Jakieś opinie Wykopków o jubilerze Savicki z Lublina? Leci w kulki czy jest git? Chcę kupić pierścionek zaręczynowy wysyłkowo, kwota niemała dlatego wolę zapytać lokalsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin #bizuteria #jubilerstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocnyfilm jak jesteś z Lublina polecam inkluz mają dużo lepsze ceny niż sieciowki, w Polsce tylko tam kupuje złoto.
Mogą też zrobić pierścionek pod zamówienie na pewno będzie taniej niż w sieciowkach.
A najtaniej kupić w Turcji ja kupiłem w tym roku bransoletę 22g za 3800 gdzie w Polsce jak patrzyłem na sieciowki 13g było w takiej cenie, wyjedź na wycieczkę i zrób niespodziankę różowej :) lira leci w dol gorzej
  • Odpowiedz
@klossser: sprzęt mają dobry, ale lekarze na pierwszej linii to syf i kiła. No, ale innych nie ma. Nawet na niszczarce mieli napisane "skrzynka na skargi", a salowe mowily, że źle trafiłam. Rozumiem heheszki, ale nie jak wszyscy to widzą
  • Odpowiedz
@kexus512: rekiny nie są wycofywane, a obecnie występują utrudnienia transportowe produktu. Niestety do końca roku 2021 nie przewidujemy dostaw na magazyny IKEA
  • Odpowiedz
#lublin Kurde myślałem, że strefa płatnego parkowania obowiązuje do godziny 17 i wracając do samochodu o 17;30 i widzac jak kanar od strefy sprawdza samochody uswiadomilem sobie ze jest zle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się jakos sprawdzic czy dostalem mandat? Przy samochodzie nic nie bylo ale chyba teraz nie zostawia sie karteczek xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na ten "tor" w ułężu jest swobodne wejście czy trzeba się umówić/zapłacić? Jakbym chciał poupalać gruza to ile by mnie to wyniosło?

W ogóle to w calym lubelskim chyba nie ma ani jednego toru z prawdziwego zdarzenia xD a potem sie dziwia ze sebiksy robią drag race pod agatą co weekend #samochody #lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwoni do mnie jakaś kobieta, z góry wiem, że spam, ale z ciekawości słucham. Pani czyta chyba z kartki kolejne kwestie bo nie robi tego płynnie. Zadaje mi pytanie: czy jest pan mieszkańcem województwa lubelskiego, odpowiadam kłamiąc że nie, na co ona mówi: to świetnie, mamy dla pana... Bla bla bla

Nawet bot wie, że nie ma tu co szukać nadzieji, eh

#lublin #lubelskie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajna akcja w Lubelskim rckik - za oddanie krwi w siedzibie w #lublin od dziś do 1 grudnia można dostać bilet na mecz #pucharpolski między #motorlublin a #legia

Zróbmy razem coś dobrego! Od 29 listopada do 1 grudnia, oddając krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie można zdobyć bilet na pucharowy mecz naszej drużyny z Legią Warszawa. Zachęcamy do dzielenia się życiem!
josedra52 - Fajna akcja w Lubelskim rckik - za oddanie krwi w siedzibie w #lublin od ...

źródło: comment_1638181946bv3X6BSXvKyFqQPnODp8qZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy można gdzieś w #lublin zamówić dobrego pieczonego kurczaka (w całości) z dowozem? Nie w panierce, nie same skrzydełka, itd. Po prostu kurczak z rożna. Coś gdzieś?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarkaMleczna: O dowozie nic nie wiem, ale stacjonarnie przy Herberta jest buda z kurczakiem, całkiem niezłym. Oprócz tego w Prawiednikach jest piekarnia w której pieką na miejscu i też jest spoko.
  • Odpowiedz
@lublinmk: W tej niby "cywilizowanej" części to najwięksi smrodziarze mieszkają. Czasem jak wysiadam z autobusu to aż mnie zatyka od tego smogu. I co z takimi ludźmi zrobić?¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@moncler: Najtaniej w internecie. Aktualnie chodzę do mniszka i mają wszystko. A nawet jeśli nie, to zamawiają. Królewska/na krakowskim jest duża, ale cenowo mi mocno nie odpowiada.
  • Odpowiedz