Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, chciałem tutaj wylać swój hejt na pracę w januszexach. Przez sytuację w domu mam mocną fobię społeczną, która utrudnia mi wszystkie sfery życia.
Nie jestem w stanie pracować w biurze z ludźmi, więc zmuszony jestem robić w januszexach fizycznie.
Skala pogardy i trzymania za mordę pracownika przez kierownictwo, czy szefostwo jest porażająca.
Kiedyś myślałem, że na portalach typu gowork ściemniają, albo pisze to konkurencja, ale pracuję aktualnie w trzeciej firmie i widzę, że schematy się powtarzają. Dobrze, że wyrobiłem sobie gadanie, bo inaczej jakbym nie potrafił odpyskować to zaraz robiłbym jako frajer.

Jedyne co mogę zrobić to podnieść kwalifikacje żeby wylądować w pracy, gdzie nie przyjmują ludzi z ulicy, a trzeba coś potrafić, bo inaczej skazany będę na przebywanie z tymi pełnymi pogardy i sfrustrowanymi ludźmi.

Dobrze jest choć raz w życiu zasmakować takiej pracy żeby już więcej nie chcieć tam wrócić i robić wszystko żeby nie być "tym z ulicy".

Brutalny #robpill
#zalesie #januszex #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

daruj sobie te kołpowe teksty. Leczę się od kilkunastu lat brałem sporo leków. Byłem na terapiach. Przez stres jakiego przez lata doświadczałem mam rozwalone jelito cienkie i stwierdzone Sibo, IMO. Muszę być na ścisłej diecie.

Muszę się tylko jeszcze bardIej postarać, teraz na pewno się uda. Po prostu byłem na złych terapiach bo rużne som( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@MajsterOfWihajster, uważam tak, bo nie ma tam, agresji słownej. Jak czytam, czy rozmawiam z osobami, które robią w biurze to mają spokój, nikt nie włącza radia, nie drze mordy, nie stoi ze stoperem przy tobie (miałem dziś taką sytuację, gdy szef robił mi sprawdzian, czy nadaję się do CNC).
Mieszkam z osobą, która robi zdalnie i ona siedzi sobie w ciszy przy excelu. Ciekawe, że można
@MajsterOfWihajster: Korpo gdzie przyjmują z ulicy to najczęściej call center, albo jakaś obsługa klienta. Nawet jeśli jakimś cudem uda się znaleźć coś innego, to i tak jest spora szansa, że będzie się przyjmowało interesariuszy (jakaś administracja), czy też musiało być w intensywnym kontakcie ze współpracownikami. Niektóre biura są też małe i ludzie są ściśnięci w open space, generalnie zazwyczaj popłaca też dynamiczność. Z wyjątkiem IT, gdzie ten charakter pracy jest inny,
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@MajsterOfWihajster, wpadłem przed snem na wątek i sorki, ale wcześniej źle odczytałem twój komentarz. Odczytałem go na odwrót, że pytasz mnie czemu uważam, że praca w biurze jest lżejsza mentalnie xp

Wracając do właściwego pytania to praca w januszexach jest lżejsza mentalnie, bo właśnie to co jest wadą jest też zaletą, czyli, np. nie jest wymagana wysoka kultura osobista, nie ma się cały czas styczności z
@mirko_anonim praca w januszexie nie jest lżejsza zarówno fizycznie, jak i psychicznie, głównie ze względu na ludzi, z którymi musisz przebywać przez 40 godzin w tygodniu. Pracowałem prawie 3 lata w kołchozach i od 12 lat pracuję w korpo i w życiu nie wróciłbym do januszexu choćbym miał tam zarobić 2 razy tyle co teraz.