Kierownik naszej fabryki stworzył chat na którym można zgłaszać różne problemy. Jako, że staram się dobrze wypełniać swoje obowiązki, to też przyłożyłem się do regularnego informowania moich przełożonych o problemach na procesie produkcji. Minęły 2 miesiące i kierownik do mnie, że się na mnie zawiódł, bo zawsze mam jakieś ale i mam najwięcej do powiedzenia.

W skrócie - Kierownik stworzył chat na którym powinniśmy wypisywać problemy na procesie, ale w sumie to
GwachQar - Kierownik naszej fabryki stworzył chat na którym można zgłaszać różne prob...

źródło: e4d

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GwachQar: masz nauczkę żeby na przyszłość wiedzieć że jakiekolwiek czaty czy nawet boxy z pomysłami i uwagami do których możesz wrzucać karteczki (niektóre firmy tak robią) to tylko podpucha. Firma tak wyłapuje pracowników którzy narzekają/obniżają morale. Czasem służy jako podkładka dla działań kierownictwa-mogą coś usprawiedliwić tym że opinii mało albo że nie dotyczą jakiegoś problemu. Generalnie tu rzadko chodzi o jakiekolwiek pomysły. Prędzej ukryte badanie nastrojów wśród pracowników.
  • Odpowiedz
  • 7
@thewickerman88 No to u mnie rzeczywiście to działa. Jest stworzony system przez który można raportować problemy z procesem, czy inne pomysły związane z pracą. Generalnie dobre pomysły są premiowane, a każdy sensowny jest omawiany. Miło wyrwać się z januszexow i trafić do w miarę normlanej pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Strieloka: możesz wziąć urlop na wypowiedzeniu, ale nie możesz go skrócić tymi dniami. Ale możesz też podjąć inną pracę w tym czasie. Nie bardzo rozumiem, o którą wersję pytasz ;p
  • Odpowiedz
#praca #januszex #januszebiznesu #prawo #umowaoprace
chce rozwiązać umowę o prace , jest to mój pierwszy zakład pracy .
i tu moje pytanie, którą datę wpisać w wypowiedzeniu ? Pracowałem nie przerwanie
Zleceniówki przed czerwcem 2018
Umowa na czas określony 01.06.2018
Aneks 1 01.01.2019
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Wykopowicze! Chciałbym dzisiaj poruszyć temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i obalić mit, że przedsiębiorcy w Polsce mają do czynienia z wysokimi podatkami oraz utrudnieniami w prowadzeniu działalności.

Fakty są takie, że Polska wcale nie ma jednych z najwyższych podatków w Europie. Według danych OECD, Polska ma średni poziom obciążenia podatkowego w Europie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w Polsce obowiązują ulgi podatkowe dla przedsiębiorców, które pozwalają na zmniejszenie podatku
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w którym prowadzenie działalności gospodarczej jest utrudnione i obciążone wysokimi podatkami.


@DrCieplak: może podatki nie są wysokie, ale prawo podatkowe jest tak skomplikowane, że jak podpadniesz komuś że skarbówki, to może cię bezkarnie zniszczyć.

A, i nie zapomninajmy o interpretacjach podatkowych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem że ten portal zdycha ale że pracować to rzecz ważna, to i tutaj wystawie ogłoszenie.

2 osobowy skład, monter i pomocnik, szuka pracy w branży izolacji przemysłowych. Jesteśmy dostępni od zaraz. Jeden z nas ma vca, drugi scc, prawo jazdy, angielski b2/c1, doświadczenie w wełnie i pyrożelu. Stanowimy zgrany 2 osobowy zespół, który nie boi się wyzwań i pracy w ekstremalnych warunkach. Rozważymy każda propozycje.
#praca, #pieniadze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akshxh: Ladnie odklejony widze jestes. Tym bardziej bedziesz mial bardzo bolesne ladowanie jak zobaczysz ile jest warta Twoja praca ktora moze wykonywac doslownie kazdy po krotkim przeszkoleniu.
  • Odpowiedz