Wpis z mikrobloga

Czy jesteś zadowolony z tego jakie decyzje zawodowe podjąłeś i gdzie obecnie pracujesz/studiujesz/ w jakim kierunku idzie twoje życie ZAWODOWE?

Mając te 19/20 lat czy poszedłeś na studia, czy może nie, czy może zmieniłbyś liceum na technikum, może zawodówka i vice versa, gdybyś mógł cofnąć się w czasie itp.

#pracbaza #praca #zarobki #dzialalnoscgospodarcza #praca
#korposwiat #psychiatria
#ciekawostki
#depresja
#zdrowie
#przegryw
#psychoterapia
#zwiazki
#nauka
#socjologia
#pytanie #psychologia
#przegryw
#januszex
#studbaza
#pytanie
#zalesie
#heheszki
#pracait
#programista15k
Pobierz Zimny-jak-lod - Czy jesteś zadowolony z tego jakie decyzje zawodowe podjąłeś i gdzie ...
źródło: magia

Czy jesteś zadowolony z tego jakie decyzje ZAWODOWE podjąłeś i gdzie obecnie przez nie jesteś?

  • jest super - wybrałem bardzo dobrze 27.6% (94)
  • jest ok - mogłem wybrać lepiej, ale nie ma co narz 36.1% (123)
  • jest gorzej niż okej, często żałuję i cofnąłbym cz 17.9% (61)
  • jest tragedia, byłem idiotą, cofnąłbym czas 18.5% (63)

Oddanych głosów: 341

  • 16
Jestem niezadowolony, przez to że nie dostałem się na wybrany kierunek (informatykę na dobrym uniwerku zachodnim) to trafiłem automatycznie na drugi z listy który okazał się wymierającym gównem na średnim uniwerku (mechanika i budowa maszyn) zamiast walić konia i kasować 30k PLN/mc za zdalne stawianie bzdur na AWS to mogę teraz projektować śrubki za 5k będąc fizycznie w biurze albo przebranżowić się na fizola i tłuc też 30k ale kosztem #!$%@? za
@janek_kos: Bo z perspektywy czasu pokierowałabym nieco inaczej moim życiem. Chciałabym wyjechać do UK zaraz po maturze, nauczyć się języka, pożyć trochę w innym kraju i wrócić do Polski, a potem pokierować karierą jak to zrobiłam po porzuceniu studiów.