Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Kviingu: pij wode
konto usunięte via iOS
- 2
@grzesiek23Gda: Wykopki i twoja stara powiedzą, ze lenistwo a psycholog i psychiatra, ze depresja kto ma racje nie mi orzekać
- 1
@grzesiek23Gda: Nie szukałbym odpowiedzi w Internecie. Godzina porównywania objawów z różnymi przypadłościami i okaże się, że masz PTSD, nerwicę i k-----ę. Jeżeli nie żal ci tych 100-150 zł, to warto przejść się do psychologa, albo spróbować zarejestrować się na nfz do poradni zdrowia psychicznego. Jeżeli to depresja, będzie wiadomo co robić. Jeżeli coś innego - to też będzie przydatna informacja. Oczywiście istnieje ryzyko że starsza pani z wąsem i dyplomem
Jak walczyć z lenistwem? Ostatnio zwykle większość dni leżę w pokoju dopiero około 15/16 włącza mi się słomiany zapał, ogarniam trochę w pokoju idę się umyć i po tych czynnościach znowu idę się jebnąć na kanapę bo on opada? ://
#psychologia #lenistwo #motywacja
#psychologia #lenistwo #motywacja
@kinol_exe: szkoła, praca, zobowiązania np. zwierze, dziewczyna? NIC?
3
Kot oglądający Toma i Jerry'ego w zlewie

Pan Bobby spędza czas na kąpieli, oglądając swój ulubiony film Tom i Jerry.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Już za chwilę, za dni parę
#tiktok #pies #wakacje #azylboners #lenistwo #prokrastynacja #wiosna #memy #smiesznypiesek
#tiktok #pies #wakacje #azylboners #lenistwo #prokrastynacja #wiosna #memy #smiesznypiesek
źródło: comment_1616483998YBtdDjWgyxCrq0wrfBOFHl.jpg
Pobierz- 2
Mircy z #wroclaw. Czy polecaci jakiś komis samochodowy we Wro lub bliskiej okolicy? Chcę coś kupić, a nie mam ochoty za bardzo się użerać, czy jeździć cholera wie jak daleko. Trochę #lenistwo :) #kiciochpyta
@ack Jak się nie chcesz pałować to kup używane od dealera.
@Grzybnia Nie jestem pewien czy się rozumiemy - ja mówię o aucie z salonu producenta, takie które ktoś brał w leasing i oddał po 2-3 latach. Na używce ryzyka nie unikniesz, jednak tu uważam że jest najmniejsze. A nie raz i gwarancję dostaniesz.
@juliusz-slowacki trzymaj się mirek
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
MOJEGO J------O ASTRONOMICZNEGO LENISTWA! JAK SIĘ TEGO K------A POZBYĆ?
@ruda_stuleja: Połóż się i to przeczekaj ¯\_(ツ)_/¯
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 367
Prawilnie przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#heheszki #humorobrazkowy #motywacja #coaching #lenistwo #demotywatory
#heheszki #humorobrazkowy #motywacja #coaching #lenistwo #demotywatory
źródło: comment_1614425164PxCrkjyKujye0bH6TEG4sT.jpg
Pobierz@wszyscy: lewactwo wytyka Kulczyków a potem chce o-----ć byle dentyste, czy informatyka.
Poza tym te foto mi przypomina jakiś socjalistyczny kraj.
Poza tym te foto mi przypomina jakiś socjalistyczny kraj.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czasami pospawam sobie dla znajomych jakies schody czy balustrady za hajs, bo lubie.
Normalnie pracuje w fabryce smrodu i teraz znajomy znajomego chce schody kręcone a mi sie nawet nie chce z wyrka wstać choć dobrze płaci.
#spawajzwykopem #lenistwo #pracbaza
Normalnie pracuje w fabryce smrodu i teraz znajomy znajomego chce schody kręcone a mi sie nawet nie chce z wyrka wstać choć dobrze płaci.
#spawajzwykopem #lenistwo #pracbaza
@Salomonthekrol: Skoro tylko w ten sposób dorabiasz to chyba o to chodzi - nie chce Ci się to nie rób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@girlsjustwannahavefun: głodnemu chleb na myśli
siemka mireczki. jest taka sprawa, że od kilku dni boli i kłuje mnie w głowie. i nasuwa mi sie pytanie. siedze w domu tak naprawde od półtora tygodnia i wychodze raz dziennie do sklepu czy na siłownie. dieta od 2 tygodni też jest mega słaba. myślicie, że to może być powodem takiego pobolewania łba?
#zdrowie #medycyna #lenistwo #lekarz #dieta
#zdrowie #medycyna #lenistwo #lekarz #dieta
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@michal_77: ja dziś się czuje tak jakby ktoś mnie obuchem w łeb p--------ł. Ostatnio chyba miałem za dużo stresu, na siłownie nie chodzę, czuje sie tak jakby mój mózg nie pracował. Wolałbym już to Twoje kłucie chyba.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rudaawiewiorkaa: dobra, przeczytałem cały post z komentarzami i moim zdaniem wyrwałaś to z kontekstu. @Scotieb odpisywał jakiemuś typkowi, który twierdził że wygląd nie ma znaczenia w znalezieniu partnerki więc on po prostu pokzał mu swoje atuty na potwierdzenie swojej tezy. Wygląd jest najważniejszy, sama to przyznałaś więc nie wiem po co ta nienawiść?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@procesor_jednordzeniowy: w komórce były 2 deski które wziąłem wcześniej z podwórka by wyschły, koniec tygodniowego zapasu
- 0
#wyznaniezdupy #lenistwo #heheszki
zawsze piłem kawę i herbatę mocno osłodzoną ale dzisiaj mi się skończył cukier a jestem bardzo leniwy, aż tak leniwy, że nie chce mi się iść do sklepu po cukier więc pierwszy raz piję gorzką kawę, trzymajcie kciuki żeby mi gardła nie wypaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze piłem kawę i herbatę mocno osłodzoną ale dzisiaj mi się skończył cukier a jestem bardzo leniwy, aż tak leniwy, że nie chce mi się iść do sklepu po cukier więc pierwszy raz piję gorzką kawę, trzymajcie kciuki żeby mi gardła nie wypaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ConanLibrarian: calkiem spoko, ale zalezy od miodu ;-) aczkolwiek rano to wolę walnac doppio bez niczego. A w dzień cos co okreslam jako "napoj kawowy" - no i tam moze byc jakis miod w latte czy cos.
@notdot: cukier psuje smak wszystkiego co sie pije. Miód lepiej.
@notdot: cukier psuje smak wszystkiego co sie pije. Miód lepiej.
@wszyscy: Wyskoczyłem po rum. Każdy z nas coś wyniósł z tej rozmowy. :-)
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 0
Przepływ informacji w poniedziałek dzień i poniedziałek/wtorek noc taka sama jak w niedzielę albo święta. Kurde ludzie dajcie jakąś akcję bo zanidzić się można w tym niebie.
#informacje #niebo #lenistwo
#informacje #niebo #lenistwo
- 1
Zacząc ustalac sobie drobne cele na różne dni. Możesz sobie spisac na kartce cos typu 'sprzątnąć w mieszkaniu', 'zrobić potrzebne zakupy' itp. Odkreślaj sobie zrobione.
@Hyrieus
@Hyrieus




















Gilbreth przestudiował metody pracy różnych murarzy— murarzy słabej klasy i murarzy wysokiej klasy, po czym doszedł do zaskakującej konkluzji o wielkiej wadze i znaczeniu. Stwierdził mianowicie, że najwięcej mógł nauczyć się od najbardziej leniwych pracowników.
Gilbreth sądził, że najwięcej drobnych, przypadkowych usprawnień, które wykluczają niepotrzebne czynności i
źródło: comment_1624274707lObixz43l4VkkdnCq89xOs.jpg
PobierzStworzyć jak najwięcej patentów omijających oficjalny proces produkcyjny żeby zrobić i się nie narobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)