Wpis z mikrobloga

Wiem, że większość z was usłyszy/usłyszało dziś to magiczne pytanie. No to jedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
- dziurkane
- ruchane
- dmuchane
- bzykane
- pukane
- orane
- sekszone
- lizane
- dymane
- grzmocone
- ciupciane
- je*ane
- kłute
- pompowane
- deptane
- kiszone
- kryte
- peklowane
- #!$%@?
- nitowane
- strzelane z haclufy
- zapinane
- szpachlowane
- klinowane
- ptaszkowane
- spuszczane z kija
- pasowane
- pokładane
- rżnięte
- marcowane
- prute
- drylowane
- zapylane
- młócone
- kopcone ?

Michałku a coś ty taki cichy?? Nic nie było?
To może tej swojej Pannicy zrobiłeś przynajmniej:
- Patelnie
- Zwiedzanie kuciapy
- Tarmoszenie nietoperza
- Zwiedzanie wzgórza
- Czochranie bobra
- Garbowanie lisa
- Podlewanie grzędy
- Nawadnianie pola
- Wyciskanie cytrynki
- Tulenie pieroga
- Francuskie tornado
- Drażnienie małża
- Łotoszenie żubra

NAWET TO NIEEE?! A MOŻE TY JE JAKI CIEPŁY?! MANIUŚ! MŁODY ZNOWU W TEN WEEKEND CI*Y NIE POWĄCHAŁ.
TEJ MOŻE ON JE JAKI CIEPŁY ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pracbaza #heheszki #przegryw #robpill #januszex #januszalfa #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #heheszki #patologiazewsi #robpill
s.....u - Wiem, że większość z was usłyszy/usłyszało dziś to magiczne pytanie. No to ...

źródło: mem

Pobierz
  • 26
@Skowyrny_Johnny: nie wiem, ale jak tyrałem jako kieras na produkcji to pamiętam, że robole miały szary papier najtańszy, taki szorstki jak papier ścierny co firma kupowała chyba na wagony :D, a umysłowi mieli mięciutką regginę :D

Zawsze nas to bawiło i w sumie produkcyjnych też. Tak jakby umysłowi mieli delikatniejsze dupy, a robole mogły się podcierać nawet pokrzywami :D
@sikalafou: ja idąc do pracy jako fizyczny też sądziłem że Mirki i Janusze co robią ze sobą 30 lat znają się chleją razem itd są best friends w pracy a okazuje się że wcale nie xD Potrafią razem pić wódę, a potem między sobą gadać "Na tego Mietka to uważaj, to stary cwaniak jest" xD Inna sprawa, że fizyczni za biurami też zbytnio nie przepadali, chociaż akurat tu były przesłanki do
Ogólnie fizyczni chyba nikogo nie lubią xddd


@silnikAtrakcyjny: tak, nie lubią biurowych, nie lubią wykształciuchów, nie lubią siebie nawzajem. To są zazwyczaj nieszczęśliwi, zgorzkniali ludzie, pogodzeni z tym, że nie wyszło im w życiu. Jedyny sposób w jaki mogą odreagować to właśnie często gnębienie (w ich mniemaniu) słabszych, czyli jak przytoczony przeze mnie informatyk case.