#gielda a my w p-----e
wpisy
Najnowsze
Archiwum

sforce
- 5

Atomowy_Kurier
via Wykop- 1
@TajnyPortfelBuffeta: pół tagu miało ze mnie ubaw. HEHEHEHEHEH

TajnyPortfelBuffeta
- 1
@Atomowy_Kurier:

- 3
@mateusz_dzordan5656: a co ma z nim być
- 7
źródło: 1000030478
Pobierz#gielda jaki etf polecacie na półprzewodniki? Mam teraz skromna pozycję w micronie, ale myślę nad etf(ja nie gej)
@SuperGosc11: pamięciorze to nie półprzewodniki na nie masz Ekipę Totalnych Frajerów (ETF) o tickerze DRAM a na półprzewodniki SOXX
@SuperGosc11: albo sec0
- 10
@ParadygmatYT: zawsze kupował w dołku
- 593
Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33 bln USD
Plusujących zawołam równo za 6 miesięcy i zobaczymy jak kształtuje się cena.
Ja osobiście obstawiam ~$40 za akcję 15.12.2026
Łączna kapitalizacja: 2,33 bln USD
Plusujących zawołam równo za 6 miesięcy i zobaczymy jak kształtuje się cena.
Ja osobiście obstawiam ~$40 za akcję 15.12.2026
źródło: image
PobierzJaka będzie cena akcję SPCX 15.12.2026 w USD
- Powyżej 500 14.8% (308)
- 301-500 5.2% (109)
- 201-300 11.7% (244)
- 151-200 9.1% (190)
- 101-150 13.3% (276)
- 76-100 18.3% (380)
- 51-75 12.0% (250)
- 26-50 6.1% (126)
- 10-25 2.6% (55)
- Poniżej 10 6.7% (140)
@Przegrywex: nie doceniłem małp
@Przegrywex: no tak, ale na podstawie 4% akcji na giełdzie wyceniana jest cała firma :D
#ikze #gielda #inwestowanie Jak czarnek podniesie jak zapowiada 2 próg podatkowy do 180k zł to ludzi dokładających do IKZE pozostanie jakaś garstka, nowobogacka nisza. IKZE straci miano powszechności.
@Milanek93: najpierw niech podniosą, a potem to i tak inflacja nadgoni to szybko i znowu będzie problem xD
ludzi dokładających do IKZE pozostanie jakaś garstka, nowobogacka nisza
@Milanek93: czyli wrócimy do momentu kiedy IKZE powstawało. Później inflacja i wzrost zarobków dogoni.
IKZE straci miano powszechności.
@Milanek93: to już przy aktualnym rządzie może się stać - jeśli wejdzie OKI to pewnie część ludzi też chwilowo nie będzie wpłacać na (opodatkowane na końcu) IKZE tylko wybiorą nieopodatkowane oki gdzie nie ma podatku i ograniczenia wieku kiedy można kasę
- 3
#gielda a czemu Wy niegodziwcy AMKR sobie olewacie
@squanchySquanch: zróbmy może wersję na ANTY spółkę, jest paru mocnych kandydatów: Modivo, Dino, Kruk
- 5
#gielda Melduje świeży zakup 31 akcji ASTS.
@Padoks: oby tylko nie r-------i tych rakiet co zaraz startują xd
G---o odbija akurat jak sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@low_behavior_score: może być, ja np chce się zapakować ale poczekam na potwierdzenie najpierw. Równie dobrze na razie może zjechać do 40

@forfiterex: z groka nikt nie korzysta, teslą praktycznie nikt nie jeździ, ciekawe jak będzie z lotami w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perfumowyswir: Usługa dostępna tylko dla nielicznej garstki ludzi którzy nie wiedzą co robić już z kasą? Coś czarno to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 29
- 7
@KMDZ: Tak samo jak nie pokonał wielu innych etf'ów i akcji. Jakie to ma znaczenie?
@ParadygmatYT Zajebisty wynik, gratki
@ParadygmatYT Zajebisty wynik, gratki
Skrót dzisiejszych wiadomości biznesowych #codziennybiznes #gielda #biznes #finanse #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.
Fox przejmie Roku w ramach transakcji o wartości 22 mld dolarów
Fox Corporation zawarła umowę dotyczącą przejęcia firmy Roku za kwotę około 22 miliardów dolarów, łącząc treści Foxa oraz serwis streamingowy Tubi z platformą telewizji podłączonej do internetu Roku i jej zasięgiem
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.
Fox przejmie Roku w ramach transakcji o wartości 22 mld dolarów
Fox Corporation zawarła umowę dotyczącą przejęcia firmy Roku za kwotę około 22 miliardów dolarów, łącząc treści Foxa oraz serwis streamingowy Tubi z platformą telewizji podłączonej do internetu Roku i jej zasięgiem
- 0
@perfumowyswir: dla takich kwot to szkoda czasu xD
@perfumowyswir jest k---a ustal
- 7
#gielda Podpacki kupil monivo za 250k... Ma chlop jaja





























