Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko116
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pituch

Pituch

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12459
  • Znaleziska 1136
  • Mikroblog 11323
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 9

463

Afera z mandatami od skarbówki. Każą nam polować na firmy

Czym jest krewetka w pizzy w porównaniu ze spacerami dendrologicznymi

dwaplusdwatocztery
z
facebook.com
dodany: 11.06.2026, 20:14:22
  • 105
  • #
    polska
  • #
    firma
  • #
    jdg
  • #
    zlodzieje
Pituch
Pituch przedwczoraj, 12:13:31 via Wykop
  • 0
@larkinflight: 23% na pizze z krewatkami wprowadził pis nowym ładem
Pituch
Pituch przedwczoraj, 10:14:04
  • 53
Nawrocki zaprosil na uroczystosc Blaszczaka.
Kosiniak natomoast rodzinę śp. Slaba. Detale.

#bekazpisu #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
przedwczoraj, 10:19:29 via Android
  • 61
@Pituch: eee w tym przypadku to raczej two retards fighting.
Slab to żaden autorytet.
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
przedwczoraj, 10:23:37 via Wykop
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch przedwczoraj, 09:45:42
  • 1
POLSKI PILOT W AMERYKANSKIM SPRZĘCIE

#bekazpisu #polityka #wojsko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

picasssss1
picasssss1
10.06.2026, 18:46:39
  • 3
Burza w tym mieście? P------o was? O tej godzinie?

?
(?)
#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 11.06.2026, 03:12:57 via Wykop
  • 0
@teperkov: Miasta [*]
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 09.06.2026, 09:45:18
  • 5
Ale takiego transferu to sie nie spodziewalem. Ponoć kontrakt podpisany do następnego konklawe :p

#mecz #pilkanozna #transfery #realmadryt
Pituch - Ale takiego transferu to sie nie spodziewalem.  Ponoć kontrakt podpisany do ...

źródło: 1000008789

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
09.06.2026, 15:43:22 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: usunęli a gadżetach na rynek Arabski.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 09.06.2026, 04:38:47
  • 2
O cie uju złoty xD Wiecie, że Janowska nie będzie wyremontowana w całości? Odcinek od wiaduktu do skrętu w prawo na przejazd (wzdłuż nasypu kolejowego) nie będzie remontowany, bo uwaga... teren nalezy do PKP xD

#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
09.06.2026, 04:58:13 via Wykop
  • 0
@DrJudym: z forum SCC i własność terenu.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
Autor
09.06.2026, 06:57:00 via Wykop
  • 0
@DrJudym @mannoroth: jeśli się dogadają z PKP. Niby na coś czekają, więc narazie fajnie to wygląda. Równo - wyboje - równo :p
  • Odpowiedz
viking25cc
viking25cc
viking25cc
08.06.2026, 17:19:56
  • 351
Coraz częściej widać w komentarzach narracje, ze Kosiniak-Kamysz, Sikorski no i oczywiście Herr Tusk mają iść siedzieć do więzienia jak pis wroci do władzy XD

Czy są tu obecni pisowcy lub konfedopisowcy i wyjaśnia jakie dokładnie dostaną zarzuty? Xd

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
viking25cc - Coraz częściej widać w komentarzach narracje, ze Kosiniak-Kamysz, Sikors...

źródło: 1000043510

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 08.06.2026, 17:43:06 via Wykop
  • 14
@PinezkaSwiata: @StoTwarzyElektryka SAFE nie wymagał zgody prezydenta.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
08.06.2026, 06:12:37
  • 9
#polityka #bekazpisu
Wy lewaki to sie nie możecie zdecydować.
Jak Pan Prezydent Andrzej Duda podpisywał to co dostał z Sejmu do podpisania, to był "długopis".
Teraz dla odmiany Pan Prezydent Doktor Karol Nawrocki wetuje, to też źle.
No zdecydujcie się w końcu jak ma wyglądać współpraca Prezydenta z Sejmem i Rządem!
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 08.06.2026, 07:25:02 via Wykop
  • 3
@Kempes: pardon. W jego ustawei SAFE 0% były art. które wskazywały źrodła finansowania przy braku zysku z NBP. Tak. Kredyty i obligacje xD
  • Odpowiedz
smialson
smialson
07.06.2026, 08:42:05
  • 2
Dzisiaj wybory na prezesa. Florek wygra, ale wg mnie to nie będzie deklasacja typu 90-10. Gdybym miał obstawiać:
Perez 70% - Riquelme 30%.
A jak będzie, zobaczymy
#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 07.06.2026, 14:33:07 via Wykop
  • 2
@smialson: Dziennik MARCA opublikował kolejny sondaż z wyborów na prezesa Realu Madryt. Według badania z godziny 16:00 Florentino Pérez uzyskuje 65,11% głosów, a Enrique Riquelme 34,89%.
  • Odpowiedz

625

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 183
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
Pituch
Pituch 06.06.2026, 06:28:43 via Wykop
  • 0
Jakby ktoś nie wiedział dlaczego krewetki są towarem luksusowym to tłumaczę. Teoretycznie wszystko na 22/23% vat jest uważane za luksus :P
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Turin89
Turin89
05.06.2026, 08:54:54
  • 410
No, właśnie 'ZAMIERZAŁ'

Widać dla pisowców zamiary zawsze ponad czynami.
Tak samo Tusk był gorszy bo, zamierzał sprzedać Lotos, niż PiS, który to po prostu zrobił.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - No, właśnie 'ZAMIERZAŁ'

Widać dla pisowców zamiary zawsze ponad czynami. 
...

źródło: 1000004518

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 05.06.2026, 09:57:29 via Android
  • 61
@Turin89: bo dla nich zamiarzał oznacza kupil.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 04.06.2026, 09:35:09
  • 270
Nie zdziwię się jak Ustawę o obronie ojczyzny, która wprowadził PiS i dzięki, ktorej PO wprowadizlo #safe politycy PiS skierują do TK a Godzilla stwierdzi, że jest niekonstytucyjna.

Oni zrobią wszystko aby uwalić safe

#bekazpisu #polityka #wojsko #polska #bekazprawakow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
04.06.2026, 09:48:16 via Wykop
  • 312
@KOLEGAMAMY: ciebie nikt tu nie chce konfederuski trollu, a inwestycje w polskie zbrojenie mogą denerwować tylko ruskich.

PiS i konfa grają na uwalenie możliwości obronnych kraju, byle tylko zyskać poparcie i/lub transferowa wszystkie pieniądze do USA zamiast inwestować w kraju - w końcu poparcie pomarańczowej małpy samo się nie spłaci. Szkoda, że te dwa ugrupowania chcą dla własnych korzyści wyniszczyć nasz kraj do końca, a boty typu kolegamamy im wturują.
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
04.06.2026, 10:06:00 via Wykop
  • 198
W Polsce póki co mamy wolność słowa więc nie widzę problemu ze wyrażam swój pogląd.


@KOLEGAMAMY: To dziwne, wcześniej twierdziłeś że rządy Tuska są gorsze nawet od komunistów, a przecież wtedy za "wyrażanie poglądów" można było dostać gumą po nerach - Ty tymczasem dzień w dzień beztrosko p--------z swoje kocopoły
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
01.06.2026, 11:21:49
  • 220
To jest niesamowite jak wyborcy pisu zakłamują rzeczywistość. Najpierw kredyt safe miał być nieopłacalny, później wymyślili, że będzie wydawany na niemieckie firmy. Jak jedno i drugie nie przeszło bo są podpisane kontrakty z Polskimi firmami to zakłamują rzeczywistość i piszą, że są to niby same "szyldy dla zmyłki" że to tylko polskie nazwy firm. Ciekawe co następnego wymyślą, żeby tylko dalej zakłamywać rzeczywistość.
#polityka #bekazpisu
sxilll - To jest niesamowite jak wyborcy pisu zakłamują rzeczywistość. Najpierw kredy...

źródło: 77668

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 01.06.2026, 11:40:08 via Wykop
  • 88
@KOLEGAMAMY: kredyt jest brany w transzach. Pierwsze wyniosła bodajże 3,3%. Następna może być na 3.5% albo na 3.1% Tego nikt nie wie. Dalej to mniej niż 6,5% kredyt w wonach
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 28.05.2026, 11:45:55
  • 840
Nawrocki się waha nad podpisaniem paktu Polsko-Brytyjskiego... xD

#bekazpisu #wojna #wojsko #anglia #polityka #nawrocki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
28.05.2026, 11:49:28 via Wykop
  • 746
@Pituch: czeka na instrukcje od trumpka
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 11:58:50 via Wykop
  • 418
@qluch: lepiej ufać pomaranczowemu cymbałowi?
  • Odpowiedz

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Pituch
Pituch 28.05.2026, 05:03:15 via Wykop
  • 2
@Wolfr: kasa misiu, kasa.
picasssss1
picasssss1
24.05.2026, 18:23:39
  • 3
Ciężko to skomentować jak "xD"

"dług w komentarzu xD"

https://spottedlublin.pl/sprzedawali-najtansza-kawe-w-polsce-teraz-blagaja-o-pomoc-kawiarnia-z-lublina-zamyka-sie-po-pol-roku-dzialalnosci/

#lublin #januszebiznesu #gastronomia
picasssss1 - Ciężko to skomentować jak "xD"

"dług w komentarzu xD"

https://spottedl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 202041

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 25.05.2026, 04:46:44 via Wykop
  • 0
@Bestia_z_Jellystone: @picasssss1 Nie wiem jakim cudem myśleli, że zarobią w gastro sprzedając kawę za 1zł. To nie Włochy.

Jeszcze teraz lament i zbiórka.... Kurna, wiele firm się likwiduje i ludzie potrafią wyprzedać majątek aby wyjśc z długim, ale są sępy, które żerują na ckliwej historii.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.05.2026, 18:44:59
  • 6
Bo bezpieczeństwo RP to 5000 amerykańcow nie jakieś tam własne zdolności bojowe i produkcyjne. Amerykańców, których w każdej chwili Cheetos może wycofać bo ma zły humor XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Bo bezpieczeństwo RP to 5000 amerykańcow nie jakieś tam własne zdo...

źródło: IMG_7589

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 24.05.2026, 03:47:15 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: najpierw rotacja 4k a potem dosłanie 5k. czyli: -4000 + 5000 = 1000 :D
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
21.05.2026, 17:23:19
  • 59
k0nfiarze: STOP MULTIKULTI!!! POLSKA DLA POLAKÓW!!!! NIE WOLNO PROMOWAĆ W SUWERENNYM KRAJU OBCYCH KULTUR!!!
Litwini: W porządku, to my przestaniemy puszczać reklamy po Polsku.
k0nfiarze: UGA BUGA UGA BUGA PRZEŚLADUJO UHUHUHU KWIII KWIIIII KOMUNIS
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
wykoppltakastronazobrazkami - k0nfiarze: STOP MULTIKULTI!!! POLSKA DLA POLAKÓW!!!! NI...

źródło: de71b22b4e76faed2e26899db0ad09b431ba6a656a4323504da5d8049071393f

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 21.05.2026, 17:40:32 via Wykop
  • 0
@PlanetHell: Polska dla Polaków. Ziemia dla ziemniaków. Księża na Księżyc!
  • Odpowiedz
Tomekwyntel
Tomekwyntel
19.05.2026, 06:00:01
  • 410
Ja jako polski patriota nie zgadzam sie na tak prymitywne oszczerstwa wobec prezydenta Karola Nawrockiego. Rządam usunięcia posła Wosia z najlepszej parti Prawo i Sprawiedliwość

#bekazpisu #nawrocki #polityka
Tomekwyntel - Ja jako polski patriota nie zgadzam sie na tak prymitywne oszczerstwa w...

źródło: 6585

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 19.05.2026, 06:02:05 via Wykop
  • 278
@Tomekwyntel: linia obrony jest taka, że potem Meloni zabrała jednak rękę. No trudno nie zabrać jak ją zaraz zaczął całować w rękę xD

I z tym całowaniem to przesadził, bo Melonie nie zrobiło gestu, że chce aby ją pocałował. No ale nie wymagajmy od kibola dobrych manier.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 19.05.2026, 08:50:34 via Wykop
  • 2
@masz_fajne_donice: ale to nie jest tak, że każdą kobietę całujesz w ręke na przywitanie. To ona musi wykonać gest, że chce.
  • Odpowiedz

523

Szokujące sceny we Wrocławiu. Rowerzysta przewrócił 80-latkę na betonowy chodnik

Rowerzysta przewraca starszą kobietę i odjeżdża. Kobieta trafia do szpitala. Patusa szukają już w społecznościówkach.

chilon
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 17.05.2026, 18:42:33
  • 191
  • #
    rower
  • #
    wroclaw
  • #
    pedalarze
Pituch
Pituch 18.05.2026, 11:46:02 via Wykop
  • 1
Pedalarz. Nie rowerzysta
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Michał P.

  • Militarysta hobbysta, maniak trolejbusów.
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking