Ci trolle, którzy specjalnie mylą Lublin z Lubinem xD
Piąteczka śmieszki.
#lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie w okolicach #lublin znajdę Amanita Muscaria? U mnie w lesie w ogóle ciężko z grzybami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mannoroth: Też słyszałem, że Raji wymiata, ale Shani Jani wraz z Małymi Indiami też niczego sobie, wszystkie mają piec Tandoor. Natomiast Indian Palace jest najdroższy
  • Odpowiedz
#katowice #lublin #lubin #policja
w nawiązaniu do tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/59497533/kazdy-ma-prawo-isc-sobie-chodnikiem-i-nikomu-nie-p/
@Mruvek napisał w komentarzu "A nie, to seba po 3 klasach podstawówki, no tak. Akurat tym razem to był on, następnym razem już na pewno trafi na lekarza."

No kurde, znowu akurat nie, znowu absolutnie czystą probabilistyką trafiło na patusa. Cholera, to już praktycznie jakaś anomalia statystyczna. Następnym razem już na pewno
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lu7yn: Lucyna Krupa. Przyjmuje na weteranów (chyba tylko prywatnie) oraz na Hipotecznej (nfz oraz prywatnie). Tylko odrazu mówię - są do niej kolejki, bo się przykłada do pacjentów i wizyty się przedłużają.

Z dziadkami do niej chodzę.
  • Odpowiedz
Jak się teraz jeździ samochodem #wroclaw <-> #lublin?

Kojarzę, że zawsze leciałem na Piotrków Trybunalski i Radom, ale teraz Google Maps sugeruje szybszą, ale dłuższą o 50km trasę przez Łódź i Warszawę. Jakieś rady?

#jakdojechac
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droptable: jechałem jakiś czas temu do Puław, S8 na Łódź, potem na Warszawę, od Warszawy masz niedawno oddaną drogę ekspresową, to jest imho najlepsza trasa, na pewno najszybsza i najbardziej komfortowa
  • Odpowiedz
@droptable:
Też zazwyczaj przez Piotrków jeździłem, ale skoro teraz został już tylko tunel w ciągu POW do oddania, to może przez Warszawę jest szybciej. Jeśli będziesz przez Wawę jechał poza godzinami szczytu, to wydaje mi się, że warto spróbować. Bo jak byś wjechał na ekspresówkę we Wrocku, tak zjechałbyś w Lublinie (poza niedokończonym powyższym tunelem).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damiiiii: toi toia chyba nigdy nie zwiedzaliśmy. Jak dobrze pamiętam, to na końcu były toalety w murowanym budynku. Reszty nie potwierdzam. Ja polecam, zawsze się trafi jakiś maruda.
  • Odpowiedz
ale się golf poskładał

Miasto, kobieta na łuku wpadła w poślizg, przeleciała przez pas zieleni i trafiła w jeepa.
Osobiście ten łuk pokonuje codziennie, mega nierówna nawierzchnia ale jak ktoś ma pojęcie o jeździe to nie wypadnie nawet podczas opadów

Tutaj kobieta leciała bez brania pod uwagę tego że łuk należy jakoś pokonać tylko po prostu sobie jechała, w dodatku na zimówkach i tragedia gotowa.
r5678 - ale się golf poskładał

Miasto, kobieta na łuku wpadła w poślizg, przelecia...

źródło: comment_1628268557ou5ccbt3kpPSXBewu65yUi.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach