Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kondzio_bondzio: no i nie mieć po tym wspinaniu się po drabinie kariery. Czasu i sił na posiadanie potomka. Przez co trzeba coraz ciężej pracować żeby coraz większą rzeszę emerytów utrzymać. Ale kulczykow problem obciążenia podatkowego nie dotyczy
@niochland: Ciężka praca to wielogodzinna praca fizyczna lub umysłowa. Ciężką pracą można nazwać zarówno 12 godzinne przerzucanie kartofli na hali, wkładanie jednej śrubki na montażu, czy programowanie a nawet nauką umiejętności w celu poprawienia swojej sytuacji.

W moim przypadku ciężką pracą były przysłowiowe ogórki w Niemczech w czasach technikum, potem studia na których wychodziłem daleko ponad program nauczania, a teraz praca w Niemczech w wyuczonym zawodzie po 10-12h. Dzięki ciężkiej pracy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szymson: o bosheee..najlepiej zrobić banieczke bo jaśnie pan chce się rozmnożyć a życie ma lvl hard i trzeba pracować a on chciałby mieć macierzyński razem z mamusią. Najlepiej jeszcze dochód gwarantowany bo przecie robi bardzo ważną nikomu nie potrzebna robotę. Ależ mnie #!$%@? takie gadanie... Wyjdź od mamusi kiecki i zacznij żyć i zarabiać na swoje zachcianki/życie/dzieci/żonę/cokolwiek tylko zechcesz.
@d4t4 albo jak z mokrego snu Korwina o USA w początkach XX wieku, które podaje jako wzór dla swojej utopii. Jakbyś nie obracał kota ogonem to i tak nie wybronisz idiotyzmów swojego idola.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kondzio_bondzio: no ja bym chciał zarobić tyle żeby móc jak policjant/wojskowy/górnik. Pójść za te pieniądze na wcześniejszą emeryturę. Ale mimo wysoko opłacanej profesji. System mi nie pozwoli, bo inflacja mi zżera oszczędności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kondzio_bondzio: no tylko bym się sobą brzydził. Ja tylko twierdzę że klasa pracująca to niewolnictwo, które dzięki skali pozwala na kilku obiboków. Ale cała reszta ma całe życie #!$%@?ć. A na #!$%@? mi ten lepszy samochód, 2 tygodnie urlopu raz do roku za granicą. Żeby być lepszy od innych niewolników? Ja chcę zmian w systemie