via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@vertoo: na 19 masz remonty bo budują eskę.
Nawigacja na Biłgoraj głupio prowadzi, bo ciągnie na Przeworsk i Sieniawę, a tam nie dość, że droga dziurawa, to jeszcze od Tarnogrodu do Biłgoraja jest chyba sześć zwężek bo budują drogę.
Możesz zjechać z S19 na Sokołów, jechać do Leżajska, na Stare Miasto, w Nakliku na krzyżówce prosto, przez Lipiny, Harasiuki, Derylaki do Soli, przed Biłgorajem skręcasz w lewo na drewniany mostek,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej, potrzebuje gdzieś sterylizację kotki w Lublinie lub okolicy, mam samochód więc mogę trochę dalej jeśli będzie dobry weterynarz który to zrobi taniej, nie musi być stricte centrum. Polecacie kogoś? #weterynaria #lublin #koty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin
#upc
Mam neta 750mb/s po WiFi działa jak gówno, czesto dłużej się ładują filmy nawet 2-3 metry od routera, bez żadnych przeszkód po drodze... Do tego ten biały #!$%@? syczy jak odpalam jakiś film z yt. Dali mi jakiś wadliwy router czy co? 2km dalej wifi z upc działało świetnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lavirs: to w takim razie nie pozostaje ci nic poza wymianą routera lub czytaniem książek na sraczu; ja bym się nie podejmował własnoręcznej naprawy takiego sprzętu
  • Odpowiedz
@Nokimochishii: chociaz jeden klub prezentuje jakikolwiek poziom w tym wojewodztwie, a wielki motór dalej bedzie sie kopał po czołach na kartofliskach w Niedrzwicy i okolicach (z calym szacunkiem do tych druzyn, graja bardzo ambitnie w przeciwienstwie do gwiazdorow z wielkiego motura) xD
  • Odpowiedz
@Dante27: Tylko żeby się nie skończyło jak ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że tym razem naprawdę świetnie grali na boisku (nie oglądałem) i fajnie będzie znów mieć w województwie ekstraklasowy klub.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RadiOBagdaD: Wąwóz po nocy. Zamek. Basztę i rynek koło niej. Ruiny koło starówki. Najkrótsza ulice w Polsce - Ku Farze. Kościołów jest sporo. Na jakąś wieżę też można wejść. Przy Arenie w soboty chyba są zloty samochodowe. No i oczywiście może jakiś meczyk żużlowy.

Ewentualnie jakieś ognisko na skraju lasu na samym południu przy torach.
  • Odpowiedz
Hej,
czy w OSK normalnie można wziąć sobie jazdy "dokształcające" dla osób, które posiadają już prawo jazdy, ale po prostu długo nie jeździły? Kiedyś słyszałem, że tak się nie da.

#lublin #prawojazdy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach