Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gixmo

gixmo

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5052
  • Znaleziska 61
  • Mikroblog 4991
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 44
kropkawykopka12
kropkawykopka12
20.06.2026, 20:43:45
  • 4
#mecz
Dziś meczyki klasa.
Mam nadzieję że Curacao też dowiezie
kropkawykopka12 - #mecz 
Dziś meczyki klasa. 
Mam nadzieję że Curacao też dowiezie

źródło: 8620

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 20.06.2026, 20:44:19 via Wykop
  • 0
@kropkawykopka12: a nie Kurasą ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 20.06.2026, 11:08:46
  • 0
#perfumy #odlewki

Mirasy poleje dla Waszych ukochanych kobiet - Jean Paul Gaultier Divine Le Parfum. Zapach super troche taki retro klimat ma.

2,5 zł / ml
gixmo - #perfumy #odlewki

Mirasy poleje dla Waszych ukochanych kobiet - Jean Paul Ga...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 130830

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 20.06.2026, 10:35:30
  • 0
#ladnapani

pytanie do znaffcuf, jak się nazywa ukraińska infulencerka brunetka z ładnym siedzeniem, coś tam coś tam black? Kojarzycie. Dzięki.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo
Autor
20.06.2026, 10:49:50 via Wykop
  • 0
Christin Black


@diamondzik: tak dokladnie, dzięki!
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 19.06.2026, 11:12:09
  • 0
#gielda

Co sie dzisiaj stało z kursem Medinice ? (╯︵╰,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takoii
takoii
takoii
19.06.2026, 11:16:05 via Wykop
  • 4
@gixmo: 500% w rok. Kiedyś wyjść trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grayjedi
grayjedi
19.06.2026, 11:21:28 via iOS
  • 3
@gixmo:
grayjedi - @gixmo:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 19.06.2026, 07:36:14
  • 1
#bukmacherka

Coś tam weszło
gixmo - #bukmacherka 

Coś tam weszło

źródło: 1000030533

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
19.06.2026, 07:39:32 via Wykop
  • 2
@gixmo: ja już coraz częściej biore casha, bo inaczej to większość bym przegrał
MisterMinister - @gixmo: ja już coraz częściej biore casha, bo inaczej to większość b...

źródło: IMG_4454

Pobierz
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
20.06.2026, 09:43:15 via Wykop
  • 0
@Kingside: ja raz wziąłem casha bo myslalem ze nie wejdzie a bym zarobił dobrze bo wszystko weszło, zarobiłbym z 14k na czysto (bramkę potrzebną strzelili w doliczonym czasie pierwszej połowy) - obsrałem się po prostu.
MisterMinister - @Kingside: ja raz wziąłem casha bo myslalem ze nie wejdzie a bym zar...

źródło: IMG_4458

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 15.06.2026, 17:00:09
  • 7
#gielda

jutro promo na SIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest autoryzacja do emisji akcji
gixmo - #gielda 

jutro promo na SIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest autoryzacja do emisji akcji

źródło: 1000030478

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
15.06.2026, 17:01:39 via Wykop
  • 2
@gixmo: ogólnie to jakotako nie ma technicznego wpływu bo jest to tylko prawo do emisji (zarząd dostaje 12 miesięcy zgody na wytworzenie akcji) a nie bezpośrednio tu i teraz wpuszczanie nowych akcji.

  • Odpowiedz
aett
aett
15.06.2026, 17:14:07 via Wykop
  • 3
@gixmo: dzisiaj tez miala byc wyprzedaz i c--j
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 14.06.2026, 12:05:28
  • 7
Dobra wiadomość dla Medinice

#gielda
gixmo - Dobra wiadomość dla Medinice

#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 140501

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo
Autor
14.06.2026, 16:43:09 via Wykop
  • 1
@Zorganizowany_chaos: też mam Medinice i kupowałem po 38,50 zł. Do końca czerwca będzie trzycyfrówka :)
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 14.06.2026, 12:36:42
  • 1
Jutro WZA w SIVE o godzinie 16:00,
"zarząd wnioskuje o upoważnienie do emisji do 53,8 mln nowych akcji, co może oznaczać około 15% rozwodnienia kapitału"

#gielda
gixmo - Jutro WZA w SIVE o godzinie 16:00, 
"zarząd wnioskuje o upoważnienie do emisj...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 143538

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
14.06.2026, 12:46:27 via Wykop
  • 4
@gixmo: O Chryste..... Znowu trzeba będzie uśredniać
  • Odpowiedz
Joe_Skovsky
Joe_Skovsky
14.06.2026, 13:11:11 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: chodzi o to?
Joe_Skovsky - @perfumowyswir: chodzi o to?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 13.06.2026, 11:07:52
  • 0
#mecz

Jest jakiś tag z obstawianiem meczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poludnik
poludnik
13.06.2026, 11:20:33 via Wypiek
  • 1
@gixmo #mirkomundial
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 05.06.2026, 19:56:41
  • 5
#gielda #sive

Dobre info dla SIVE
gixmo - #gielda #sive

Dobre info dla SIVE

źródło: 1000030335

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
05.06.2026, 20:16:09 via Android
  • 3
@gixmo: dobrze, że umiem po wikińsku
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 05.06.2026, 09:23:19
  • 1
#gielda

Ale Pompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś się załadował wczoraj ?
gixmo - #gielda 

Ale Pompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś się załadował wczoraj ?

źródło: 1000030333

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
05.06.2026, 09:31:00 via Wykop
  • 2
@gixmo: kurde ktoś to wrzucał chyba wczoraj, ale śmieciuch piękny
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
05.06.2026, 10:19:21 via Android
  • 0
@gixmo: k---a zapomniałem kupić xd
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 03.06.2026, 15:05:20
  • 0
#gielda

Siedzi ktoś w AMPG.US (Amplitech Group) ? Ma to szanse na odbicie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo
Autor
04.06.2026, 16:06:41 via Wykop
  • 1
@damer135: nagonili i juz zaczyna pompowac( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
03.06.2026, 13:03:25
  • 3
Medinice
(ʘ‿ʘ)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 03.06.2026, 13:05:54 via Wykop
  • 1
@KitaxKita: idzie jak burza(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 03.06.2026, 11:17:15
  • 7
#gielda

chłop kupił 4 tysiące akcji SIVE powyżej 100 SEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gixmo - #gielda 

chłop kupił 4 tysiące akcji SIVE powyżej 100 SEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000030322

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
03.06.2026, 11:18:39 via Wykop
  • 7
@gixmo: co crying in the casino xD
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
03.06.2026, 11:27:27 via Wykop
  • 10
@gixmo: Kupisz na dołku, to od razu ręka swędzi, żeby sprzedać i zostać peroniarzem albo na jakimś śmieciuchu wtopić.
Kupisz na górce, to zostajesz poważnym, zdrowym inwestorem długoterminowym. Może tak lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 03.06.2026, 07:23:16
  • 4
#gielda

Medinice ATH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sochu
Sochu
03.06.2026, 07:36:28 via Wykop
  • 0
@gixmo: (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
03.06.2026, 09:08:36 via Wykop
  • 0
@gixmo: lecimy na 100zł
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
02.06.2026, 08:18:43
  • 0
#gielda #sivers o co chodzi?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 02.06.2026, 08:24:42 via Wykop
  • 3
@funky-koval:
gixmo - @funky-koval:

źródło: 1000030303

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 29.05.2026, 05:45:46
  • 4
słabe wyniki SIVE

#gielda
gixmo - słabe wyniki SIVE

#gielda

źródło: 1000030251

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herm1t
Herm1t
29.05.2026, 05:47:53 via Wykop
  • 3
@gixmo: ale będzie kibel
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go
29.05.2026, 06:02:26 via Wykop
  • 13
@gixmo: sive jaja teraz będziecie mieć :D
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 25.05.2026, 17:10:24
  • 1
#gielda #iran #usa

Zawieszenie broni uzgodnione pomiędzy USA a Iranem na początku kwietnia zostanie przedłużone o 60 dni - źródło Nikkei
gixmo - #gielda #iran #usa

Zawieszenie broni uzgodnione pomiędzy USA a Iranem na poc...

źródło: 1000030228

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo
Autor
25.05.2026, 17:13:45 via Wykop
  • 0
@gixmo:

IRAN OTWORZY CIEŚNINĘ HORMUZ 30 DNI PO UMOWIE USA NA ZAKONCZENIE WALK - NIKKEI CYTUJE ZRODŁO
PO PODPISANIU UMOWY, OKRETY Z WSZYSTKICH KRAJOW BĘDA MOGŁY PORUSZAC SIE WOLNO I BEZPIECZNIE TAK JAK PRZED FAKTYCZNYM WYŁACZENIEM - NIKKEI
gixmo - @gixmo: 

IRAN OTWORZY CIEŚNINĘ HORMUZ 30 DNI PO UMOWIE USA NA ZAKONCZENIE WA...

źródło: 1000030232

Pobierz
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
21.05.2026, 07:50:11
  • 0
#gielda Eutelsat, ktoś siedzi? Ładnie wywaliło w góre, szkoda ze nie kupiłem:D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 21.05.2026, 08:06:05 via Wykop
  • 4
@funky-koval: ja dla beki wrzuciłem jakieś grosze, klasyka: mogłem załadować więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)
gixmo - @funky-koval: ja dla beki wrzuciłem jakieś grosze, klasyka: mogłem załadować ...

źródło: 1000030150

Pobierz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
05.05.2026, 14:58:29
  • 4
#gielda AEIS dobra okazja do dokupienia, poszedł po wynikach klasyczny sell the news ale od razu rzucił się spory wolumen na otwarciu do zakupu, widać, że grubasy będą bronić.

Q1 był bardzo dobry:
EPS skorygowany 2,09 USD vs konsensus 1,97 USD
Przychody 511 mln USD, +26% r/r, powyżej oczekiwań
Marża brutto po raz pierwszy powyżej 40% (40,1%)
Skipi1111 - #gielda AEIS dobra okazja do dokupienia, poszedł po wynikach klasyczny se...

źródło: 72f6b300df123be329094e134bcb3e94

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 12.05.2026, 16:45:57 via Wykop
  • 0
@Skipi1111 narazie kibel (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Roman Giertych

  • LU-PL

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.12.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking