Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bruno-bruno

bruno-bruno

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 543
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 542
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
kreeker
kreeker
13 godz. i 1 min temu
  • 14
Fajnie ktos ta aplikacje xtb wymyslil klikasz kup i wywolujesz swiatowy krach
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno 13 godz. temu via Wykop
  • 0
@kreeker: A już myślałem że ja coś popsułem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno 14 godz. i 5 min temu
  • 0
#gielda Lecimy dalej dzida w dół (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno 16 godz. i 3 min temu
  • 0
#gielda Pakujecie dzisiaj czy pass ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kula wywróżyła jakieś trafne strzały na dzień dzisiejszy po wczorajszej katastrofie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
16 godz. i 41 min temu
  • 7
#gielda grubas daje znaki
nabla-delta - #gielda grubas daje znaki

źródło: 1000017947

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno 16 godz. i 13 min temu via Android
  • 0
@hellb0y: Myślisz że jest potencjał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno 17 godz. i 4 min temu
  • 2
#gielda Dzisiaj się odbijamy kochani, będzie dobrze - manifestuje żeby wszędzie było zielono (w szczególności dla Microna i Sandiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 14:37:10
  • 5
#gielda Mikron po 800 do konca tygodnia ratujcie co sie da to koniec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:46:51 via Android
  • 0
@Ryzcel: Szansa by dokupić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
ToJestNiepojete
ToJestNiepojete
przedwczoraj, 14:44:04
  • 5
#gielda Micron dokupiony na górce ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:45:18 via Android
  • 0
@ToJestNiepojete: Mistrzowskie posunięcie, zaraz wystrzeli w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:34:44
  • 1
#gielda No to jednak cofka z SpaceX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno
Autor
przedwczoraj, 14:40:39 via Android
  • 0
@davidero69: AJ tam jednej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szybki skok w bok to był...

Jutro powtórka
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
przedwczoraj, 14:08:24
  • 2
Jak juz calutka zgraja herbatnikow zapakuje sie w kosmiczne bajdurzenie po same kule, to sie zacznie spuszczanie w kiblu.

Oj bedzie placz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:09:36 via Wykop
  • 1
@kimunyest95: Aż w kosmosie siłą będzie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:08:23
  • 0
#gielda Akcje kupione, dopiero wieczorem zerknę co to się podziało z nimi.. Czas na robotaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieinteresujemnietozupelnie
nieinteresujemnietozupelnie
przedwczoraj, 14:05:52
  • 3
#gielda
To co się dzieje aktualnie ze SPCX to jak z fizyką klasyczną i kwantową.
W pewnym momencie zasady się zmieniają i wszystkie wzory i teorie, które dotychczas się sprawdzały - przestają
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:06:54 via Wykop
  • 0
@nieinteresujemnietozupelnie: Pytanie do jakiego miejsca to nas zabierze
  • Odpowiedz
karolek118
karolek118
przedwczoraj, 13:54:06
  • 5
#gielda ale żre ( ͡° ᴥ ͡°)
karolek118 - #gielda ale żre ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:03:06 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: I za butelki można jeszcze więcej akcji kupić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
przedwczoraj, 13:55:31
  • 8
Z czego wynika dzisiejszy krach na pamięciorzach? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gielda
JanLaguna - Z czego wynika dzisiejszy krach na pamięciorzach? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 14:00:59 via Wykop
  • 1
@JanLaguna: Wszyscy nagle stali się rakieciarzami - to się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 13:39:19
  • 4
#gielda

Daliście się nabrać na spadki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:40:04 via Android
  • 0
@perfumowyswir: Oczywiście że nie, będzie kebabik i to nie jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:39:04
  • 3
#gielda Micron to the moooooon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SombreroTaco137
SombreroTaco137
przedwczoraj, 13:36:13
  • 2
#micron narobił nadziei niczym polska witaminka, po czym otworzył się na zero #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:37:44 via Android
  • 0
@SombreroTaco137: Dajcie jej chwilę( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:38:30 via Android
  • 0
@bruno-bruno: No i już leci w górę
  • Odpowiedz
bar125
bar125
przedwczoraj, 13:33:23
  • 46
Pewne rzeczy się nie zmieniają
#gielda
bar125 - Pewne rzeczy się nie zmieniają 
#gielda

źródło: 1000024195

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:38:08 via Android
  • 0
@bar125: No i konie ruszyły ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
Elgeneral1111
Elgeneral1111
Elgeneral1111
przedwczoraj, 13:18:05
  • 1
Gotowi na świat i ludzie srogie spadki?

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:24:25 via Wykop
  • 0
@Elgeneral1111: Aż mi sutki tańczą (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
jacas
jacas
przedwczoraj, 11:53:51
  • 42
Jeszcze SpaceX po 200 i będzie święta trójca akcjomariusza

#gielda
jacas - Jeszcze SpaceX po 200 i będzie święta trójca akcjomariusza 

#gielda

źródło: IMG_7905

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruno-bruno
bruno-bruno przedwczoraj, 13:05:22 via Wykop
  • 1
@jacas: Full akcje dino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Bruno Bruno

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking