@Zgagarast: jak moze byc kibel jak podali lepsze od oczekiwanych, to ze c-----e bylo wiadomo od dawna.

Ale sa mniej c-----e niz zakladali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gielda #meczennicyccc przybywam z roku 2040, kurs Modivo to 70, a Miłek na dzisiejszej konferencji zaprezentował nową markę offprice i przekazał że dywidenda będzie dopiero w przyszłym roku. Dzisiaj na raportach KNF pokazał się 32-gi fundusz szortujący, a na forum bankiera zapowiadają odbicie na 120 pod zwiększenie marż R/R na poziomie +1%
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym ogłosić, że w związku z moim brakiem nadziei na poprawę sytuacji Smrodivo opuszczam pokład męczenników zamykając pozycję z pięciocyfrową stratą na poziomie -46% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z wynikami ankiety przełożyłem hajs na Microna. Dobrane akcje muszą dojść w okolice ~2000$ za sztukę, żebym wyszedł na zero.

Dlatego proszę @Przypomnienie 2026-12-31 16:00 "czy udało mi się wyjść na 0 przed końcem roku". Jakby udało się
Zgagarast - Chciałbym ogłosić, że w związku z moim brakiem nadziei na poprawę sytuacj...

źródło: Micron dobieranie

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach