Wpis z mikrobloga

Syyacja w mojej pracy jako magazynier wygląda tak, na początku było ciężko się przyzwyczaić, ale potem to już z górki. Potem ludzie zaczęli się zwalniać a nowo zatrudnieni uciekać, teraz mamy Ukraińca, tylko zatrudniony na stanowisko wózkowego mającego stawke 4200zł brutto, a ja jako magazynier mam 3490zł brutto, ale do czego zmierzam. Mój Janusz ubzdurał sobie że zostanę wózkowym ale nie podwyższyli mi pensji czy też dali "awans" tylko kazał za obecną stawke jeździć, podczas gdy przyjęty Ukr nie jeździ, tylko sortuje detal czyli robi moją robote za minimalną dostając 4200zł brutto, a ja robiąc jego robotę dostaje minimalną krajową. Plus jeden z magazynu ciągle na mnie drze jape że czemu tak źle jeżdżę, i że za wolno, że go nie obchodzi że nie mam doświadczenia na wózkach, a sam głupi ch*j nie wsiądzie bo mu za to nie płacą a ja mam robić. Mówiłem o tej sytacji przełożonemu a on tylko że robota ma być zrobiona i go nic nie obchodzi. Pier*ole, idę dziś do działu kard i zapytam sie czy to legalne że mnie zmusza do pracy która nie jest w zakresie moich obowiązków.
#przegryw #robpill #januszex
Robotnik_Czterobrygadowy - Syyacja w mojej pracy jako magazynier wygląda tak, na pocz...

źródło: pepe-picture-download-24

Pobierz
  • 13
Plus jeden z magazynu ciągle na mnie drze jape że czemu tak źle jeżdżę, i że za wolno


@Robotnik_Czterobrygadowy: Ale co Ty robisz? Po jednym darciu mordy od kogoś się zatrzymujesz i pytasz czy go nie #!$%@?ło bo nie jesteś jego stara by na Ciebie ryja darł i nie piliście razem wódki więc niech sobie nie pozwala mówić do Ciebie na Ty. A potem #!$%@? jeździsz tak wolno jak tylko się