Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Padoks

Padoks

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3234
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 3177
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 21
Padoks
Padoks 12 godz. i 51 min temu
  • 84
#gielda Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred
Padoks - #gielda  Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred

źródło: 1000019939

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
12 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 99
@Padoks:
paluszki_rybne - @Padoks:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Onan_barbarzynca1
Onan_barbarzynca1
Onan_barbarzynca1
12 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 51
Gratulacje! Właśnie zdobyłeś nową odznakę: Wykopowy Inwestor Długoterminowy! pamiętaj tylko, żeby sprawdzać kurs co 15 minut!
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
13 godz. i 42 min temu
  • 19
#gielda #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)

dawajcie średnią zakupu
u mnie 228
poczekam se do premiery i na pewno zarobie
naMontBlanc - #gielda  #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)

daw...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Padoks
Padoks 13 godz. i 11 min temu via Android
  • 1
@naMontBlanc: 258 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 15 godz. i 44 min temu
  • 9
#gielda
Mój portfel
ASTS -23%
CD PROJEKT -16%
Ondas - 20%

Łącznie minus 15k, cudownie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Padoks
Padoks
Autor
15 godz. i 13 min temu via Android
  • 0
@OcholleraP: 258
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks
Autor
15 godz. i 3 min temu via Android
  • 2
@OcholleraP: kółka, wizja DLC która okazała się trafna, jednak przestrzeliłem termin. Plus taki że mogę to trzymać, jednak trzeba teraz uprawiać kiszonke..
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 22.06.2026, 14:08:27
  • 2
#gielda
11% w ciągu tygodnia na ASTS na minusie to niezły wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasiak
tomasiak
22.06.2026, 14:09:43 via Wykop
  • 2
@Padoks: to potrafi w dzień tak spaść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 16.06.2026, 14:33:58
  • 3
#gielda pięknie mi weszły zakupy o 15:30
Padoks - #gielda  pięknie mi weszły zakupy o 15:30

źródło: 1000019702

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czas_na_kapuczinke
czas_na_kapuczinke
16.06.2026, 15:40:33 via Wykop
  • 0
@Padoks: stary a glupi
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
15.06.2026, 20:11:06
  • 21
Czytam wasze wpisy o imponujących wynikach typu 150% od początku roku i patrzę na swoje marne 7% (i to po piątkowym odbiciu) z dużym bólem. Mimo jednostkowych pozycji, które zrobiły po 100%, to przez ich wielkość, -10% na innych pożarł cały zysk tych zyskownych.
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Padoks
Padoks 15.06.2026, 20:48:52 via Android
  • 0
@TajnyPortfelBuffeta: skąd bierzesz info na temat śmieciuchów?
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 15.06.2026, 16:38:08
  • 5
#gielda Melduje świeży zakup 31 akcji ASTS.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrodziejstwo_inwentarza
dobrodziejstwo_inwentarza
15.06.2026, 17:30:49 via Wykop
  • 1
@Padoks: No i to jest okej.

  • Odpowiedz
damer135
damer135
15.06.2026, 19:45:32 via Wykop
  • 0
@Padoks: oby tylko nie r-------i tych rakiet co zaraz startują xd
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 12.06.2026, 14:09:25
  • 2
#gielda ASTS czyżby dobry moment na wejście? Ktoś siedzi i może się wypowiedzieć?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
12.06.2026, 14:12:37 via Wykop
  • 2
@Padoks: Jakby spadło tak do 70 to nieironicznie chyba sprzedam pół portfela i dokladam.

Przecież za tydzień lecą 3 satelity i to na rakiecie spacex xD Jak nic nie p--------e to gruby wajchę w drugą stronę przekręci.
  • Odpowiedz
Neavy
Neavy
12.06.2026, 14:13:12 via Wykop
  • 0
@Padoks: Ja na 86 odkupiłem pakiecik. Starty niedługo, więc jak coś się nie odwali z wszystkimi kosmicznymi to powinno być paliwo do wzrostów (chyba że się znowu rozjebia). Imo najbardziej biznesowo sensowna z tych kosmicznych spółka.
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 12.06.2026, 11:06:05
  • 12
#gielda
Miałem kupować mieszkanie jednak zostaje z wami na tagu.
Czas znaleźć jakieś pozycje do mojego portfela
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 11:08:34 via Wypiek
  • 8
@Padoks po co Ci mieszkanie, kup akcje Dom development
  • Odpowiedz
sforce
sforce
12.06.2026, 11:25:35 via iOS
  • 1
@Padoks: XTB still mocny papier
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 10.06.2026, 10:48:11
  • 0
#gielda pięknie wiszę na CD PROJEKT. Plus taki że nie ja jeden więc raźniej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
10.06.2026, 10:51:50 via Wykop
  • 2
@RunningMan: no chyba, że wdrożą kolejny model AI pod robienie gierek i sentyment się odwróci ( ͡° ͜ʖ ͡°) p.s mam 60k pln w cdr
  • Odpowiedz
Kloanj
Kloanj
Kloanj
10.06.2026, 11:02:51 via Android
  • 2
@Padoks: ja ze średnią 250 i w------e jaja bo i tak bede dokupował jak spadnie, ale trzymam minimum do miesiaca przed premierą wieśka4.
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 09.06.2026, 20:31:03
  • 0
#remontujzwykopem #remont
Ile teraz trzeba wydać plus minus na remont 45m2? Mówimy o elektryce, hydraulice, plytki/panele, może wylewka, no ogólnie generalny remont. Wiem że dużo zmiennych ale jakiś zarys bym chciał znać, cokolwiek. Miasto powiatowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
09.06.2026, 20:41:39 via Wypiek
  • 0
@Padoks tak od 100k
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 03.06.2026, 09:56:52
  • 0
#gielda co robicie z TTWO? Sprzedajecie, kupujecie państwo? Trochę spadło ale zaraz wychodzi na to że ruszy marketing i liczę że około 240 jeszcze zobaczymy tego lata
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00
03.06.2026, 10:10:19 via Wykop
  • 0
@Padoks: Marketing powinien zacząć się dosłownie na dniach, także ja pozostaje bullish, gruby po wynikach wyleszczył, teraz powoli akumuluje. IMO zobaczymy ath przed premierą.
  • Odpowiedz
Marcel95
Marcel95
03.06.2026, 19:24:20 via Wykop
  • 0
Kupie jak spadnie do 200 :D
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 29.05.2026, 14:53:27
  • 0
#gielda
ASTS kusi wziąć, łapać okazję czy patrzeć jak leci? Nie siedzę w temacie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
29.05.2026, 14:55:51 via Wykop
  • 1
@Padoks: nie wiem, i nikt nie wie. To jest prerevenue spółka, więc za obecnym market capem nie stoi nic poza spekulacją na temat przyszłych zarobków (a te są teoretycznie ogromne)... Może pójść w górę, może pójść w dół.
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
29.05.2026, 15:46:52 via Wykop
  • 0
@funky-koval: Juz od dawna wystrzeliwywuje rzeczy dla kazdego wlacznie z amazonem a gdyby zaczeli odmawiac to mozliwe ze wladze by weszly za praktyki monopolowe
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 29.05.2026, 09:24:30
  • 0
#mecz #ligamistrzow
Jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się finał ligi mistrzów. Kto waszym zdaniem wygra? Komu kibicujecie? Zapraszam do dyskusji.
Padoks - #mecz #ligamistrzow
Jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się finał ligi mistrzó...

źródło: 1000019442

Pobierz

Zwycięzcą tej edycji ligi mistrzów zostanie

  • PSG 50.7% (35)
  • Arsenal 49.3% (34)

Oddanych głosów: 69

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
29.05.2026, 09:26:05 via Wykop
  • 3
@Padoks: Arsenalowi, bo jak się inaczej kibicuje to ma się grzech.
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
29.05.2026, 10:02:53 via Wykop
  • 2
@first: Ma się grzech na 100 %. ARSENAL WIN!!!
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 28.05.2026, 16:53:31
  • 1
#gielda #cdprojektred #wiedzmin3
Co oni knują....

"Część innych nieogłoszonych dotychczas projektów, o realizacji których spółka dominująca informowała w poprzednich raportach okresowych, znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji, co pozwala zakładać ich potencjalne wydanie w nadchodzących kwartałach bieżącego i kolejnego roku" – czytamy dalej.

CD Projekt to notowany na GPW deweloper gier wideo z gatunku RPG. Sztandarowymi produkcjami studia CD Projekt RED jest seria "Wiedźmin" oraz "Cyberpunk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
28.05.2026, 16:55:16 via Wykop
  • 2
@Padoks: karcianka i planszówka z Cyberpunka. Robili ostatnio zbiórkę na kickstarterze
https://www.eurogamer.pl/ponad-6-mln-dolarow-w-ciagu-kilku-godzin-zbiorka-na-cyberpunk-tcg-cieszy-sie-olbrzymim-zainteresowaniem
  • Odpowiedz
spinor
spinor
28.05.2026, 17:12:53 via Wykop
  • 3
@pepedros: wiedzmin 1 remake to jest ogłoszony projekt który wyjdzie po wiedzminie 4. Te nieogłoszone to będa projekty o raczej małej skali, bez dużego wplywu na kurs, ale może zyski pozwolą im się doczłapać do realizcji programu motywacyjnego.
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 27.05.2026, 12:57:16
  • 6
#cdprojektred #gielda
To wszystko nie wygląda dobrze, ciekawi mnie czy redzi się jutro jakoś obronią. Od ich strony szedł przekaz że dla fanów uniwersów ich gier będą mieli coś ważnego w tym roku, sugerując że to będzie już gotowy produkt do oddania. Nie dementowali dodatku, giełda pompowała się pod 300 wyczekując jakichkolwiek informacji. Dzisiaj wychodzi na to że ogłaszają dodatek na 2027 rok to gry która ma 11
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
27.05.2026, 13:01:27 via Android
  • 2
@Padoks: tez mi sie to wszystko przestało podobac...
  • Odpowiedz
Boloo2000
Boloo2000
Boloo2000
27.05.2026, 13:05:14 via Wykop
  • 2
@Padoks: cdr jak dino to taki januszex
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 27.05.2026, 10:08:48
  • 2
#gielda a ja po uszy załadowany w CD projekt. No to pięknie wyszło...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
27.05.2026, 10:09:51 via Wykop
  • 13
@Padoks: Czekajcie ze sprzedażą jak nizej spadnie
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
27.05.2026, 10:11:16 via Android
  • 1
@Padoks: ja tez zaladowany po kule
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks 23.05.2026, 16:29:32
  • 3
#mecz #ekstraklasa
Jesteśmy w pucharach i to jest możliwe
Padoks - #mecz #ekstraklasa
Jesteśmy w pucharach i to jest możliwe

źródło: 1000019334

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Padoks
Padoks 22.05.2026, 13:46:34
  • 2
#gielda dlaczego TTWO spada szukaj
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
22.05.2026, 13:48:01 via Wykop
  • 5
@Padoks: realizacja zyskow, potwierdzenie od ceo ze promocja gta ma sie zaczac latem czyli jeszcze kilka tygodni
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
22.05.2026, 08:03:13
  • 0
Wierzycie w CD Projekt po 400zł przed premierą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda

CDP po 400zł

  • TAK 40.8% (31)
  • NIE 59.2% (45)

Oddanych głosów: 76

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Padoks
Padoks 22.05.2026, 08:05:56 via Android
  • 3
@BrakWolnegoLoginu: liczę na trójkę z przodu w tym roku.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Padoks

  • to cyrk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking