W roku 1920. Frank B. Gilbreth Senior poddał ocenie ruchy wykonywane przez robotników w fabryce, aby stwierdzić, jakie są najbardziej ekonomiczne/skuteczne ( efficient ) techniki wykonywania zadań.
Gilbreth przestudiował metody pracy różnych murarzy— murarzy słabej klasy i murarzy wysokiej klasy, po czym doszedł do zaskakującej konkluzji o wielkiej wadze i znaczeniu. Stwierdził mianowicie, że najwięcej mógł nauczyć się od najbardziej leniwych pracowników.

Gilbreth sądził, że najwięcej drobnych, przypadkowych usprawnień, które wykluczają niepotrzebne czynności i
g.....e - W roku 1920. Frank B. Gilbreth Senior poddał ocenie ruchy wykonywane przez ...

źródło: comment_1624274707lObixz43l4VkkdnCq89xOs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giocarte: > który wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stworzyć jak najwięcej patentów omijających oficjalny proces produkcyjny żeby zrobić i się nie narobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda: Nie szukałbym odpowiedzi w Internecie. Godzina porównywania objawów z różnymi przypadłościami i okaże się, że masz PTSD, nerwicę i k-----ę. Jeżeli nie żal ci tych 100-150 zł, to warto przejść się do psychologa, albo spróbować zarejestrować się na nfz do poradni zdrowia psychicznego. Jeżeli to depresja, będzie wiadomo co robić. Jeżeli coś innego - to też będzie przydatna informacja. Oczywiście istnieje ryzyko że starsza pani z wąsem i dyplomem
  • Odpowiedz
Jak walczyć z lenistwem? Ostatnio zwykle większość dni leżę w pokoju dopiero około 15/16 włącza mi się słomiany zapał, ogarniam trochę w pokoju idę się umyć i po tych czynnościach znowu idę się jebnąć na kanapę bo on opada? ://
#psychologia #lenistwo #motywacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy z #wroclaw. Czy polecaci jakiś komis samochodowy we Wro lub bliskiej okolicy? Chcę coś kupić, a nie mam ochoty za bardzo się użerać, czy jeździć cholera wie jak daleko. Trochę #lenistwo :) #kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Grzybnia Nie jestem pewien czy się rozumiemy - ja mówię o aucie z salonu producenta, takie które ktoś brał w leasing i oddał po 2-3 latach. Na używce ryzyka nie unikniesz, jednak tu uważam że jest najmniejsze. A nie raz i gwarancję dostaniesz.
  • Odpowiedz
siemka mireczki. jest taka sprawa, że od kilku dni boli i kłuje mnie w głowie. i nasuwa mi sie pytanie. siedze w domu tak naprawde od półtora tygodnia i wychodze raz dziennie do sklepu czy na siłownie. dieta od 2 tygodni też jest mega słaba. myślicie, że to może być powodem takiego pobolewania łba?
#zdrowie #medycyna #lenistwo #lekarz #dieta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal_77: ja dziś się czuje tak jakby ktoś mnie obuchem w łeb p--------ł. Ostatnio chyba miałem za dużo stresu, na siłownie nie chodzę, czuje sie tak jakby mój mózg nie pracował. Wolałbym już to Twoje kłucie chyba.
  • Odpowiedz
@rudaawiewiorkaa: dobra, przeczytałem cały post z komentarzami i moim zdaniem wyrwałaś to z kontekstu. @Scotieb odpisywał jakiemuś typkowi, który twierdził że wygląd nie ma znaczenia w znalezieniu partnerki więc on po prostu pokzał mu swoje atuty na potwierdzenie swojej tezy. Wygląd jest najważniejszy, sama to przyznałaś więc nie wiem po co ta nienawiść?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wyznaniezdupy #lenistwo #heheszki
zawsze piłem kawę i herbatę mocno osłodzoną ale dzisiaj mi się skończył cukier a jestem bardzo leniwy, aż tak leniwy, że nie chce mi się iść do sklepu po cukier więc pierwszy raz piję gorzką kawę, trzymajcie kciuki żeby mi gardła nie wypaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ConanLibrarian: calkiem spoko, ale zalezy od miodu ;-) aczkolwiek rano to wolę walnac doppio bez niczego. A w dzień cos co okreslam jako "napoj kawowy" - no i tam moze byc jakis miod w latte czy cos.
@notdot: cukier psuje smak wszystkiego co sie pije. Miód lepiej.
  • Odpowiedz
Przepływ informacji w poniedziałek dzień i poniedziałek/wtorek noc taka sama jak w niedzielę albo święta. Kurde ludzie dajcie jakąś akcję bo zanidzić się można w tym niebie.

#informacje #niebo #lenistwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach