie grzewczym pozwoli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)