Zapraszam do wspólnej zabawy oraz sprawdzenia czy wszystko działa w mojej aplikacji(powiadomienia, kamera).
Dostajemy powiadomienie w jednakowym momencie, wyciągamy telefony i robimy zdjęcia.
Flashbomb.app

#programista15k #ios #android #snapchat #flashbomb #warszawa #gdansk #lublin #zdjecia

Ostatnia galeria z wczoraj "coś słodkiego"
Lahaine - Zapraszam do wspólnej zabawy oraz sprawdzenia czy wszystko działa w mojej a...

źródło: comment_1638518231arFD9szDbF7UUsUH33kKtq.gif

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co to się odjaniepawla na parkingu pod dawnym Tesco w #lublin? Do jutra stąd nie wyjadę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bolt #lublin
Witam mam problem z hulajnogą(a właściwie siostra dziewczyny), dojedżając do miejsca docelowego wyłączyło jej telefon i apka się sfixowała i dostała 200zł kary za pozostawienie w strefie czerwonej, czego nie chciała robić . Czy jest sposób aby to w jakiś sposób odzyskać pieniądze? Dodam, że zatrzymała się na chwilę wyciągnąć tel i nagle telefon się wyłączył i hulajnoga już nie chce jechać żeby ją przestawić w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czapelek: radzilbym zadzwonic na infolinie albo napisac emaila z wyjasnieniem i prosba o zwrot pieniedzy, podobne rzeczy dzialy sie mi i znajomym z rowerami albo Pankiem i od razu albo po czasie oddawali
  • Odpowiedz
Hej gastro świry! Moglibyście polecić mi jakąś dobrą knajpę w waszym mieście gdzie można smacznie zjeść w przystępnej dla większości cenie?
#lublin #jedzenie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kogo polecacie w #lublin do naprawy ogrzewania w #golf5. Grzeje bardzo słabo, na dużych obrotach i nie rozgrzanym silniku jest w miarę okej, ale szału nie ma. Na niskich obrotach oraz gdy silnik się nagrzeje to jest tragedia, wieje letnie powietrze. Sam nie znam się na tyle, żeby się tym zająć.
#volkswagen #golf
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wyobraź sobie że minuta meczu w której zostaną odpalone race mogła zostac ustalona przed meczem. Tam raczej nie ma kalkulacji odnośnie wyniku czy komu jak idzie w meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@1950M: ja wiem, że to nie są spontaniczne akcje, ale tym ktoś kieruje przecież i ten ktoś mógł też zaplanować "plan B" na odpalenie oprawy w innej minucie.
To po prostu było bezmyślne w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie w Lublinie kupie żywa choinkę w fajnej cenie? Nie musi być że "sklepu" - z hodowli własnej byłoby nawet lepiej (mogę przyjechać i wyciąć sam w razie w xD) #lublin #swieta #pytanie #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MgrMarecki: @magnes125: ja to najbardziej lubilem jak Swiety Spokoj robil wyprzedaze w Podworku, te winyle co nikogo nie obchodza po 5 pln, bralem takie co nie ma nic napisane albo markerem tylko cos, puszczalem sobie i odkrywalem co to ja wlasciwie kupilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki,

Czuję się strasznie samotnie, nie mam nikogo niestety kwestie przeprowadzkowo-życiowe sprawiły że nie mam znajomych i żyje w małym mieście w którym ciężko kogoś poznać. Mam kilku znajomych których poznałem w Internecie, jednak to nie załatwia sprawy. Jak o tym myślę to aż mnie skręca :( Chciałem trochę w weekendy pojeździć po większych miastach by poznać kogoś nowego. Polecicie mi coś, a może ktoś ma ochotę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć Mirki i Mirabelki,

Czuję s...

źródło: comment_1638314821X4MKLwpUkcGRzd8neHV8Z7.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach