Ahhh praca w #januszex to inny wymiar. W mojej ostatniej pracy, był WYMÓG robienia nadgodzin, minimum dwie soboty i 10 nadgodzin w tygoniu, jeśli ktoś tego nie robił, to był wzywany i miał rozmowę z prezesem, kierownikiem i majster XDD. Ogólnie, to tak wychowali sobie roboli, że pracowali po 10 godzin każdego dnia plus wszystkie soboty, i to chwalenie się zarobkami "ja to zarabiam 4,8 tys", tylko zapominali, że robią
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 3
@Chicoxxx66 Polacy są antysocialni i antypracowniczy. Mają myślenie typowe dla neoliberałów( dla Korwina i reszty). Związki zawodowe - nieroby, płaca minimalna - a, na co to komu. Dzieci robotników wierzę, że będą prezesami banków., dlatego pracodawcy mogą wszystko.
@mathias94: w pracy masz znajome twarze, pamiętaj o tym. Patrz na siebie, nie na innych.
Ze wszystkich poprzednich firm, jakikolwiek kontakt został mi może z 6 osobami, w tym z 3 bardzo dobry.
Ze wszystkich poprzednich firm, jakikolwiek kontakt został mi może z 6 osobami, w tym z 3 bardzo dobry.
@mathias94: nie moja sprawa ale mordo, do pracy chodzisz dla pieniędzy a nie dla znajomosci, jeśli znajdziesz robotę za znacząco lepsza kwotę to bym się nawet nie zastanawiał, znajomi z pracy na chleb kasy nie dadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeglądam sobie komentarze pewnej firmy i znalazłem takie coś. Muszę powiedzieć że bystre, żeby oceniać firmę również po elewacji - w sytuacji jak niszczy widok mieszkańcom.
Nigdy nie wpadłem na taki pomysł, ale wydaje mi się bardzo spoko. Bo faktycznie ten januszex ma ohydną elewację, remontu to dawno nie widziało i straszy ulicę.
#slask #januszex #dbajmyomiasto
Nigdy nie wpadłem na taki pomysł, ale wydaje mi się bardzo spoko. Bo faktycznie ten januszex ma ohydną elewację, remontu to dawno nie widziało i straszy ulicę.
#slask #januszex #dbajmyomiasto
źródło: P6nrfG2
Pobierz@Klopsztanga: Zaraz fryzjera będą Julki oceniać na jedną gwiazdkę, bo nie ma 190 cm, Pizzerię na jedną gwiazdkę, bo pizzerman ma niewyjściową gębę. Zajebiste. Chociaż tyle, że ocena jest uzasadniona i można lać na autora ciepłym moczem
- 1
@kuroszczur: ale to ty piszesz by oceniać po wyglądzie ludzi xD
Ale masz rację, też bym ocenił gdyby turek mi robił kebsa w ubraniu roboczym po remoncie kanciapy itp.
Ale masz rację, też bym ocenił gdyby turek mi robił kebsa w ubraniu roboczym po remoncie kanciapy itp.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 391
Mirki firma w której pracuje, chce mnie pozwać, bo złożyłem wypowiedzenie XD "MY OPŁACALIŚMY MIEJSCE PRACY, PRĄD, PODNOSILIŚMY KOSZTA, A TY CHCESZ SIĘ ZWOLNIĆ".
Walić #januszex (。◕‿‿◕。)
#praca #pracbaza #januszebiznesu
Walić #januszex (。◕‿‿◕。)
#praca #pracbaza #januszebiznesu
@Chicoxxx66: ale że jak? Dzień dobry proszę to moje wypowiedzenie.
Żadnego wypowiedzenia narażasz nas na koszty, spotkamy się w sądzie.
Przecież to nawet odruchowo można wybuchnąć śmiechem
Żadnego wypowiedzenia narażasz nas na koszty, spotkamy się w sądzie.
Przecież to nawet odruchowo można wybuchnąć śmiechem
@Chicoxxx66: No to jak ponosili same koszta, to ich odciążysz zwolnieniem, skoro to dla nich był taki ciężar. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pshybysz: towar uszkodzony i robi się problem bo teraz ciężko udowodnić kto to uszkodził. Sprzedawca nie może zabronić ci zwrotu ale może ciebie obciążyć kosztem utraty wartości przedmiotu uznając że ty go zniszczyłeś.
https://www.shoplo.pl/blog/czy-masz-obowiazek-przyjac-zwrot-uszkodzonego-towaru
z kolei ty mogłeś zgłosić problem z rękojmi
https://www.shoplo.pl/blog/czy-masz-obowiazek-przyjac-zwrot-uszkodzonego-towaru
z kolei ty mogłeś zgłosić problem z rękojmi
@Pshybysz Powinieneś zgłosić reklamację. Zwrot na mocy ustawy, co się powolujesz jest bez podania przyczyny i jak rzecz nie działa, to mogą ci nie zwrócić pieniędzy
te śmieszne procedury, to obowiązujące prawo i sprzedający ma rację
te śmieszne procedury, to obowiązujące prawo i sprzedający ma rację
5
Tajemnicza fabryka w Chinach

co tam się wyrabia?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki pytanko odnośnie #wypowiedzenie pracuje w danej filmie 7 miesięcy, jednak pierwsze trzy miesiące to okres próbny, teraz dostałem umowę na 2 lata.
Do okresu wypowiedzenia liczy się tylko czas po okresie podobnym, czyli 4 miesiące, co oznacza 2 tygonie wypowiedzenia, czy od początku zatrudniania czyli 1 miesiąc wypowiedzenia.
#kiciochpyta #praca #pracbaza #januszebiznesu #januszex
Do okresu wypowiedzenia liczy się tylko czas po okresie podobnym, czyli 4 miesiące, co oznacza 2 tygonie wypowiedzenia, czy od początku zatrudniania czyli 1 miesiąc wypowiedzenia.
#kiciochpyta #praca #pracbaza #januszebiznesu #januszex
@Chicoxxx66 Od początku
@Chicoxxx66: plus liczone od końca miesiąca. Czyli jezeli złożysz dzis, nowa od 01.04.2023
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@uberGoy: no ale z rachunkami zaniżonymi tak żeby się kary umowne zgadzały? Bo ja tak rozumiem to co napisałeś.
Formalnie to oni powinni zrobić tak, że: wypłacają czy tam wyliczają Ci wynagrodzenie w rzeczywistej wyższej wysokości i takie zgłaszają do ZUS, a potem potrącają sobie z niego kary do niższej wysokości. A oni zrobili to chyba tak, że uznali, że obniżają Ci wynagrodzenie, takie zgłaszają do ZUSU i w tym
Formalnie to oni powinni zrobić tak, że: wypłacają czy tam wyliczają Ci wynagrodzenie w rzeczywistej wyższej wysokości i takie zgłaszają do ZUS, a potem potrącają sobie z niego kary do niższej wysokości. A oni zrobili to chyba tak, że uznali, że obniżają Ci wynagrodzenie, takie zgłaszają do ZUSU i w tym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@Smasher69: taka praca hańbi
konto usunięte via Wykop
- 1
@Smasher69: brutalne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@HausHagenbeck: l4 pol roku najlepiej jak juz
- 3
@Akinori456: bo też i o czym tu rozmawiać... ja mam tak że jeśli w pierwszym dniu pracy nie nadaję na tych samych falach co druga osoba to wiem że nie będę z nią w ogóle rozmawiał
Może mi ktoś wyjaśnić, czemu niektóre #januszex płacą najniższej minimalnej i dają ogromną premię. podam swój przykład pracowałem chwilę w firmie na produkcji gdzie miałem 19,5 brutto na godzinę UOP, jeśli zrobiłem dwie soboty i 10 nadgodzin w tygoniu, to dostawałem 4200 zł wypłaty XD
całe szczęście zmieniam pracę na typowo związana z kierunkiem studiów i na okresie próbnym będzie 4800 netto (。◕‿‿◕。)
całe szczęście zmieniam pracę na typowo związana z kierunkiem studiów i na okresie próbnym będzie 4800 netto (。◕‿‿◕。)
@Chicoxxx66: no właśnie po to abyś przychodził w soboty
@Chicoxxx66: bo premię mogą ci raz dać a raze nie, a z kwotą na umowie już tak nie mogą sobie pozwolić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 7
@czeskiNetoperek: ale po co zmieniać pozycje? Na jednym fotelu, w tym samym momencie masz przegląd obu dziur ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: uber_meme2
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PanNieznanypl Zawsze śmieszy xD
konto usunięte via Android
- 1
@PanNieznanypl
było nitowane dla huopa
było nitowane dla huopa
- 298
@Birbirgo13: po 13 godzinach*
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























#pracbaza #praca #inspekcjapracy #januszex #