#januszex #kolchoz #pracbaza
w mojej pracy zmuszają na przyjscie w niedziele do pracy na nadgodziny
nie chca mnie puscic do domu pomimo że kot mi zdechł i musze go pochować bo mieszka ze mna współlokator i glupio trzymac zdechlego kota kilka godzin
chcialem wolne w piątek bo musze zawieść babcie na badania bo sama nie potrafi zajechac bo nie ma samochodu oraz autobusu, tez nie dają
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polnischefuhrer: mi raz jakis 'doradca pracy' czy jak to sie tam anzywa na spotkaniu z urzedu pracy opowiadal ze sie nie nadaje na szefa bo pracownicy od razu wlaza na glowe jak sie ich nie kontroluje. zreszta wiadomo jak zachowuja sie normicy. Sami r-----------a wszystko a potem maja pretensje ze r-------e.
  • Odpowiedz
Ile od nowego roku słyszę od znajomych co znaleźli lub zmienili pracę, że portale olx czy pracuj. pl im nic nie dały i pracę znaleźli bez codziennego ich przeglądania i aplikowania. Pytam się jaka firma jaki zakład czy firma prywatna a oni, że to ta to inna a gdy sprawdzałem olx czy pracuj.pl żadnych ogłoszeń nie było od tych podmiotów. Czy ja czegoś nie rozumiem przy zmianie i szukaniu nowej pracy albo
snorli12 - Ile od nowego roku słyszę od znajomych co znaleźli lub zmienili pracę, że ...

źródło: large_pracuj_1200x628_linia_a

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snorli12: tak, bo woli kogoś z polecenia. ludzie z portali to większa szansa na nietrafioną rekrutacje. Nie ważna jest ilość tylko jakość kandydatów.
  • Odpowiedz
Pierwszy dzień na frezarce w nowej firmie, na dzień dobry czekałem sobie godzinkę na szefa który mnie szkoli, fajny chłopak widać że kumaty, ale była śmieszna sytuacja bo przyszedł jakiś zawodnik co się zwalniał i obok mnie się kłócili, że jeden rucha drugiego na hajs a drugi ciągle brał L4 #januszex ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc moje zdziwienie i zmartwienie obok było spore, po czym przyszedł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z czego korzystacie do obsługi maila w biurze?
#korposwiat #januszex #firma #pracbaza #email

1) Outlook, setki folderów, maile którymi trzeba się zająć oznaczone jako "nie przeczytane"

2) Gmail, etykietki, automatyczna archiwizacja maili na które się odpowiedziało

Z czego korzystacie do obsługi poczty?

  • Outlook, foldery i oznaczanie jako "nie przeczytan 65.9% (58)
  • Gmail i etykietki + automatyczne archiwizowanie ma 23.9% (21)
  • Inne, napisz jakie 10.2% (9)

Oddanych głosów: 88

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turkotka: co w tym takiego super zabawnego, może nie jesteś świadomy ale nawet w prawie pracy jest zapis o tym że pracodawca może nałożyć karę finansową na ciebie na umowie o pracę xD. Jeżeli to praca gdzie może się zdarzyć pomyłka, sytuacja gdzie narazisz go na stratę to taki zapis jest jak najbardziej okej. Ostatnio jest jakaś dziwna tendencja że wszystko to januszerka itp,
  • Odpowiedz
Ostatnio jest jakaś dziwna tendencja że wszystko to januszerka itp,


@nairoht: Bo to najwięcej gadają Ci co jeszcze z pracą nie mieli jakoś specjalnie do czynienia i myślą że jak skończą szkołę to będą mieli dumne i świetnie płatne stanowisko xD Szkoda że 90% z nich zderzy się z szary rzeczywistością że nawet będąc po studiach i zrobionych kierunkach będziesz zazwyczaj zwykłym szaraczkiem na start
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podwyżka inflacyjna w tym roku będzie pomniejszona o skumulowana różnicę między podwyżkami inflacyjnymi a faktyczną inflacja w ostatnich 5 latach - narazie takie mętne tłumaczenie, zobaczymy jak faktycznie to rozwiążą
#januszex
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Złapałem pracę kierowcy bo byłem bezrobotny. W trasie okazało się że miałem nieodkręcone śruby w kole, w każdej oponie inne ciśnienie (obciążony dostawczy) i opony letnie będąc wysłanym na oblodzone i przysypane śniegiem drogi, bo na południu bolzgi w niektórych rejonach padało. Nikt nie sprawdził stanu technicznego auta przed trasą, mogłem się ku#@a zabić a ci udają że nic się nie stało. Nienawidzę tego parszywego kraju i tych sku$wiałych ludzi których nic
johnny_tsunami - Złapałem pracę kierowcy bo byłem bezrobotny. W trasie okazało się że...

źródło: 0009UZ2PO83RKJ2M-C122-F4

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sberatel: Przygotowywali mnie w trasę autem które stało od prawie roku, ja tego nie wiedziałem, teraz mi kolega z firmy powiedział jak szambo się wylało. A co ja k#@a mechanik jestem że mam sam sobie je sam w trasie naprawić!? kiedy jego usterki się zaczęły ujawniać. Tobie jak w biurze się #!$%@? komputer to kupujesz drugi za swoje!? to jest narzędzie pracy i miało być sprawne bo mnie zapewniali
  • Odpowiedz