Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
- 1
Gdzie w okolicach #lublin znajdę Amanita Muscaria? U mnie w lesie w ogóle ciężko z grzybami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 360
- 7
@starypijany123: szanuję bardziej niż opłatek
@maminternetnapegasusie: a nie wiem
@djbaobab: draże cebularze zbrodniarze
@maminternetnapegasusie: a nie wiem
@djbaobab: draże cebularze zbrodniarze
@picasssss1: tylko zaglebie lublin
- 32
@Profil_Internetowy: typ co myli Lubin z Lublinem
@Profil_Internetowy: Spytaj ludzi z L U B I N A bo my w L U B L I N I E nic nie wiemy, weekend mamy.
konto usunięte via Android
- 5
@bool_bool dlaczego TEŻ Lublin?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 16
@bool_bool: Lubin to nie Lublin dzbanie
konto usunięte via Android
- 9
- 1
Hej, możecie powiedzieć która restauracja indyjska ma najlepszą renomę? Bo dalej nie jestem pewny którą wybrać
#lublin #kiciochpyta
#lublin #kiciochpyta
@monox12: mi i paru znajomym najbardziej pasuje ta w Olimpie. A która najlepsza? Ciężko powiedzieć, zdaje się że ta na starym mieście to wegetariańska jest.
- 1
@mannoroth: Też słyszałem, że Raji wymiata, ale Shani Jani wraz z Małymi Indiami też niczego sobie, wszystkie mają piec Tandoor. Natomiast Indian Palace jest najdroższy
#katowice #lublin #lubin #policja
w nawiązaniu do tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/59497533/kazdy-ma-prawo-isc-sobie-chodnikiem-i-nikomu-nie-p/
@Mruvek napisał w komentarzu "A nie, to seba po 3 klasach podstawówki, no tak. Akurat tym razem to był on, następnym razem już na pewno trafi na lekarza."
No kurde, znowu akurat nie, znowu absolutnie czystą probabilistyką trafiło na patusa. Cholera, to już praktycznie jakaś anomalia statystyczna. Następnym razem już na pewno
w nawiązaniu do tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/59497533/kazdy-ma-prawo-isc-sobie-chodnikiem-i-nikomu-nie-p/
@Mruvek napisał w komentarzu "A nie, to seba po 3 klasach podstawówki, no tak. Akurat tym razem to był on, następnym razem już na pewno trafi na lekarza."
No kurde, znowu akurat nie, znowu absolutnie czystą probabilistyką trafiło na patusa. Cholera, to już praktycznie jakaś anomalia statystyczna. Następnym razem już na pewno
- 10
@bolidupsko: odwalcie się od tego Lublina, litości
@Tonari_Totoro: agencji do spraw restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa
Ej mordy jak wystartować w tym tour de pologne w #lublin
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Co tam się u was dzieje #lublin
Nic..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 15
@eternit_nie_wybacza: kolejny który miast nie odróżnia?
@RuchaczSpychacz: jesteś debilem co nawet nazw miast nie zna.
Komentarz usunięty przez autora
hej #wykop jak myślicie będą promocje wcsklepach (wszystko 100% taniej) z powodu uduszenia patusa przez #policja w #lublin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #kiciochpyta #pdk #patologiazmiasta
#pytanie #kiciochpyta #pdk #patologiazmiasta
- 9
- 1
Jakiś dobry neurolog na nfz który mnie nie nafaszeruje tylko lekami?
#lublin
#lublin
- 1
@Lu7yn: Lucyna Krupa. Przyjmuje na weteranów (chyba tylko prywatnie) oraz na Hipotecznej (nfz oraz prywatnie). Tylko odrazu mówię - są do niej kolejki, bo się przykłada do pacjentów i wizyty się przedłużają.
Z dziadkami do niej chodzę.
Z dziadkami do niej chodzę.
Jak się teraz jeździ samochodem #wroclaw <-> #lublin?
Kojarzę, że zawsze leciałem na Piotrków Trybunalski i Radom, ale teraz Google Maps sugeruje szybszą, ale dłuższą o 50km trasę przez Łódź i Warszawę. Jakieś rady?
#jakdojechac
Kojarzę, że zawsze leciałem na Piotrków Trybunalski i Radom, ale teraz Google Maps sugeruje szybszą, ale dłuższą o 50km trasę przez Łódź i Warszawę. Jakieś rady?
#jakdojechac
- 3
@droptable: jechałem jakiś czas temu do Puław, S8 na Łódź, potem na Warszawę, od Warszawy masz niedawno oddaną drogę ekspresową, to jest imho najlepsza trasa, na pewno najszybsza i najbardziej komfortowa
@droptable:
Też zazwyczaj przez Piotrków jeździłem, ale skoro teraz został już tylko tunel w ciągu POW do oddania, to może przez Warszawę jest szybciej. Jeśli będziesz przez Wawę jechał poza godzinami szczytu, to wydaje mi się, że warto spróbować. Bo jak byś wjechał na ekspresówkę we Wrocku, tak zjechałbyś w Lublinie (poza niedokończonym powyższym tunelem).
Też zazwyczaj przez Piotrków jeździłem, ale skoro teraz został już tylko tunel w ciągu POW do oddania, to może przez Warszawę jest szybciej. Jeśli będziesz przez Wawę jechał poza godzinami szczytu, to wydaje mi się, że warto spróbować. Bo jak byś wjechał na ekspresówkę we Wrocku, tak zjechałbyś w Lublinie (poza niedokończonym powyższym tunelem).
konto usunięte via Android
- 1
- 9
ale się golf poskładał
Miasto, kobieta na łuku wpadła w poślizg, przeleciała przez pas zieleni i trafiła w jeepa.
Osobiście ten łuk pokonuje codziennie, mega nierówna nawierzchnia ale jak ktoś ma pojęcie o jeździe to nie wypadnie nawet podczas opadów
Tutaj kobieta leciała bez brania pod uwagę tego że łuk należy jakoś pokonać tylko po prostu sobie jechała, w dodatku na zimówkach i tragedia gotowa.
Miasto, kobieta na łuku wpadła w poślizg, przeleciała przez pas zieleni i trafiła w jeepa.
Osobiście ten łuk pokonuje codziennie, mega nierówna nawierzchnia ale jak ktoś ma pojęcie o jeździe to nie wypadnie nawet podczas opadów
Tutaj kobieta leciała bez brania pod uwagę tego że łuk należy jakoś pokonać tylko po prostu sobie jechała, w dodatku na zimówkach i tragedia gotowa.
źródło: comment_1628268557ou5ccbt3kpPSXBewu65yUi.jpg
PobierzGdzie w #lublin zjem dobrego placka po węgiersku






























#lublin