@odysjestem nie mam prlowskiej mentalności, obiecałem że skończę co zacząłem to to zrobię, choć i tak powinienem skończyć wczoraj, ale się trochę ociągam, jutro już robię aż skończę.
dziś nastał ten wielki dzień ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dobrego miesiąca męczyłem się chodząc do tej roboty, a tak w sumie się nie da na dłuższa metę odliczać dni do piątku, więc adios , w ten sposób ani znajomego ( bo był szefem ) ani pracy 5 minut od domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracabaza #praca #finanse #przegryw #januszex #chwalesie
Pobierz janusz90 - dziś nastał ten wielki dzień ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dobrego miesiąca męczyłem si...
źródło: comment_1640095040BWfjMf4pPee1Ij4ObsoMC7.jpg
Mireczki,
Powiedzcie mi jak to jest że wszystkie te januszexy rozdają prezenciki w formie alkoholi, slodyczy i innych dobroci dla wszystkich tylko nie swoich pracowników. U nas w biurze właśnie trwa pakowanie takich upominków i mamy teraz jezdzic do naszych klientów i wręczać jak frajerzy. A my, skromni pracownicy dostaniemy gówno kalendarze firmowe i cukierka, nawet premii nie dają... Nienawidzę świąt w mojej firmie
#zalesie #januszex #praca #pracbaza #bekazpodludzi #korposwiat
Gurwa dlaczego? Dlaczego przeglądając kolejne oferty pracy nie ma w nich nic podane o zarobkach, nie mówię już docelową stawkę, ale same widełki finansowe choć. I ja, inżynier z kilkuletnim doświadczeniem na budowach idę na rozmowę, gdzie w ofercie pracy milion wymagań względem obsługi programów, doświadczenia dostaje w propozycji stawkę jak na studenckim stażu i to od "poważnych" firm na rynku. Publikując te widełki finansowe oszczędzili by czas i zasoby zarówno swoje
@Megawonsz_dziewienc: heheherbata mi wystygła, w ogłoszeniu piszą, że WYMAGANE jest (czyli w moim rozumieniu obowiązkowo i bez tego nie ma co startować do rozmowy) :
- minimum 4 letnie doświadczenie w inwestycjach +50 mln
- obsługa CAD, Norma, office
- wycena, nadzór nad podwyko, rozliczanie budowy
- praca wiadomo 10 h +, delegacje itp.
I jak dla Ciebie widełki 2.5-15 k to Xddd chłopie
Z samych wymagań jakie stawiają, widełki powinny
@tajfunkanalia: no ja na umowie miałem jasno napisane " bez możliwości premii" także Xddddd. Mimo wszystko PR działa w tych firmach tak, że zachęca do składania CV. Wrzucanie relacji z wielkich budów, organizowanie staży (za gówniane pieniądze), atakowanie uczelni, organizowanie wykładów. Sprawia to, że ma człowiek wyobrażenie wręcz niebiańskie o tych firmach, prawda wychodzi na rozmowach kwalifikacyjnych bądź też jak ja głupi po półrocznym czy rocznym okresie próbnym po którym proponują
#mall #zakupy #zalesie #januszex

Nie robię takich rzeczy ale - NIE POLECAM firmy MALL.PL
Najgorsza obsługa klienta z jaką się spotkałem. A w sumie jej brak.
Moja mama zamówiła dwie klawiatury na święta jako prezenty. Ponad tydzień temu. Firma ta miała atrakcyjną cenę oraz zapewniali na stronie głównej o dostarczeniu produktów przed świętami. Przez ostatni tydzień przesyłka nie została nadana. W związku z nasilonym ruchem przed świętami, zaniepokojeni próbowaliśmy skontaktować się z
Pobierz schaefer - #mall #zakupy #zalesie #januszex 

Nie robię takich rzeczy ale - NIE POL...
źródło: comment_1639994830Jnjnk6y7Qi1n8XwwoDuqFg.jpg
Jak tam kumple? Ja wstałem byłem w sklepie po energetyka nie było moich ulubionych monsterków (biały i fioletowy) to wziałem blacka jagodowego ale w domu dopiero oświeciło mnie że to z cukrem :<<<< Ale też wziąłem sobie sprite zero 1L (1L a nie jak w biedrze udawane 0,85L) i zapłaciłem za to 8 zł.... Dużo ale do końca roku żyję trochę rozrzutnie, po nowym roku trochę pasa zacisnę . Ogólnie dostałem zapro
Pobierz SamotnyFapino - Jak tam kumple? Ja wstałem byłem w sklepie po energetyka nie było moi...
źródło: comment_1639993543eBWAVLB9ZuCNSPqSoWCWdl.jpg
Mam znajomego, który pracuje w naprawdę #!$%@? firmie.

#!$%@? na 3 różne zmiany 5 dni w tygodniu po 8h. Niby nic dziwnego ale dojazd do pracy jak i z pracy w ciągu dnia zajmuje mu 4h busem zbiorczym. Wychodzi na to, że dziennie pracuje 12h z czego tylko za 8h ma płacone. #!$%@? też wszystkie Soboty i cieszy się bo dostał ostatnio 2900zł na rękę. Jak w tym kraju ma być dobrze
czy tak skończyć karierę w pracy?( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie mam umowę do końca stycznia, ale nie chce tam robić dłużej, pomyślałem że jebne wypowiedzenie w sylwestra ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nawet nie wiem czy przetrwam tam kolejne 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #polska #pytanie #zarobki #przegryw #korposwiat #pieniadze #praca #januszex #januszebiznesu #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz janusz90 - czy tak skończyć karierę w pracy?( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie mam umowę do końca st...
źródło: comment_1639905042x41LAxb9jE0c9HcMSPOAvd.jpg
@janusz90 nie polecam scam stronek typu zwolnienie lekarskie pl wejdź na znany lekarz i umów się przez telefon powiedz ze katar coś tam i na tydzień dostaniesz bez problemu max 10dni
Pół roku temu przedstawiałem ofertę w jednym januszexie. "Szef" narzekał, że co chwile zmienia pracowników bo nic nie umieją i trudno teraz o dobrego pracownika. 2 miesiące temu zobaczyłem owego szefa, który robił już jako sprzedawca w innym punkcie, który obsługiwałem. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się od niego, że pracownicy rozwalili mu firmę i w ogóle wszystko to ich wina a on taki dobry dla nich był xD. Pomyślałem sobie- okej, może
Prezentuj supernowoczesny, rewolucyjny i kompleksowy masterplan modernizacji polskiej armii.
Nie bądź w stanie przygotować estetycznych slajdów do prezentacji na poziomie lepszym niż 70-letnia Grażyna z #januszex .

Żeby nie było, ja ich szanuję chociażby za prowokowanie debaty publicznej, ale poziom wizualny to jest jakaś groteska odbierająca powagę przedstawianej treści.

#bartosiak #polska #geopolityka #wojna #wojsko #militaria #polityka
Pobierz aei9077 - Prezentuj supernowoczesny, rewolucyjny i kompleksowy masterplan modernizacj...
źródło: comment_1639865815VllMo2DoWdck1NWkViQa1W.jpg
Its nothng personal, ale nie widze Twojego komentarza o obronie nie wiem no linii nabrzeża, ale widzę ze ujowe slajdy. Widzą ten komentarz też inni którzy prezentacji nie oglądali, albo w ogole się nie interesują, ale czytali Twój komentarz i kreują sobie opinię, ze ujowe prezentacje robi nasza mysl polityczna. No ujowe, no też mam jakis tam pierwiastek artysty w sobie podobnie jak moja mama Krystyna lat 60 i miliony Polaków... także
Zawsze mnie zastanawia, kiedy czytam tutaj o #!$%@? do januszeksu za minimalną albo pracy na magazynie - czemu Ci ludzie nie chcą się przekwalifikować na zawód który da im większą kasę i niezależność? Jest tyle prostych, fizycznych zawodów gdzie można zarabiać dobre pieniądze nie mając wykształcenia: ot choćby wykończeniówka, glazurnictwo. Jak ktoś równo kładzie płytki to spokojnie wyciśnie te kilka tysięcy złotych miesięcznie, a w dużych miastach to myślę że lekko okolice