wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 30
- 0
@Rogalikznadzieniem: CEO Mikrona mówił o 4000$, a ja o 2000$ ale w tym roku, w kolejnym może być i 5000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@202492: Szczerze, te 2000$ do końca roku to nie jest takie niemożliwe. Zależy jak teraz wyniki
#gielda Nebius to jest taki GOAT
@NimooZysku noo, nie to co ta crwva
- 15
@Mooops123: spóła uśrednianie?
#gielda daily personal best xD ehh a miałem gonić te UNH i d-----c 40k$ dodatkowe w microna
źródło: image_picker_6F5AB40D-A920-431C-97A0-57A514DAD725-32534-000003A34E60C9F7
Pobierz@cytr0netx99: gruby aż się ledwo na tagu mieści
- 1
@Rogalikznadzieniem no jest jest, ale tutaj było już 70k£ oczywiście screenshoty były robione. Ale tego nie sprzedaje ani nie ruszam.
Siemensa mam obecnie 285@160
@KMDZ rok nauki w tydzień
Siemensa mam obecnie 285@160
@KMDZ rok nauki w tydzień
źródło: image_picker_74306602-64DA-4AEA-95D1-1B03F962B55F-32865-000003A89409200D
Pobierz#gielda jak to jest z notowaniami w Bossa? Mam wrażenie, że na zainwestowałbym ike nie pokazują mi się aktualne ceny w USD akcji kupionych na ike? Np microna czy Tesli. To idzie według jakich godzin działania? 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
@sarevok123: notowania im zdechły, jak sobie zobaczysz kolumnę czas, to ostatnie dane są z 16:36
źródło: {532A42E0-A209-4F1D-B5D6-0E6C0DE8C9F7}
Pobierz- 0
- 1
#gielda -Nebius
+ ONDS
+ ONDS
@perfumowyswir: nie teraz to nastepnym razem przebije
#gielda Czy Nebius doleci dziś na ATH?
- Tak-już możesz szukać na otomoto 15letniejSkodyfab 75.0% (15)
- Nie-Wolę Irenkę 25.0% (5)
#gielda siversa rano ustawiłem sprzedaż w ciemno po cenie rynkowej o dziwo na otwarciu była pompa i miałem takie XD jak później w apce sprawdziłem
poszedł sell za 95 SEK więc prawie szczyt ostatnich 3 sesji, oby teraz coś na zwalnym o------i i jutro się ładuje jak spadnie do 60 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
poszedł sell za 95 SEK więc prawie szczyt ostatnich 3 sesji, oby teraz coś na zwalnym o------i i jutro się ładuje jak spadnie do 60 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Skipi1111 jutro pompa
- 7
#gielda a tak było rano ładnie na wigu😒
@pytanie1: a my w nasdaqu
- 0
@Zebrzysta_Zebra: ja z Wami, co nie zmienia faktu, że mogło być jeszcze lepiej
- 11
#gielda portfel chudasa
triggeruje >>> daj na czarną
triggeruje >>> daj na czarną
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 174623
Pobierz- 0
Co to janusze o------y na Orlenie? xD #gielda
@davidero69: no wlasnie gdzie ten szort squirt
@Average-CottonWorld-Enjoyer: więcej optymizmu..mikrosmieć się dopiero uczy bycia na zielono..musi się oswoić
@lisek_cytrusek: Ja to jestem optymistą. Mój plan G to sprzedać nvda po 300 i kupić microslop po 350
- 12
#gielda 2 zielone k--------y sie dziś dobrały na zielono
źródło: 1000029646
Pobierz@KMDZ: nie może być tak, że się zawsze zarabia, przyzwyczaisz się i kto później będzie wyskakiwał z papieru na korektach?
- 1
@levzor: no już po weryfikacji ostatniego roku zabawy i tak większość przeniosłem juz kasy w etfy. To są właściwie obecnie juz 2 jedyne walory gdzie jeszcze mam akcje
A tu co się odwala? xD
#gielda
#gielda
źródło: 1000176302
Pobierz@Migfirefox: smieciuch nad smieci
@Migfirefox: po 3 dolaru to ja to kupowalem


























Nowe PT dla Mikrona na 1200$ i 1500$. Muszę poszukać uzasadnienia chociaż pewnie będzie to samo co wszędzie czyli ssanie na pamięci i wydłużony cykl.